Historia tej pary zdumiewa czytelników na całym świecie
fot. CEN - mirror.co.uk
Autor Olga Szmańda - 3 Października 2020

65-latka poślubiła 24-latka. Nie do wiary, co wydarzyło się rok wcześniej

Historia tej pary może zdumieć niejednego czytelnika. Mimo to “młode małżeństwo” z pewnością pokazuje, że wiek i różnice z niego wynikające nie mają znaczenia. Tym samym niezwykły związek narodził się w nieoczekiwanych okolicznościach. Mimo to finalnie para połączyła się i obecnie jest w szczęśliwym związku małżeńskim. 65-latka poślubiła swojego 24-letniego adoptowanego syna. Kontrowersyjne małżeństwo bardzo się kocha, a to przecież jest najważniejsze.

Historia tego małżeństwa rozpoczęła się lata temu, kiedy to obecna żona chłopaka była jeszcze jego przybraną matką. Kobieta weszła w związek małżeński w wieku 65 lat - ze swoim 24-letnim adoptowanym synem. Ślub między Mbah Gambreng i Ardi Waras odbył się na Sumatrze Południowej w Indonezji. Według lokalnych mediów w zeszłym roku Mbah adoptowała swojego obecnego pana młodego Ardiego i od tego czasu szczęśliwie para mieszka razem. Co ciekawe, “panna młoda”, która ma również trzy adoptowane córki, mówi, że nie miała zamiaru poślubić go, kiedy się poznali. Ich uczucie narodziło się z zupełnego przypadku i jak widać przetrwało próbę czasu i opinię innych ludzi.

Zapłacił za jej rachunek, bo zapomniała portfela. Później kobieta zrobiła coś, co wprawiło go w osłupienieZapłacił za jej rachunek, bo zapomniała portfela. Później kobieta zrobiła coś, co wprawiło go w osłupienieCzytaj dalej

Historia miłosna niczym z filmu

Kobieta opowiadając o początkach ich związku wspomina, że nie chciała, aby jej ukochany został jej mężem. To właśnie młody mężczyzna - ku jej zdziwieniu - oświadczył się i powiedział, że bardzo ją kocha. Zdjęcia ze ślubu zakochanych, które zostały udostępnione w mediach społecznościowych, pokazują uśmiechniętą parę trzymającą się za ręce. Według panującej w Indonezji tradycji Ardi zapłacił swojej przyszłej żonie posag w wysokości 100 000 IDR tuż przed rozpoczęciem ceremonii. Co więcej takie zawieranie związków małżeńskich z osobą o wiele starszą od siebie jest typowe dla ślubów islamskich w Indonezji. Taka sama zasada obowiązuje w przypadku zawierania każdego związku małżeńskiego. Nie ważne, ile różnicy wieku dzieli małżonków - rodzina pana młodego musi zapłacić posag. W tamtych rejonach ojciec pana młodego często daje pannie młodej pieniądze lub dobytek jako posag.

Dzisiaj grzeje:
1. Przez wiele lat nie mogła zajść w ciążę. Kiedy w końcu się udało, nie mogła uwierzyć w to, co widzi
2. Ogromny pies podchodzi do małej dziewczynki. Po chwili dzieje się niemożliwe
3. Moneta 2 zł czasem może być warta nawet 2 tys. zł. Wystarczy, że posiada jeden szczegół

Najciekawszym elementem ślubu tej pary jest fakt, że Ardi i Mbah nie są jedyną indonezyjską parą, która pobrała się pomimo różnicy wieku obejmującej dziesięciolecia. Na początku tego roku mężczyzna uważany za co najmniej 100-letniego ożenił się z młodą panną młodą w wieku 20 lat, czyli z prawie 80 lat młodszą. Stuletni pan młody, Katte, jest na tyle dorosły, że mógł walczyć w holenderskiej erze kolonialnej na początku ubiegłego wieku. Ślub odbył się w domu panny młodej Indo Alang w Wajo, w środkowo-indonezyjskiej prowincji South Sulawesi. Mówi się, że Katte wydała 5 milionów IDR na posag swojej żony.

Historia młodej pary

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
  2. Najdroższy kot świata. Kosztuje nawet do 40 tysięcy złotych, jest niewiarygodny
  3. "Ślub od pierwszego wejrzenia": Asia podzieliła się pozytywną wiadomością. Uczestniczka programu w końcu się doczekała
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?
  6. Szczeniak, którego możesz nosić w kieszeni. Adopcja psa w wyjątkowy sposób, wielu może być zaskoczonych

Źródło: mirror.co.uk

Następny artykuł