Udział w filmie niedawno potwierdził Arkadiusz Jakubik
Fot. Zdjęcia z planu filmu Wołyń w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego. Na fotografii Arkadiusz Jakubik, fot. Krzysztof Wiktor / Film it
Autor Kamila Krótka - 13 Lipca 2020

Polskie kino się rozkręca. Jeden z najważniejszych rodzimych twórców właśnie rozpoczął zdjęcia do nowego filmu. To może być hit

Kolejny film Wojciecha Smarzowskiego z udziałem Arkadiusza Jakubika. Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do nowej polskiej produkcji. Są szanse, że będzie to przebój na miarę pierwszej części.

Film od samego początku zapowiada się na kasowy hit, ponieważ wszystkie dzieła tego twórcy cieszą się ogromną popularnością i biją rekordy frekwencyjne. A teraz, po latach, postanowił on wrócić do swojego pierwszego wielkiego przeboju, który wielu krytyków uważa za jego najważniejszy film.

Nie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internetNie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internetCzytaj dalej

Filmowy duet

Wczoraj rozpoczęły się zdjęcia do nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego. Roboczy tytuł brzmi “Wesele 2”, a akcja ma się rozgrywać równolegle w domu weselnym i rzeźni. Reżyser podczas spotkania w ramach Akademii Sztuk Przepięknych na zeszłorocznym Pol’and’Rock Festivalu zdradził, że film będzie zawierał też część retrospektywną z czasów wojny. To prawdopodobnie opowieść o pogromie ludności żydowskiej, który miał miejsce w Jedwabnem 1941 roku.

W filmie ma zagrać między innymi Arkadiusz Jakubik, który współpracował z reżyserem przy takich produkcjach, jak “Wołyń”, “Kler” czy “Drogówka”. Zdjęcia kręcone będą w Polsce i na Łotwie, a ich zakończenie zostało zaplanowane na przełom października i listopada. Premiera “Wesela 2” jest przewidywana na jesień 2021 roku.

Pierwsze “Wesele”

Premiera pierwszego “Wesela” odbyła się w 2004 roku. Film opowiadał historię wesela córki bogatego biznesmena pochodzącego z małego miasteczka. Obnażał przy tym polskie przywar, takie jak alkoholizm czy chciwość. Pojawił się w nim Arkadiusz Jakubik, ale i inni znani aktorzy, z którymi często współpracuje reżyser, m.in.: Marian Dziędziel, Bartłomiej Topa, Maciej Stuhr czy Paweł Wilczak.

Dzisiaj grzeje: 1. Kilka tysięcy Polaków dostanie 1700 zł dodatku do wynagrodzenia. Komu się należy?
2. Bosak w II turze nie poparł oficjalnie żadnego z kandydatów. Ale już w czerwcu dał do zrozumienia, na kogo zagłosuje

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Można pomóc Kamilowi S. i pumie Nubii. W sieci zorganizowano zbiórkę pieniędzy
   2. Plastikowe butelki i puszki mają być zwrotne. Nowy pomysł Ministerstwa Klimatu
   3. Zrozumiał, że go adoptują i wychodzi ze schroniska. Wzruszająca reakcja uroczego psiaka
   4. 2-letnia Zuzia walczy z rakiem. Żeby jej pomóc, policjantka zebrała 1,5 tony nakrętek
   5. Chłopiec pomaga niewidomemu jelonkowi. Bez niego zginąłby z głodu
   6. Znany piłkarz podważa wyniki wyborów. Poważne oskarżenia wobec państwa

źródło: onet.pl

Następny artykuł