Krowa stanęła na nogi po raz pierwszy od swoich narodzin
fot. SWNS
Autor Olga Szmańda - 2 Października 2020

Cielę od urodzenia nie mogło się poruszać. Podarowano mu wózek inwalidzki i właśnie stawia swoje pierwsze kroki

Krowa od samych narodzin miała nietypowy problem. Mały cielaczek nie był w stanie samodzielnie się poruszać. Dzięki nieocenionej pomocy wolontariuszy i miłośników zwierząt teraz zwierzę może samodzielnie chodzić. Wcześniej cielę urodziło się ze złączonymi tylnymi racicami. Teraz wcześniej niepełnosprawna krowa może zachowywać się tak, jak inne zwierzęta z jej gatunku. Wszystko dzięki pomocy firmy Walkin ’Pets.

Krowa może stawiać pierwsze kroki dzięki wykonanemu na zamówienie wózkowi inwalidzkiemu, który został jej podarowany. Ruby Sue urodziła się ze złączonymi tylnymi nogami i zostałaby uśmiercona, gdyby nie miłośnicy zwierząt na ranczo „Safe in Austin Rescue” w Teksasie. Weterynarze odkryli, że pomimo swojej niepełnosprawności Ruby Sue była szczęśliwa, zdrowa i wolna od bólu. Potrzebowała tylko czegoś, co pomogłoby jej w chodzeniu. Wtedy do akcji wkroczyli eksperci z firmy Walkin ’Pets zajmującej się transportem zwierząt domowych, aby uratować sytuację.

Ich córeczka uznana jest za najpiękniejsze dziecko na świecie. Widok dziewczynki zapiera dech w piersiachIch córeczka uznana jest za najpiękniejsze dziecko na świecie. Widok dziewczynki zapiera dech w piersiachCzytaj dalej

- Mając tylko przednie nogi, które ją podtrzymywały, Ruby nie była w stanie samodzielnie stać ani chodzić. Dzięki tym kołom Ruby Sue jest w stanie samodzielnie stać, co pozwala jej wykonywać ćwiczenia potrzebne do wzmocnienia jej przednich nóg i nauczyć się chodzić po raz pierwszy - powiedziała Jennifer Pratt, kierownik ds. Marketingu w firmie z siedzibą w New Hampshire.

Krowa zaczęła się samodzielnie poruszać

Zespół Walkin ’Pets zdecydował podarować wykonane na zamówienie krzesło dwutygodniowemu cielęciu, aby mogło biegać po trawie ze swoimi futrzanymi przyjaciółmi w Safe in Austin Rescue. Dzięki ich pracy wcześniej niepełnosprawne ciele może żyć jak wszystkie inne zwierzęta. Obecnie Ruby Sue cieszy się swoim krowim życiem. Według wolontariuszy ich słodki cielaczek wyrośnie wkrótce na przepiękną i zdrową krowę.

Dzisiaj grzeje:
1. Od 15 października kolejne podarunki od ZUS. Tysiące Polaków załapie się na mniejsze składki
2. Nie żyje 12-letnia dziewczynka, która została zagryziona. Rodzice odpowiedzą za śmierć dziecka?
3. Moneta 2 zł czasem może być warta nawet 2 tys. zł. Wystarczy, że posiada jeden szczegół

Od 20 lat Walkin ’Pets pomaga zwierzętom chodzić, biegać i bawić się swoimi pomysłowymi wynalazkami. Każdy wózek inwalidzki jest wyposażony w solidne koła i miękkie opaski, które wspierają zwierzę niezależnie od jego wielkości. W miarę upływu lat firma rozszerzyła możliwości swoich wózków inwalidzkich, aby pomieścić kaczki, kurczaki, a nawet żółwie na całym świecie. wielkość zwierzęcia. Przedstawiciele firmy twierdzą, że zobowiązali się do zaprojektowania wózków inwalidzkich, które zapewnią wysoką jakość życia każdemu zwierzęciu, niezależnie od tego, czy kwacze, szczeka, czy jak w tym przypadku mruczy.

Krowa stanęła na nogi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kura zniosła jajko z ogonem. Porażające zdjęcia dziwnych jajek obiegły internet, prawda zwala z nóg
  2. Czy pies może jeść owoce? Lista owoców, które nie szkodzą psu
  3. Kaszpirowski podzielił się swoją metodą na walkę z koronawirusem. Można się zaskoczyć
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?
  6. W Milionerach wszyscy zamarli gdy padło pytanie. Było niewiarygodnie trudne, nawet Urbański zaniemówił

Źródło: goodnewsnetwork.org

Następny artykuł