Aktor sięgnął dna. Dzięki przychylnym ludziom przeszedł spektakularną metamorfozę
fot. Facebook - Shaun Weiss
Autor Olga Szmańda - 12 Września 2020

Stoczył się na dno, później przeszedł niewiarygodną przemianę. Lekarz opisał przebieg metamorfozy

Aktor Shaun Weiss sięgnął dna. Znany z “Potężnych Kaczorów” w latach 90. dziś wygląda zupełnie inaczej. Mężczyzna uzależnił się od metamfetaminy i alkoholu. Ostatnie lata spędził na ulicy łamiąc prawo. W 2020 roku został zatrzymany i aresztowany za włamanie się do czyjegoś domu. Mimo braku zainteresowania ze strony społeczeństwa i władz, aktor miał wokół siebie ludzi pełnych miłości.

Aktor Shaun Weiss zaprzepaścił swoją godnie rozwijającą się karierę w latach 90. Mężczyzna wówczas był gwiazdą “Potężnych Kaczorów” i rozpoczynał życie w hoolywoodzkim blasku fleszy. Niestety to co miało czekać go na szklanym ekranie największej wytwórni filmów na świecie, odeszło w niepamięć. Mężczyzna stoczył się na samo dno i nieszczęśliwie wiódł dotychczasowe życie. Jego nałogi zmieniły całkowicie standardy, z którymi miał wcześniej do czynienia. Uzależnienie od alkoholu i narkotyków odcisnęło na nim piętno. Z kolei potrzeba łatwych i szybkich pieniędzy przysporzyła masy problemów.

ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzyZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzyCzytaj dalej

Mężczyzna na początku 2020 roku został zatrzymany i aresztowany za włamanie do cudzego domu. W trakcie interwencji policji okazało się, że jest pod wpływem metamfetaminy. Przyłapany na gorącym uczynku był zszokowany złapaniem. W trakcie wejścia funkcjonariuszy na posesję, aktor próbował odpalić auto w garażu, do którego wcześniej dostał się siłą. Niestety po zatrzymaniu mężczyzny na jaw wyszły fakty związane z jego uzależnieniem i miejscem jego pobytu. Shaun Weiss był praktycznie zmuszony do spania na ulicy, od dawna był bezdomny i potrzebował pomocy kogoś z zewnątrz. Wtedy też na drodze jego życia pojawili się starzy znajomi, którzy wystartowali ze zbiórką pieniędzy. Drew Gallagher zorganizował całą akcję pomocy i ponownie pomógł znajomemu wkroczyć na dobre życiowe tory.

Aktor ponownie wszedł na scenę życia

Zdjęcia po spektakularnej metamorfozie aktora zostały opublikowane przez portal tmz.com. To właśnie tam dostrzec można ogromną zmianę, jakiej został poddany mężczyzna. Przybrał na wadze a jego twarz nabrała zdrowych kształtów i rumieńców. Na ustach zagościł szeroki uśmiech. Wszystko za sprawą dr. Gabe Rosenthal z Los Angeles. Lekarz od razu postanowił mu pomóc nie prosząc o jakąkolwiek zapłatę. Wszystko po to by ulżyć dawnej hollywoodzkiej gwieździe. Co ciekawe pomaganie nie zakończyło się na jednym zabiegu. Lekarz poświęcił kilka tygodniu na zmienienie całkowicie życia dawnej gwiazdy kina. Na koniec Weissa czeka jeszcze kilka drobnych zabiegów dentystycznych.

- Przybiera na wadze i nabiera pewności siebie. Uśmiecha się teraz jak szalony - mówi Rosenthal.

Dzisiaj grzeje:
1. Niesamowite odkrycie po 44 latach. Anna Jantar napisała wzruszające słowa w dniu narodzin Natalii Kukulskiej
2. Porażające nagranie trafiło do sieci, dziecko robiło kotu krzywdę, babcia nagrywała. Ludzie szybko zainterweniowali

Do tej pory były aktor przeszedł cztery operacje związane z naprawą jego zgryzu. Zostały mu usunięte martwe zęby. Następnie lekarze naprawili korzenie kilku zdrowych i wyleczyli infekcje jamy ustnej. Shaun Weiss ma przed sobą jeszcze kilka zabiegów i operacji o łącznej wartości 80 tys. dolarów. Wizualna metamorfoza aktora wygląda spektakularnie i nie podlega dyskusji. Jednak by jej efekty zachowały się na całe lata, mężczyzna musi zrezygnować z nałogów i wrócić na prostą drogę trzeźwości. Być może nowy start w wieku 41 lat pomoże wrócić mu na ekran. Teraz skupia się na sobie i zaczyna życie od nowa. Shaun Weiss

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies przyszedł na grób swojej pani. Po chwili wydarzyło się niebywałe, nagranie wzrusza do łez
  2. Dlaczego pies wymiotuje? Podpowiadamy, jak rozpoznać przyczynę i pomóc zwierzakowi
  3. Jeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotych
  4. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam
  5. Adoptowali ją, gdy miała 8 miesięcy. Teraz szczera radość dziewczynki z zespołem Downa podbija serca internautów
  6. Odnaleziono wrak gigantycznego krążownika z okresu wojny. Wiemy jak wyglądał przed zatonięciem [wideo]

Źródło: film.wp.pl

Następny artykuł