TVN wygenerował kolejne małżeństwo w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"
fot. Facebook - "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Autor Olga Szmańda - 2 Października 2020

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Asia podzieliła się pozytywną wiadomością. Uczestniczka programu w końcu się doczekała

TVN od 2016 roku emituje na antenie swojej stacji uwielbiany przez miliony widzów program “Ślub od pierwszego wejrzenia”. Widzowie już od 4 lat śledzą losy par, które zawierają związek małżeński na oczach miliona Polaków. Hit stacji podbija serca swoich telewidzów tworząc program, który pokazuje realne problemy ludzi. Jedną z takich par, która wkroczyła na nową drogę życia na oczach kamer była Joanna i Adam. Teraz bohaterowie poinformowali o niezwykle radosnej nowinie.

TVN od 2014 roku emituje na swojej antenie uwielbiany przez miliony Polaków program “Ślub od pierwszego wejrzenia”. Tym samym wyprodukowany panel programowy zyskał swoją popularność dzięki nietypowemu formatowi. Całość oglądanego przez widza zdarzenia opiera się na oglądaniu ludzi, którzy zawierają związek małżeński bez wcześniejszego poznania się. Najciekawszym elementem jest moment uświadamiania uczestników o tym, że odpowiedzialni za wybór im partnerów mentorzy mają dla nich drugą połowę. Następnie w programie dochodzi do szybkiego przygotowania ślubu i zawarcia związku małżeńskiego w Urzędzie Stanu Cywilnego. Następnie bohaterowie mają przed sobą około miesiąca na poznanie się w dość nietypowych warunkach. Ich wspólne życie rozpoczyna się podróżą poślubną i kończy rozmową z mentorami. To właśnie wtedy mogą dokonać wyboru czy ich zdaniem warto pozostać w małżeństwie, czy rozwieść się i iść każdy w swoją stronę. Jedną z takich par byli uczestnicy czwartej edycji Joanna i Adam.

Ich córeczka uznana jest za najpiękniejsze dziecko na świecie. Widok dziewczynki zapiera dech w piersiachIch córeczka uznana jest za najpiękniejsze dziecko na świecie. Widok dziewczynki zapiera dech w piersiachCzytaj dalej

TVN wygenerował kolejne małżeństwo w “Ślub od pierwszego wejrzenia”

Joanna i Adam byli jedyną parą w czwartej odsłonie, która zdecydowała się rozstać po zakończeniu show. Związek zakończył się bardzo dawno temu, mimo to oboje dopiero teraz otrzymali prawomocny wyrok dotyczący rozwodu. Informacje o ogłoszeniu rozwodu w Sądzie Okręgowym Joanna przekazała za pośrednictwem swojego konta na Instagramie. Po jej zaangażowaniu w informowanie fanów o rozwodzie ewidentnie widać, że cieszy się z faktu bycia rozwódką.

Dzisiaj grzeje:
1. Od 15 października kolejne podarunki od ZUS. Tysiące Polaków załapie się na mniejsze składki
2. 90-latek pożegnał się z chorą suczką. Nagranie z ostatniego spotkania starych przyjaciół wyciska łzy z oczu
3. Moneta 2 zł czasem może być warta nawet 2 tys. zł. Wystarczy, że posiada jeden szczegół

Joanna poinformowała o nadchodzącym rozwodzie już kilka miesięcy temu, kiedy zamieściła w mediach społecznościowych informacje o sprzedaży swojej sukni ślubnej. Co ciekawe gwiazda programu pieniądze ze sprzedaży sukni przekazała na cele charytatywne. Teraz kolejny krok, który rozwiódł parę w końcu został sfinalizowany. Asia podzieliła się informacją z fanami na swoim profilu na Instagramie. Umieściła zdjęcie z Sądu Okręgowego i dodała pod nim opis "Doczekałam się”. Kobieta nie musiała pisać nic więcej. Jej fani pogratulowali jej rozwodu pod umieszczoną fotografią. Teraz Joanna może w spokoju rozpocząć nowe życie z obecnym partnerem. Z informacji podanych przez kobietę wcześniej w mediach jest teraz w innym szczęśliwym związku. Gwiazda show ma nadzieję na bardziej trwałą relację. Z pewnością Joanna jest teraz o wiele bardziej szczęśliwa, a jej zdjęcia na Instagramie tylko to potwierdzają.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kura zniosła jajko z ogonem. Porażające zdjęcia dziwnych jajek obiegły internet, prawda zwala z nóg
  2. Kot zatrzasnął na balkonie dwóch mężczyzn. Interweniowały dwa zastępy straży
  3. Kaszpirowski podzielił się swoją metodą na walkę z koronawirusem. Można się zaskoczyć
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?
  6. Masz bankot 10 zł? Koniecznie przeszukaj portfel, może być wart prawdziwą fortunę

Źródło: fakt.pl

Następny artykuł