Foka wskoczyła na deskę turystom pływającym po jeziorze
fot. YouTube - SWNS
Autor Olga Szmańda - 6 Września 2020

Wakacje nad jeziorem i nieproszona foka. Wideo wskakującego zwierzaka rozbawia do łez

Foka wskoczyła ludziom na tył deski. Zwierzę postanowiło zaskoczyć wioślarzy w Anglii, w trakcie ich wakacyjnej wycieczki. Rodzina, która szczęśliwie delektowała się wypadem nad wodę załapała się na spotkanie z pasażerem na gapę. Popularny w Anglii paddleboardingu, czyli pływanie na desce, dzięki niesfornemu zwierzakowi wszedł na zupełnie nowy i wyższy poziom.

Foka postanowiła wskoczyć na deskę paddleboardingową pewnej rodziny z Anglii. Wycieczka wakacyjna Daren Forda i Kerrie Rocket z pewnością nie miała zakończyć się takim bliskim spotkaniem ze zwierzęciem. Mimo to para, pływająca po rzece Arun została miło zaskoczona przez przybysza. Pasażer na gapę umilił turystom podróż a filmik, który opublikowali w mediach społecznościowych podbija internet.

3-latka pokonała raka w 4 stadium rozwoju. Niezwyciężona Molly wygrała z chorobą po 450 dniach3-latka pokonała raka w 4 stadium rozwoju. Niezwyciężona Molly wygrała z chorobą po 450 dniachCzytaj dalej

Foka została pasażerem na gapę

Daren Ford i Kerrie Rocket wiosłowali wzdłuż rzeki Arun w pobliżu Littlehampton w West Sussex, kiedy figlarna foka podpłynęła do grupy i wspięła się na deskę Kerrie. Jeden z uczestników wycieczki zarejestrował niecodzienne spotkanie swoim aparatem. Daren, który jest kierownikiem firmy dekarskiej, powiedział, że byli pięć mil w górze rzeki, zrzucili swoje deski z pontonu i wiosłowali przez mniej więcej godzinę.

Dzisiaj grzeje:
1. Została okrzyknięta najładniejszą babcią na świecie. Ma 63 lata, a figury zazdroszczą jej nawet nastolatki
2. Porażające nagranie trafiło do sieci. Kobieta znęcała się nad psem na oczach dzieci

„To była nasza pierwsza wizyta w tym rejonie i dopiero trzeci raz na desce. Rozmawialiśmy nieświadomi, że śledzi nas foka. Ku naszemu zdumieniu foka właśnie zaczęła przeskakiwać z jednej deski na drugą, skacząc i relaksując się!” - mówił mężczyzna

Nie mieli jedzenia i nie zachęcali go w żaden sposób, starając się zachować jak największy dystans. Początkowo martwili się, że foka ma kłopoty lub może być agresywna, ale wkrótce zdali sobie sprawę, że jest zdrowa i po prostu jest zaciekawiony. Pasażer na gapę chciał zwyczajnie przywitać się z pływającymi tam turystami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zakaz, który rozwścieczył Polaków, już nie obowiązuje. Mamy potwierdzenie
  2. Widzieliśmy go w ”M jak miłość” i ”Plebanii”. Kultowy aktor nie żyje
  3. Ona ma 98 lat, a on 94. Wzięli ślub, niewiarygodne gdzie się poznali
  4. Para trafiła do księgi rekordów Guinnessa. Najstarsze małżeństwo świata jest ze sobą 80 lat
  5. Kochały go miliony. Wiele lat po śmierci żona wreszcie poznała o nim prawdę
  6. Zaskakujący easter egg w systemie Windows 95. Znalezienie go trwało 25 lat

Źródło: goodnewsnetwork.org

Następny artykuł