McDonald's zatrudnia ludzi o wielkim sercu
fot. YouTube - WLWT
Autor Olga Szmańda - 2 Października 2020

Zapłacił za jej rachunek, bo zapomniała portfela. Później kobieta zrobiła coś, co wprawiło go w osłupienie

McDonald's istnieje na rynku od dziesiątek lat. Firma od zawsze szczyciła się tym, że ich jedzenie ma dostarczać przyjemności konsumentom. Tym razem miało być dokładnie tak samo. Kobieta udając się do restauracji z fast foodem chciała kupić posiłek dla swoich dzieci. Nie spodziewała się jednak, że zwykłe wyjście do McDonald’s przysporzy jej tylu emocji. Niezwykłe zachowanie kasjera z baru doprowadziło kobietę do wzruszenia.

McDonald's codziennie przyciąga setki tysięcy klientów, którzy chcą spożyć tam swój posiłek. Niejednokrotnie restauracja jest miejscem, do którego przyjeżdżają rodziny z dziećmi czy zapracowani i zmęczeni ludzie. Knajpa jest z pewnością jednym z najbardziej popularnych miejsc na całym świecie. Dlatego nie dziwi fakt, że i tym razem do McDonald’s postanowiła przyjechać mama, żeby zakupić tam posiłek dla swoich dzieci.

Ich córeczka uznana jest za najpiękniejsze dziecko na świecie. Widok dziewczynki zapiera dech w piersiachIch córeczka uznana jest za najpiękniejsze dziecko na świecie. Widok dziewczynki zapiera dech w piersiachCzytaj dalej

Kiedy zestresowana mama pojechała do oddziału samochodowego McDonald's, żeby kupić posiłek dla swoich dzieci, składając zamówienie, zdała sobie sprawę, że zostawiła torebkę w domu. Ale nastoletni kelner przy oknie nie odesłał jej. Wyatt Jones powiedział, że z radością zapłaci za posiłek. Brittany Reed była więcej niż wdzięczna. To był już długi dzień na treningu piłki nożnej z jej 4 i 7-latkiem. Później tej nocy Brittany pojechała z portfelem do McDonald's, aby zwrócić Wyattowi pieniądze. Ale mieszkaniec Waynesville w Ohio upierał się, że zapłacenie za posiłek był dla niego przyjemnością. Nie chciał zwrotu gotówki od zapracowanej kobiety.

McDonald's ma wspaniałego młodego pracownika

„Chcę tylko, żeby jego rodzice wiedzieli, jak ŻYCIOWY I WSPÓŁCZESNY był dzisiejszy syn! Sprawił, że zestresowana mama zatrzymała się na chwilę i zdała sobie sprawę, że właśnie to my, rodzice, próbujemy robić, wychowywać wspaniałych ludzi. Wyatt, nie pozwól temu światu zmienić twego dobrego serca, młody człowieku, dla jego ludzi takich jak TY, którzy zmienią ten świat na lepsze!” - napisała kobieta na swoim profilu na Facebooku, by podziękować młodemu mężczyźnie.

Dzisiaj grzeje:
1. Od 15 października kolejne podarunki od ZUS. Tysiące Polaków załapie się na mniejsze składki
2. Policjanci eskortowali auto mknące po ulicach. Pasażerkę ukąsił jadowity insekt
3. Moneta 2 zł czasem może być warta nawet 2 tys. zł. Wystarczy, że posiada jeden szczegół

Wyatt okazał Brittany wielką życzliwość. Kobieta nie wiedziała jak jeszcze mogłabym podziękować nastolatkowi. Dlatego wpadła na pewien zaskakujący pomysł. Słysząc, że chłopak oszczędza na zakup samochodu, Brittany rozpoczęła w jego imieniu kampanię GoFundMe. Od 1 października zebrała dla niego prawie 32 000 dolarów. Dobry uczynek młodego człowieka wrócił do niego ze zdwojoną siłą. Wyatt z pewnością nie spodziewał się, że pokrycie kosztów drobnego posiłku przyniesie mu tyle dobrych uczynków ze strony obcych ludzi. Cała akcja, którą rozpoczęła kobieta na swoim profilu na Facebooku spotkała się z wielką falą pozytywnych komentarzy. Internauci chętnie chwycili za swoje portfele i dofinansowali młodego chłopaka, aby ten mógł spełnić marzenie o samochodzie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kura zniosła jajko z ogonem. Porażające zdjęcia dziwnych jajek obiegły internet, prawda zwala z nóg
  2. Widzisz na zdjęciu coś więcej niż psa? Tylko 1% ludzi potrafi rozwiązać zagadkę z XIX wieku
  3. Kaszpirowski podzielił się swoją metodą na walkę z koronawirusem. Można się zaskoczyć
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?
  6. Poznajesz? Niewiele osób zna zastosowanie zapomnianej kulki

Źródło: goodnewsnetwork.org

Następny artykuł