Kobieta urodziła dziecko w supermarkecie
fot. YouTube - CTV News
Autor Olga Szmańda - 2 Października 2020

Usłyszał kobietę wołającą o pomoc w toalecie. Gdy otworzył drzwi, zupełnie go zamurowało

Kobieta udając się na zakupy, nie miała bladego pojęcia, co takiego ją czeka. Kiedy wybrała się po codzienne produkty do pobliskiego supermarketu, była przekonana, że będzie to kolejny normalny dzień. Wszystko zmieniło się w mgnieniu oka. Niczego nieświadoma kobieta musiała doświadczyć samotnie niebywałego zdarzenia. Gdyby nie pomoc jednego z pracowników sklepu cała sytuacja mogłaby skończyć się tragicznie. Na ratunek bezbronnej przyszedł kierownik sklepu, który opanował całą sytuację. Mężczyzna stał się bohaterem i nieocenionym wsparciem dla kobiety.

Kobieta postanowiła udać się do sklepu na codzienne zakupy. Niczego nieświadoma zabrała ze sobą do supermarketu swoją 10-miesięczną córeczkę. Dzień, w którym razem z dzieckiem poruszała się po ogromnym sklepie nie odstawał niczym od innych. Młoda Ashleigh Miller Cross była przekonana, że tego dnia nic niespodziewanego jej nie zaskoczy. Ku swojemu zdziwieniu okazało się, że będzie musiała przejść jedną z najcięższych dla kobiet prób.

Ich córeczka uznana jest za najpiękniejsze dziecko na świecie. Widok dziewczynki zapiera dech w piersiachIch córeczka uznana jest za najpiękniejsze dziecko na świecie. Widok dziewczynki zapiera dech w piersiachCzytaj dalej

Ashleigh chodząc po sklepie nagle poczuła silny i ściskający ból. Kobieta źle się poczuła i postanowiła wejść do toalety. Znajdowała się wtedy w dużym supermarkecie Atlantic Superstore w miejscowości Bayers Lake w Kanadzie. Będąc w toalecie okazało się, że ból jest nie do zniesienia i kobieta w męczarniach samotnie siedziała w toalecie. Jej krzyk i pojękiwanie usłyszał kierownik sklepu Malcolm Comeau, który akurat wychodził ze swojego biura po zjedzeniu obiady. Mężczyzna wracał do pracy i swoich codziennych obowiązkach jednak odgłos kobiety zwrócił jego uwagę. Malcolm zdał sobie sprawę, że krzyk dochodzi z toalety i ktoś potrzebuje jego pomocy.

Kobieta potrzebowała pomocy w dość nietypowej sprawie

Kierownik sklepu wchodząc do toalety, zupełnie nie spodziewał się tego, co zobaczy. Kiedy otworzył drzwi łazienki zobaczył, jak kobieta wije się z bólu i pojękuje. Była całkowicie przestraszona i zakłopotana. Mówiła do mężczyzny, że czuje kłucie w brzuchu i intensywne skurcze. Malcolm nie wiedział, co dolega kobiecie, ponieważ nic nie wskazywało na to, że jest ona w ciąży. Do kierownika sklepu po chwili dołączył inny pracownik marketu. Mężczyzna razem z nim zaczął zajmować się kobietą i udzielać jej pomocy. Tym samym kobieta urodziła swoje drugie dziecko przy pomocy pracowników supermarketu. Kiedy na miejsce dojechały już służby ratunkowe, sanitariusze przewieźli kobietę i jej nowo narodzone dziecko do szpitala. Chłopiec, którego na świat przyjął kierownik sklepu, ważył 3,5 kg i dostał imię Ezra.

Dzisiaj grzeje:
1. Od 15 października kolejne podarunki od ZUS. Tysiące Polaków załapie się na mniejsze składki
2. Zabierz psa ze schroniska na spacer. Wyjątkowa akcja na Światowy Dzień Zwierząt 2020
3. Moneta 2 zł czasem może być warta nawet 2 tys. zł. Wystarczy, że posiada jeden szczegół

Co ciekawe, kobieta nie wiedziała, że jest w ciąży. Według tego co Ashleigh podała w lokalnych mediach nie spodziewała się, że może nosić w sobie drugie dziecko. Wyjaśniając powiedziała, że ledwo co zakończyła poprzednią ciążę, która była 10 miesięcy wcześniej. Zdaniem kobiety być może to ją zmyliło i dlatego nie podejrzewała, że stan w którym jest znów oznacza zajście w ciążę. Na szczęście dzięki wieloletniemu doświadczeniu mężczyzny kobieta zdołała urodzić zdrowe i piękne dziecko. Mimo to kierownik sklepu z ponad 30-letnim doświadczeniem powiedział, że nigdy w życiu nie spotkała go podobna sytuacja. Teraz cała rodzina kobiety i manager sklepu z uśmiechem na twarzy wspominają zaistniałą sytuację.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszyscy myśleli, że pies wraca na grób swojego pana. Gdy poznali prawdę, musieli natychmiast zareagować
  2. Kot zatrzasnął na balkonie dwóch mężczyzn. Interweniowały dwa zastępy straży
  3. Kaszpirowski podzielił się swoją metodą na walkę z koronawirusem. Można się zaskoczyć
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?
  6. NASA ujawniła piorunujące nagranie. Niezwykle potężny wybuch, nawet naukowcy przecierali oczy ze zdumienia

Źródło: newsner.com

Następny artykuł