Bezdomny odzyskuje dawny wygląd
Fot. tiktok.com/@prophetmuscle
Autor Kamila Krótka - 13 Lipca 2020

Niesamowita metamorfoza bezdomnego. Ogolili go, przebrali, nakarmili. Trudno uwierzyć, jak bardzo się zmienił

Czasami los bezdomnych potrafi zaskoczyć, co pokazuje historia pewnego mężczyzny. Metamorfoza, którą przeszedł, naprawdę robi wrażenie. Trudno uwierzyć, że ludzie tacy jak on również trafiają na ulice.

Wbrew przekonaniu wielu osób, bezdomny nie musi być alkoholikiem czy narkomanem. Wręcz przeciwnie - wielu z nich chciałoby wyjść na prostą, jednak trudno jest im zrobić ten pierwszy krok. Na szczęście są na świecie ludzie, którzy pomagają najbardziej potrzebującym wsparcia.

Nie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internetNie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internetCzytaj dalej

Niezwykła metamorfoza

W serwisie społecznościowym TikTok pojawiło się nagranie metamorfozy pewnego bezdomnego. W krótkim czasie zdobyło ogromną popularność - filmik dostał ponad 4 miliony polubień. Nic dziwnego, bo pokazuje, jak w jedną chwilę można zmienić wizerunek człowieka. Internauci są zachwyceni jego przemianą i wspaniałym gestem osoby, która mu pomogła.

Dzisiaj grzeje: 1. Wygrali wozy strażackie za wysoką frekwencję wyborczą. Jest lista gmin
2. Agata Duda odmawia wywiadu dziennikarzowi. Dziennikarz twierdzi, że o niego nie zabiegał

Mimo że mężczyzna miał zaledwie 30 lat, na ulicy wyglądał na o wiele starszego. Dopiero po tym, jak został ogolony, przebrany i nakarmiony, odzyskał młody wygląd i siłę:

Bezdomny odzyskał dawny wyglądMetamorfozy podjęła się osoba, która sama dzieliła kiedyś jego los. Udało się jej jednak rozpocząć nowe życie i założyć rodzinę, dlatego postanowiła zadbać o tych, którzy jeszcze są na drodze do zmiany. Budujący przykład i budująca postawa tej bohaterki codzienności. Mamy nadzieję, że odmieniony bezdomny będzie w stanie pójść w jej ślady.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zdjęciem psów zdradził, z kim się spotyka? Antek Królikowski nie uciszy już plotek
  2. Głębokość tej dziury jest niewyobrażalna. Chcą się dokopać do jądra Ziemii?
  3. 9-latek pomylił trasę, przypadkiem wziął udział w wyścigu na 10 kilometrów i go wygrał
  4. Urodziła dziecko w korku na Wisłostradzie. Pomogła jej policja
  5. Basia Kurdej-Szatan pokazała nowego członka rodziny. Razem z mężem są bardzo szczęśliwi
  6. Anna Lewandowska zachwyciła wszystkie Polki. Obłędny przepis na rosół, którego jeszcze nie jedliście, delicje

źródło: lelum.pl

Następny artykuł