Para próbowała zajść w ciążę, w końcu im się udało
Fot. Desiree Fortin / Facebook
Autor Olga Szmańda - 2 Października 2020

Przez wiele lat nie mogła zajść w ciążę. Kiedy w końcu się udało, nie mogła uwierzyć w to, co widzi

Para niejednokrotnie starał się zajść w ciążę. Mąż i żona od lat próbowali postarać się o dziecko, które było ich marzeniem. Dopiero po wielu usilnych próbach i staraniach ich marzenie się spełniło. Ku zaskoczeniu wszystkich ludzi i całej ich rodziny, kobieta zaszła w ciążę mnogą. Później okazało się, że urodzi trojaczki. Teraz cała rodzina ma się świetnie i zbiera liczne pozytywne komentarze. Ich historia podbiła internet za sprawą uświadamiania ludzi pod względem niepłodności.

Para, która stara się o dziecko i nie może zajść w ciążę jest bardzo obciążona psychiczne. Niejednokrotnie takie związki nie potrafią przetrwać postawionej im przez naturę próby. Bardzo często brak możliwości posiadania dziecka jest powodem rozstań i kłótni w związku czy małżeństwie. Ostateczne rozwiązania, takie jak in vitro czy adopcja dzieci dzielą oboje małżonków. Zły nastrój i negatywne emocje związane z niemożnością posiadania dziecka odbijają się na uczuciu pomiędzy partnerami. Niestety większość par nie ma na tyle dużo szczęścia, aby samodzielnie zajść w ciąże w naturalny sposób. Wśród nich są jednak tacy ludzie jak Desiree i Rayn Fortin, do których uśmiechnął się los. To małżeństwo dopiero po latach próby doczekało się potomka. Ku ich zaskoczeniu nie było to jedno dziecko.

Zapłacił za jej rachunek, bo zapomniała portfela. Później kobieta zrobiła coś, co wprawiło go w osłupienieZapłacił za jej rachunek, bo zapomniała portfela. Później kobieta zrobiła coś, co wprawiło go w osłupienieCzytaj dalej

Para nie mogła mieć dzieci. Teraz ma ich aż troje

Tej wiosny, oczekiwany przez rodziców Desiree i Ryan Fortin, film z zapowiedzią płci ich dzieci stał się bardzo popularny. Para, która zmagała się z bezpłodnością przez wiele lat, zebrała przyjaciół i rodzinę by poinformować ich o płci dziecka. We wzruszającym wideo ogłosili płeć swoich bliźniaków tylko po to, aby zaskoczyć wszystkich wiadomością, że spodziewają się trojaczków. Ich trojaczki mają teraz prawie cztery miesiące. Kolejnym rozdziałem swojej historii rodzina dzieliła się na łapach programu „2015 Voices”, specjalnej serii esejów i wywiadów z dziennikarzami opisującymi niektóre z największych momentów roku tego roku.

Dzisiaj grzeje:
1. Od 15 października kolejne podarunki od ZUS. Tysiące Polaków załapie się na mniejsze składki
2. Kociątko oszalało na punkcie pizzy. Zabawne wideo sprawia, że uśmiech sam ciśnie się na usta
3. Moneta 2 zł czasem może być warta nawet 2 tys. zł. Wystarczy, że posiada jeden szczegół

- Trojaczki Fortina urodziły się 17 sierpnia przez cesarskie cięcie. Po 34 tygodniach i jednym dniu, co było niesamowite, ponieważ byli lekarze, którzy powiedzieli mi, że nigdy nie dojdę tak daleko. Bóg dał mi cudowną ciążę - a dziś jesteśmy dumnymi rodzicami identycznych bliźniaków - Sawyera Reeda i Jaxa Ryana oraz jednej małej dziewczynki - Charlize Hope. Nasze małe anioły są najcenniejszym darem. Moje serce jest przytłoczone, kiedy ja pomyśl o tym, że jesteśmy teraz rodziną pięcioosobową. Życie od narodzin dzieci było zajęte, szalone i pełne przygód. Nadal nie mogę uwierzyć, że Bóg dał mi nie jednego, ale trzech malutkich ludzi, którymi mogę się dzielić moje życie dzień po dniu. Uwielbiam otrzymywać uśmiechy od moich dzieci i patrzeć, jak rosną. Gubię się w miłości, patrząc na nie - moje serce przepełnia dziękczynienie, ponieważ są tutaj - powiedziała matka trojaczków.

paraZOBACZ TAKŻE:

  1. Kura zniosła jajko z ogonem. Porażające zdjęcia dziwnych jajek obiegły internet, prawda zwala z nóg
  2. Kot zatrzasnął na balkonie dwóch mężczyzn. Interweniowały dwa zastępy straży
  3. Kaszpirowski podzielił się swoją metodą na walkę z koronawirusem. Można się zaskoczyć
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?
  6. Poczta Polska wprowadza ogromne zmiany. Koniec z kolejkami w placówkach?

Źródło: today.com

Następny artykuł