Dzieci bawiły się w rzece, gdy nagle znalazły dziwny przedmiot
Fot. https://pixabay.com/pl/users/analogicus-8164369/
Autor Kamila Krótka - 12 Sierpnia 2020

Dzieci bawiły się w rzece. Nagle coś znalazły. Tragedia była o włos

Dzieci nie zdawały sobie sprawy z niebezpieczeństwa, jakie im grozi. Jak zwykle spędzały czas na zabawie w rzece, gdy niespodziewanie znalazły w wodzie pewien przedmiot. Było o krok od tragedii, jednak udało się w porę zareagować.

Dzieci od razu poinformowały o zdarzeniu leśniczego. Ten zgłosił się do odpowiednich służb. Funkcjonariusze byli zszokowani tym, co znajdowało się w rzece.

Milion dzieci medytowało w Tajlandii dla pokoju na świecie. Niesamowite wideoMilion dzieci medytowało w Tajlandii dla pokoju na świecie. Niesamowite wideoCzytaj dalej

Dzieci na tropie

Bawiące się w Czechyniu (woj. zachodniopomorskie) dzieci nagle znalazły w rzece niewybuch. Na szczęście pocisk pochodzący z okresu II wojny światowej nie wyrządził im żadnej krzywdy. Ze względu na to, że pocisk znajdował się w wodzie, mógł ulec korozji i wybuchnąć przy nawet niewielkim wstrząsie.

Na szczęście dzieci powiedziały o znalezisku leśniczemu, dzięki któremu nie doszło do najgorszego. Ten poinformował o niewybuchu policję, która zabezpieczyła teren do czasu przyjazdu saperów. Ci wyjęli i wywieźli pocisk z dala od miejsca zdarzenia.

Dzisiaj grzeje:
1. Wnuczka zrobiła babci makijaż i odmłodziła ją o kilkadziesiąt lat. Niewiarygodna metamorfoza seniorki. Nagranie zwala z nóg
2. Ile jest prawdy w wiralu o homofobii w Polsce? Dużo, ale znalazł się też rażący fałsz

Tragedia sprzed 20 lat

Na terenie 20 nadleśnictw w Pile co roku leśnicy odnajdują około 20 pocisków artyleryjskich i granatów. W 2000 roku doszło do tragedii spowodowanej wybuchem jednego z nich. Dzieci wyciągnęły wówczas pocisk z tej samej rzeki i zamiast poinformować o znalezisku dorosłych, umocowały go w imadle i próbowały przepiłować. W wyniku tej sytuacji zginął jeden z chłopców uczestniczących w zdarzeniu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tatry. Skandaliczne zachowanie turysty. Zabrał przerażonego psa na Orlą Perć (WIDEO)
  2. Dron skutecznie usuwa gniazdo os. Niesamowite nagranie
  3. Uratowana puma znalazła nowy dom. Na nagraniu widać, że jest szczęśliwa
  4. Wielki powrót zakażeń? Jest na to sposób. 5 złotych rad lekarza, który kierował szpitalem w Wuhan
  5. Szwecja zadziwiła wszystkich swoim podejściem do pandemii. Jak na tym wyszła?
  6. Mało kto zdaje sobie sprawę z tajemnicy Kamila Stocha. Dostał specjalną nagrodę od Andrzeja Dudy

źródło: polsatnews.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł