Dziewczynka bawi się ze swoją gromadą owczarków niemieckich
fot. YouTube - Frode Larsen
Autor Olga Szmańda - 18 Września 2020

5-letnia dziewczynka sama bawiła się z 14 owczarkami niemieckimi. Ojciec nagrał całe zdarzenie

Dziewczynka, jak wiele innych w jej wieku, marzyła o swoim psim przyjacielu. Nie spodziewała się z pewnością, że rodzice podarują jej aż 14 psiaków. 5-letnia pociecha otrzymała od swojej mamy i taty najpiękniejszy prezent świata. Gromada psów towarzyszyła jej w każdym wolnym momencie. Co ciekawe, z pozoru groźne i nieobliczalne owczarki niemieckie, stały się najlepszymi przyjaciółmi dziecka. Według niektórych małe dziecko z pewnością nie powinno bawić się z tak dużą gromadą czworonogów. Mimo to 5-latka zdecydowanie zaprzecza stereotypom i wychowuje swoje ukochane psiaki.

Dziewczynka z Norwegii zaprzecza jakimkolwiek stereotypom związanym z wychowywaniem psów przez małe dziecko. 5-latka została zaszczepiona miłością do zwierząt przez swoich rodziców. Nikt nie spodziewał się jednak, że małe dziecko będzie w stanie wychować aż 14 owczarków niemieckich. Psy tej rasy przystosowane są do życia samotnie dlatego niewielu wierzyło, że ktokolwiek będzie w stanie ogarnąć tak dużą sforę psów. A już z pewnością nikt nie wierzył, że będzie to mała, 5 letnia dziewczynka. Mimo to, na przekór wszystkim, Pernille z Norwegii dokonała niemożliwego i oswoiła gromadę 14 owczarków niemieckich.

Normalny banknot 10 zł może kosztować fortunę. Wystarczy, że posiada jedną cechęNormalny banknot 10 zł może kosztować fortunę. Wystarczy, że posiada jedną cechęCzytaj dalej

Dziewczynka wychowała 14 psów

14 przepięknie ubarwionych owczarków niemieckich swobodnie biega po leśnej łące razem ze swoją małą panią. 5-letnia właścicielka okiełznała ich naturę i z pewnością rozczuliła serca psów swoim urokiem osobistym. Mimo że formalnie właścicielami psów są rodzice dziewczynki, to właśnie ona włada całą gromadą owczarków. Dziecko od samego początku nie bało się psów. Podświadomie wiedziała, że czworonogi nie zrobią jej krzywdy i może im zaufać. Zabawa z psami na łące tak bardzo rozczuliła rodziców dziewczynki, że postanowili nagrać całe zdarzenie. Ojciec Pernille wyciągnął telefon komórkowy i sfilmował piękny moment. Całość rodzice postanowili umieścić w internecie, by pokazać niesamowite troskę i delikatność owczarków niemieckich. Urocze i wzruszające wideo przedstawiające dziecko i psy do tej pory obejrzało ponad 10 mln użytkowników.

- Owczarki niemiecki z miejscowości Kennel Finika w Norwegii i 5-letnia Pernille bawiąca się sama z 14 psami. Kto powiedział, że owczarki są niebezpieczne w stosunku do dzieci? Psy są naszymi najlepszymi przyjaciółmi - napisał poruszony ojciec pod filmikiem na YouTubie.

Dzisiaj grzeje:
1. Piotr Machalica przez lata związany był z Edytą Olszówką. Teraz ponownie się żeni. Kim jest wybranka?
2. Najpiękniejszy kot na świecie. Jest jedyny w swoim rodzaju
3. Jerzy Stuhr z synem i wnukiem wybrali się na górską wycieczkę. Fani są pod wrażeniem ich wspólnego zdjęcia

Owczarki niemieckie bawiące się z 5-latką z pewnością przeczą jakimkolwiek stereotypom związanym z rasą. Mimo to niejednokrotnie ludzie żyją w przeświadczeniu, że to groźne i trudne do oswojenia psy. Jednak dobrze wychowane owczarki niemieckie nie skrzywdzą nawet muchy. Co ciekawe, pokazywanie psu dziecka od jego narodzin i przygotowywanie na nadejścia kolejnego może zaowocować niesamowitą więzią między dzieckiem a psem. W takich przypadkach psy bardzo często obejmują rolę obrońcy i drugiego rodzica. Więź łącząca małego bobasa z psem jest także niesamowitym doznaniem dla dorastającego młodego człowieka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
  2. 3 śliczne pieski odwiedziły dom królowej Elżbiety. Chwilę później zwijały się w niewyobrażalnych cierpieniach
  3. Jeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotych
  4. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam
  5. Adoptowali ją, gdy miała 8 miesięcy. Teraz szczera radość dziewczynki z zespołem Downa podbija serca internautów
  6. Największa w historii Polski akcja usuwania niewybuchów. 5-tonowa bomba zniknie z kanału w Świnioujściu

Źródło: lelum.pl

Następny artykuł