Kierowcy napotkali na swojej drodze niezwykłe zjawisko
fot. YouTube - DailyPicksandFlicks
Autor Olga Szmańda - 2 Października 2020

Niedźwiadki szalały na środku jezdni. Nagrano ich rozbrajające zachowanie

Kierowcy jadąc drogą pośród lasów muszą często uważać na otaczającą ich przyrodę. Niejednokrotnie szybka jazda może zakończyć się niespodziewanym spotkaniem ze zwierzęciem. Dlatego szczególną uwagę należy przykładać do otaczającej kierowcę przyrody. Dokładnie jak w przypadku tego samochodu. Rzeczone auto napotkało przypadkowo dwa małe niedźwiadki przed samą maską samochodu. Zwierzęta pojawiły się zupełnie niespodziewanie. Najprawdopodobniej przemieszczały się w kierunku otaczającego jezdnię lasu.

Kierowcy widząc niedźwiadki oniemieli z zachwytu. Zszokowani nie wiedzieli, co takiego sprowadziło zwierzęta na środek ruchliwej jezdni. Najprawdopodobniej dwa małe niedźwiedzie zgubiły drogę i swoją mamę. Nie wiadomo jakim cudem znalazły się na środku ulicy zwłaszcza, że była to stosunkowo ruchliwa droga. Dwa małe misie były tak niecodziennym zdarzeniem, że ich pokazanie się na ulicy zostało nagrane przez otaczających kierowców. Na filmie udostępnionym w sieci widać, jak oba maluchy świetnie się bawią. Do zdarzenia doszło w pobliżu Glacier National Park w Montanie stąd podejrzenie, że niedźwiadki najprawdopodobniej odłączyły się od swojej rodziny. Na nagraniu widać także innych kierowców, którzy z zaciekawieniem obserwowali niecodzienny widok.

Ich córeczka uznana jest za najpiękniejsze dziecko na świecie. Widok dziewczynki zapiera dech w piersiachIch córeczka uznana jest za najpiękniejsze dziecko na świecie. Widok dziewczynki zapiera dech w piersiachCzytaj dalej

Kierowcy zauważyli niebywałe zjawisko

Uwiecznione na uroczym nagraniu niedźwiadki wyglądają na bardzo małe. Niestety trudno określić dlaczego samotnie znalazły się na środku ruchliwej jezdni. Mimo to oba mają do siebie zadziwiająco przyjacielski stosunek, co wskazywało na ich rodzinną relację. Ponieważ najprawdopodobniej ich mama znajdowała się w pobliżu nikt z obecnych nie postanowił podejść bliżej zwierząt. Wszystko z uwagi na fakt, że matka niedźwiedzica, wyczuwając zagrożenie dla swoich dzieci, mogłaby zaatakować któregoś z gapiów. Maleństwa na nagraniu wyglądają tak, jakby nie przejmowały się otaczającymi je ludźmi. Dlatego też samochody, które zauważyły tę uroczą zabawę zatrzymały resztę ruchu.

Dzisiaj grzeje:
1. Od 15 października kolejne podarunki od ZUS. Tysiące Polaków załapie się na mniejsze składki
2. Chciał oddać koty przed wyprowadzką za granicę. Prawda okazała się być inna, wolontariusze są wściekli
3. Moneta 2 zł czasem może być warta nawet 2 tys. zł. Wystarczy, że posiada jeden szczegół

Małe niedźwiadki bawiły się dłuższą chwilę na środku ruchliwej jezdni. Niecodzienny widok zawładnął gapiami i rozczulił ich serca. Takie obcowanie z naturą nie jest częstym zjawiskiem stąd duże zainteresowanie obecnych tam kierowców. Na szczęście nikt z nich nie postanowił zbliżyć się bardziej do niedźwiadków. Zobaczcie rozczulające wideo:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kura zniosła jajko z ogonem. Porażające zdjęcia dziwnych jajek obiegły internet, prawda zwala z nóg
  2. Kot zatrzasnął na balkonie dwóch mężczyzn. Interweniowały dwa zastępy straży
  3. Kaszpirowski podzielił się swoją metodą na walkę z koronawirusem. Można się zaskoczyć
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?
  6. Niezwykle wysokie kary za grilla? Lepiej się dowiedzieć, niż płacić mandat

Źródło: siwatzwierzat.pl

Następny artykuł