Najnowszy żart w "Familiadzie"
fot. Youtube - Kamil M
Autor Olga Szmańda - 7 Sierpnia 2020

W „Familiadzie” padło pytanie o mleko. Uczestniczka zaliczyła gafę, a internauci nie zapomną jej wpadki. Wideo rozbawi każdego

„Familiada” od lat pozostaje w czołówce najsłynniejszych programów rozrywkowych, bez którego trudno wyobrazić sobie niedzielny obiad. Rozrywki dostarcza nie tylko sam quiz, ale i specyficzne żarty prowadzącego i niekiedy zabawne odpowiedzi uczestników. W tym przypadku to jedna z uczestniczek rozbawiła widzów do łez - zobaczcie sami.

„Familiada” bawi widzów nie tylko ze względu na „suche” żarty gospodarza programu - Karola Strasburgera. Niejednokrotnie uczestnicy show, odpowiadając pod presją czasu, sami zaliczają gafę. Z pozoru proste pytania mogą okazać się nieziemsko trudne, a w stresie zawodnicy udzielają niedorzecznych odpowiedzi. Tak było i tym razem. Kobiecie zadano pytanie związane z kulinarną wiedzą. Chyba nikt z widzów nie spodziewał się, jaka padnie na nie odpowiedź.

„Familiada” bawi, internet nie zapomina żartów

„Familiada” wciąż jest jednym z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych. Możliwe, że jest tak za sprawą struktury show, a być może dzięki specyficznym żartom prowadzącego i uczestników. Uczestnicy wielokrotnie słuchają niespotykanych dowcipów Strasburgera, a widzowie przed telewizorami płaczą ze śmiechu.

Największą atrakcją są jednak niezamierzone odpowiedzi na zadane pytania. Zdezorientowani uczestnicy potrafią strzelić wielką gafę, która później przechodzi do historii programu - tak jak teraz.

Dzisiaj grzeje:
1. Wnuczka zrobiła babci makijaż i odmłodziła ją o kilkadziesiąt lat. Niewiarygodna metamorfoza seniorki. Nagranie zwala z nóg
2. Jakie maseczki są najbardziej skuteczne i czy przyłbica daje ochronę?


Pewna kobieta na zadane pytanie „Co robi się z mleka?” zdezorientowana odpowiedziała... „płatki śniadaniowe”. Odpowiedz uczestniczki obejrzało już ponad 2 mln widzów na YouTube. Zaskakująca wypowiedź o mleku rozbawiła nawet samego prowadzącego. Karol Strasburger nie mógł ukryć zdziwienia i zabawnych komentarzy. Tym samym najprawdopodobniej przebiła poprzednią uczestniczkę programu, która słynie w sieci z filmiku pt. „Więcej niż jedno zwierzę?”. Czyżby zapowiadało się na nowy hit internetu?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dziki pościg na plaży nudystów. Mężczyzna bez ubrań gonił za dzikiem, zwierzę ukradło mu torbę z drogą zawartością
  2. "Kosmici" kryją się na dnie oceanów. Niesamowite nagranie niezwykle rzadkiego osobnika
  3. Uratowana puma znalazła nowy dom. Na nagraniu widać, że jest szczęśliwa
  4. Wielki powrót zakażeń? Jest na to sposób. 5 złotych rad lekarza, który kierował szpitalem w Wuhan
  5. Szwecja zadziwiła wszystkich swoim podejściem do pandemii. Jak na tym wyszła?
  6. Robert Lewandowski bohaterem Bayernu. Co za uderzenie, prawdziwa klasa (WIDEO)

źródło: smakosze.pl

Następny artykuł