Dziecko z niespotykanym wyglądem zaakceptowało siebie
Fot. planetapolska.com
Autor Olga Szmańda - 10 Sierpnia 2020

Dziecko było wyśmiewane za swój niezwykły wygląd. Wyrosło jednak na piękną dziewczynę i zaakceptowało siebie

Dziecko z niesamowitym wyglądem urodziło się w indyjskiej rodzinie. Niepodobna zupełnie do nikogo z rodziny dziewczynka wydawała się przypadkiem jednym na milion, a swoją historią zadziwia każdego. Nietypowy wygląd przysporzył jej wiele nieprzyjemności, jednak po latach w końcu zaakceptowała siebie taką, jaką jest.

Według badań naukowych na świecie jedynie 1 do 2 proc. populacji posiada rude włosy. Dzieci z jasną karnacją, rudymi włosami i rzęsami oraz piegami są niejednokrotnie wyśmiewane przez rówieśników. Niezależnie od kraju, w którym się urodzą, ich odmienność za każdym razem jest - bardziej lub mniej - negatywnie komentowana. Niestety tak też było i w tym przypadku. Taka historia pojawia się jeden raz na milion.

Lekarz przeżył śmierć kliniczną i twierdzi, że był w niebie. Opowiada jak tam byłoLekarz przeżył śmierć kliniczną i twierdzi, że był w niebie. Opowiada jak tam byłoCzytaj dalej

Dziecko inne niż wszystkie

Około 20 lat temu w rodzinie Rajesh i Hemaxi urodziła się mała dziewczynka. Nie byłoby nic dziwnego w narodzinach nowego dziecka, gdyby nie jego wygląd. Córeczka o imieniu Ganatra wyglądała zupełnie inaczej niż reszta jej rówieśników w Indiach. Wszystko za sprawą niespotykanie jasnej karnacji, niebiesko-zielonych oczu i rudych włosów.

W wieku dwóch lat na twarzy dziewczynki zaczęły pokazywać się drobne plamki. Zaniepokojeni rodzice udali się do lekarza, jednak okazało się, że to tylko piegi. Taki nietypowy wygląd w Indiach przysporzył dziewczynce dużo nieprzyjemności. Od najmłodszych lat musiała się mierzyć z wyzwiskami rówieśników. Dorastając, wstydziła się tego, kim jest i jak bardzo różni się od innych. Co ciekawe, przez całe życie rodzina zastanawiała się, dlaczego ich córka jest ruda i ma jasną karnację. Nie było to czymś standardowym w rodzinnie rdzennych bombajczyków. Rodzina dziewczyny wykonała nawet testy DNA, które miały potwierdzić jej pochodzenie. Jak później się okazało, była ona 100 proc. córką swoich rodziców. Dowody wskazywały jednoznacznie, że jest ich dzieckiem.

Dzisiaj grzeje:
1. Wnuczka zrobiła babci makijaż i odmłodziła ją o kilkadziesiąt lat. Niewiarygodna metamorfoza seniorki. Nagranie zwala z nóg
2. W jaki sposób mówić i pisać o Margot? Pytamy językoznawcę i seksuologa

Dziewczynka bardzo długo walczyła akceptację samej siebie. Przez większość życia musiała jednak borykać się z kompleksami. Na szczęście po latach pracy nad sobą udało jej się pokonać strach przed innością. Teraz akceptuje swój wygląd i jest pewną siebie kobietą. Jedyne czego żałuje to tego, że tak długo wstydziła się swojej odmienności. Jej zdaniem za dużo czasu w życiu poświęciła na słuchanie opinii innych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tatry. Skandaliczne zachowanie turysty. Zabrał przerażonego psa na Orlą Perć (WIDEO)
  2. Wybuch w Bejrucie. Nowe nagranie w slow motion prezentuje prawdziwą siłę zniszczeń
  3. Uratowana puma znalazła nowy dom. Na nagraniu widać, że jest szczęśliwa
  4. Wielki powrót zakażeń? Jest na to sposób. 5 złotych rad lekarza, który kierował szpitalem w Wuhan
  5. Szwecja zadziwiła wszystkich swoim podejściem do pandemii. Jak na tym wyszła?
  6. Świetna wiadomość dla wielu Polaków od TVP. Już dziś stacja pokaże wydarzenie, na które wszyscy czekają

Źródło: planetapolska.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł