Anna Jantar napisała wzruszające słowa w dniu swojej córki
fot. commons.wikimedia.org - CC-BY-SA-2.5 - Przemek Bednarczyk
Autor Olga Szmańda - 8 Września 2020

Niesamowite odkrycie po 44 latach. Anna Jantar napisała wzruszające słowa w dniu narodzin Natalii Kukulskiej

Anna Jantar ponad 44 lata temu napisała piękne słowa w dniu narodzin swojej córki. Kobieta rodząc swoją pociechę była na tyle wzruszona, że musiała upamiętnić ten niezwykły dzień. Mama Natalii Kukulskiej znana i kochana przez miliony Polaków, nawet po śmierci wzrusza swoich fanów do łez. Twórczość kobiety jest regularnie odświeżana i kochana przez starych i nowych słuchaczy. Nic dziwnego, że córka postanowiła opublikować w mediach społecznościowych kolejne piękne słowa matki. Natalia Kukulska zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie wzruszającej notatki z kalendarza Anny Jantar.

Anna Jantar jest jedną z najbardziej popularnych polskich artystek sceny muzycznej. Kobieta od lat była kochana przez miliony Polaków. Jej talent i twórczość doceniana jest zarówno teraz jak i za życia artystki. Setki słuchaczy od dawna ubolewa nad stratą tak anielskiego głosu, jakim została obdarzona Anna Jantar. Na szczęście kobieta doczekała się córki, która odziedziczyła większość talentu i sama zachwyca sowich fanów.

Aż 4 tys. zł miesięcznie do emerytury. Na taki dodatek ma szansę załapać się sporo PolakówAż 4 tys. zł miesięcznie do emerytury. Na taki dodatek ma szansę załapać się sporo PolakówCzytaj dalej

Natalia Kukulska jest równie utalentowaną piosenkarką co jej matka. Kobieta od lat istnieje w mediach jako jedna z bardzo popularnych gwiazd sceny muzycznej. Jej piosenki i twórczość zabierają słuchaczy i przenoszą w świat historii przekazywanej przez śpiewane słowa. Artystka bardzo często wspomina swoją zmarłą mamę i odnosi się do niej w wielu swoich postach w mediach społecznościowych. Jednym z nich była notatka zapisana przez Annę Jantar w dniu narodzin Natalii Kukulskiej. Współczesna piosenkarka postanowiła opublikować zdjęcie tej notatki na swoim profilu na Instagramie. Wszystko za sprawą 44 urodzin Kukulskiej. To co zawiera notatka wzruszyło setki fanów i wywołało ciepłe wspomnienia o Annie Jantar.

Anna Jantar ciepło o swojej córce Natalii Kukulskiej

Anna Jantar była jedną z tych artystek, które kraj pamięta nawet wiele lat po śmierci. Cała Polska przeżyła tragiczny wypadek, który poruszył słuchaczy i zasmucił fanów piosenkarki. Powrót Anny Jantar samolotem ze Stanów Zjednoczonych, okazał się być ostatnim dniem życia kobiety. Niestety piosenkarka zginęła wtedy wraz 87 osobami w tragicznej samolotowej katastrofie. Artystka mimo szybkiej i wyjątkowo strasznej śmierci, pozostawiła po sobie same dobre wspomnienia. Poza muzyką, która przetrwała dekady wielu wspomina ją jako czułego i empatycznego człowieka. Mama Natalii Kukulskiej zaskakuje fanów nawet wiele lat po śmierci. Jedną z takich sytuacji postanowiła opisać i opublikować w mediach społecznościowych córka piosenkarki. Natalia Kukulska udostępniła w dniu swoich 44 urodzin notatkę, jaką jej matka zostawiła w notesie w dniu jej narodzin. Anna Jantar jak widać kilka chwil po porodzie postanowiła upamiętnić ten wyjątkowy dzień. Wielka artystka z pewnością zrobiła to, by przypominać sobie zawsze o niezwykłym wydarzeniu jakim jest poród.

Jeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotychJeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotychCzytaj dalej

Kukulska, która obrała dokładnie taką samą ścieżkę kariery jak matka od dawna bazuje na dumie z bycia córką Anny Jantar. Niejednokrotnie wspomina ją w swojej twórczości, wspomnieniach i publikacjach. Tym razem postanowiła tak samo przypomnieć wyjątkowość swojej matki. Kobieta opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie kalendarza Anny Jantar. I podzieliła się z fanami niezwykłą notatką. Jej mama napisała tam przepiękne i pełne uczuć słowa. Z prostej notki kalendarzowej bije prawdziwa matczyna miłość.

- Urodziła się nam córeczka. Jest cudna. Jestem najszczęśliwsza na świecie - napisała w kalendarzu Anna Jantar.

Dzisiaj grzeje:
1. Niesamowite odkrycie po 44 latach. Anna Jantar napisała wzruszające słowa w dniu narodzin Natalii Kukulskiej
2. Seniorka zamknęła suczkę na balkonie. Dramat psa trwał latami, tłumaczenia właścicielki porażają

Obserwatorzy od razu zareagowali na wpis na Instagramie Kukulskiej. Wszyscy byli zachwyceni i nie kryli komentarzy wzruszenia. Zdaniem internautów z wpisu płynie cały ogrom miłości i dumy z posiadania córki. Dodatkowo wymowność treści jest całkowicie zgodna i pasująca do słów, które tworzyła Anna Jantar. Matczyna miłość artystki aż bije z drobnej i skromnej notatki.Notatka Anny Jantar

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najbardziej uroczy piesek na świecie? Nagranie z maluchem wywołuje szeroki uśmiech na twarzy
  2. Suczka została znaleziona zagłodzona na środku drogi. Z desperacji próbowała zjeść koc
  3. Jeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotych
  4. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam
  5. Adoptowali ją, gdy miała 8 miesięcy. Teraz szczera radość dziewczynki z zespołem Downa podbija serca internautów
  6. Sztuczne mięso jednak nie będzie hitem? Naukowcy natrafili na poważny problem

Źródło: pikio.pl

Następny artykuł