Jerzy Stuhr z żoną
Fot. TRICOLORS/East News
Autor Kamila Krótka - 26 Grudnia 2020

Zakochani Stuhrowie na zdjęciach sprzed 50 lat. Obchodzą dziś okrągłą rocznicę ślubu

Barbara i Jerzy Stuhr właśnie obchodzą 50. rocznicę ślubu. Z tej okazji Maciej Stuhr opublikował archiwalne zdjęcia rodziców z dopiskiem “Dziękujemy Wam Kochani”. Z okazji okrągłego jubileuszu przypominamy historię miłości małżeństwa Stuhrów.

O Jerzym Stuhrze ostatnimi czasy było głośno za sprawą przebytego w lipcu udaru. Niedawno jednak pisaliśmy o tym, że aktor ma się już lepiej, a nawet planuje powrót do pracy.

Dziś Maciej Stuhr poinformował w mediach społecznościowych, że to właśnie 26 grudnia 50 lat temu odbył się ślub Barbary i Jerzego Stuhr. Zobaczcie te niezwykłe zdjęcia.

Barbara i Jerzy Stuhr i historia ich miłości

Jak się okazuje, Jerzy i Barbara poznali się już w… przedszkolu.

- Mieszkaliśmy blisko siebie. Potem spotykaliśmy się jeszcze na lekcjach religii. Dorosłe już spotkanie odbyło się w Krakowie. Spotkaliśmy się przypadkiem na schodach Wyższej Szkoły Muzycznej. Była wtedy wspólnym budynkiem dla mojej szkoły i Wyższej szkoły Teatralnej w Krakowie - mówiła Barbara Stuhr w rozmowie z portalem NaTemat.pl po wydaniu swojej książki.

Piotr jadł suchą kukurydzę, a do pracy chodził 10 km. Polacy nie mogli zostawić go w potrzebiePiotr jadł suchą kukurydzę, a do pracy chodził 10 km. Polacy nie mogli zostawić go w potrzebieCzytaj dalej

Przypadkowe spotkania zakończyły się małżeństwem, które trwa już 50 lat. Maciej Stuhr skomentował ich rocznicę: "Moi najwspanialsi Rodzice na świecie obchodzą 50. rocznicę ślubu. Vivat! Dziękujemy Wam Kochani".

Pod zdjęciami udostępnionymi na Facebooku pojawiły się gratulacje:

"W dzisiejszych czasach czasach taki staż to rzadkość. Dużo zdrowia, siły, cierpliwość i szczęścia dla rodziców na kolejne lata"; "Piękna para i piękna rocznica. Pół wieku razem, to jest szczęście. Gratulacje i życzymy kolejnych wielu lat w szczęściu i zdrowiu"; "Pół wieku razem, to jest szczęście" - piszą internauci.

50 lat małżeństwa

Czarno-białe fotografie z domowego albumu przedstawiają zakochaną parę młodą. Barbara Stuhr pozuje w białej, skromnej, koronkowej sukience przed kolano. Natomiast Jerzy Stuhr zdecydował się na ciemny, klasyczny garnitur.

Barbara i Jerzy Stuhr powiedzieli sobie sakramentalne TAK w Boże Narodzenie w Bielsku-Białej.

ZOBACZ TE WYJĄTKOWE ZDJĘCIA:

jerzy stuhrjerzy stuhr

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

źródło: onet.pl / dziendobry.tvn.pl

Następny artykuł