ING Bank Śląski i mBank z nowymi ofertami
Fot. pxhere.com
Autor Kamila Krótka - 13 Października 2020

Jeśli chcesz sięgnąć po dodatkowe pieniądze, teraz jest dobry moment. Już dawno nie było tak atrakcyjnych okazji

ING Bank Śląsk, mBank oraz Pekao - te banki przedstawiły właśnie oferty promocyjne, aby zachęcić klientów do korzystania z kredytów hipotecznych. Szybka decyzja to jednak klucz do sukcesu, bo część z tych okazji potrwa wyłącznie do końca miesiąca. Co można znaleźć w ofertach banków?

ING Bank Śląski to tylko przykład na to, jak atrakcyjne oferty można znaleźć teraz w polskich bankach. Do końca października warto wybrać odpowiednią opcję dla siebie - możliwości jest wiele.

Bohaterka Bohaterka "Królowych życia" opublikowała wzruszające i nieznane dotąd zdjęcia ze ślubu. Wielu może być zaskoczonychCzytaj dalej

ING Bank Śląski i oferta “Najlepiej na swoim”

Jak informuje portal biznesinfo.pl, 12 października rozpoczęła się akcja ING Banku Śląskiego “Najlepiej na swoim”. Aby skorzystać z promocyjnych warunków otrzymania kredytu, trzeba złożyć kompletny wniosek o finansowanie albo wykonać to działanie w okresie ważności formularza informacyjnego z promocyjnymi stawkami.

Kwota kredytu hipotecznego, która zostanie objęta promocją, musi mieścić się w przedziale od 100 tys. do 1,5 mln zł. Osoba zainteresowana wzięciem kredytu musi posiadać rachunek osobisty w banku ING lub założyć go przed podpisaniem umowy o finansowanie. Co więcej, przynajmniej jedna osoba powinna zawrzeć umowę ubezpieczenia indywidualnego za pośrednictwem ING Banku Śląskiego.

Miłość nie zna żadnych granic. Poruszające i piękne zdjęcie ze ślubu obiegło już świat, historia doprowadza do łezMiłość nie zna żadnych granic. Poruszające i piękne zdjęcie ze ślubu obiegło już świat, historia doprowadza do łezCzytaj dalej

Do wyboru są następujące warianty oferty: „Łatwy start” z marżą 1,99 pp. i zerową prowizją, a także „Lekka rata” z marżą 1,85 pp. i prowizją 1,85 proc. Oprocentowanie w pierwszym wariancie wynosi teraz 2,99 proc., a w drugim 2,85 proc.

Dzisiaj grzeje:
1. Spotkali się tuż po narodzinach. 24 lata później ich losy przez przypadek połączyły się ponownie
2. Owczarek niemiecki ma już dwa lata, ale już nie urośnie. Całe życie będzie wyglądał jak szczeniak, powód jest smutny
3. Byli pewni, że znaleźli porzucone kociątko. Gdy przyjrzeli się dokładniej, osłupieli ze zdumienia

“Bliżej swojego domu” z mBankiem

mBank wyszedł z ofertą trwającą do 29 października. Promocja kredytów hipotecznych nosi hasło “Bliżej swojego domu”, a minimalna kwota kredytu - jak informuje Bankier.pl - to 100 tys. zł. Co ważne, klient nie płaci prowizji za przyznanie finansowania, jednak musi przystąpić do ubezpieczenia na życie i opłacać składki przez co najmniej 5 lat. Składkę bank pobiera co miesiąc i wynosi ona 0,045 proc. salda zadłużenia.

Twoje meble mogą być warte więcej niż myślisz. Możesz śmiało zamienić je na noweTwoje meble mogą być warte więcej niż myślisz. Możesz śmiało zamienić je na noweCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znalazła małe zwierzątko, myślała, że jest szczeniaczkiem. Prawda okazała się powalająca
  2. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  3. Jolanta Kwaśniewska przeszła metamorfozę. Nową fryzurą wzbudziła ekscytację wśród internautów
  4. "Rolnik szuka żony": Ania pokazała się z mężem i dziećmi. Fanom nie umknął jeden szczegół, zostawili lawinę komentarzy
  5. 75 tys. Polek może liczyć na podwyżki emerytur. Jak otrzymać wyrównanie?
  6. Karta Pokemon jak apartament w Warszawie. Astronomiczna cena, raper wydał ogromne pieniądze

źródło: biznesinfo.pl

,

Następny artykuł