Kurkuma sprawiła, że kot wygląda jak kurczak
fot. Facebook -mycatYellow
Autor Olga Szmańda - 31 Sierpnia 2020

Była w rozsypce i bała się o swojego kota. Uratowała mu życie w niezwykły sposób, przez który stał się żółty jak kurczak

Kurkuma to nie tylko przyprawa dodawana do potraw. Jej właściwości lecznicze stosowane są od wieków. Posiada bowiem niesamowite składniki, które dają znakomite efekty choćby w leczeniu grzybicy i licznych innych dolegliwości. Właścicielka pewnego kota postanowiła wykorzystać kurkumę w sposób medyczny i wyleczyła swojego pupila z choroby za pomocą tej niesamowitej przyprawy. Efekty okazały się wspaniałe. Wideo z żółtym od kurkumy kotem naprawdę robi wrażenie.

Kurkuma gości w kuchni wielbicieli oryginalnych potraw. Najczęściej dodawana jest do curry oraz innych indyjskich dań. Jest również popularna wśród osób stosujących medycynę niekonwencjonalną. Wpływ kurkumy na zdrowie postanowiła wypróbować Thammapa Supamas z Tajlandii. Kobieta wpadła na nietypowy pomysł, ponieważ jej pupil od dawna cierpiał na grzybicę. Specyficzna metoda przyniosła nieoczekiwane i wspaniałe skutki. Na dodatek w trakcie terapii zwierzak wyglądał naprawdę spektakularnie.

Pielęgniarka chciała zmienić coś w swoim wyglądzie. Nie spodziewała się aż takiej metamorfozyPielęgniarka chciała zmienić coś w swoim wyglądzie. Nie spodziewała się aż takiej metamorfozyCzytaj dalej

Kurkuma sposobem na leczenie pupila

Thammapa Supamas z Tajlandii postawiła wszystko na jedną kartę. Kobieta postanowiła zastosować niekonwencjonalną metodę i użyć kurkumy w leczeniu swojego kota. Pupil z dnia na dzień wyglądał coraz gorzej, a grzybica obejmowała nowe miejsca na ciele zwierzaka. Niestety żadne lekarstwo nie działało. Kot miał bardzo delikatną skórę, a jego wcześniej białe futro zaczynało być szare. Thammapa Supamas zaczęła szukać niekonwencjonalnych rozwiązań leczenia swojego malucha. Matka kobiety wspomniała wtedy o silnie działającym naturalnym środku. Kobieta miała na myśli kurkumę, która zwalcza grzyby i bakterie.

"Mój kot Ka-Pwong miał grzybicę. Robiliśmy wszystko, aby ją wyleczyć, ale nic nie działało. Wtedy moja mama wpadła na pomysł użycia kurkumy. Początkowo pomalowałyśmy roztworem tylko miejsca zaatakowane przez grzybicę, ale ponieważ zostało go dużo, zdecydowałyśmy się pomalować całe jego ciało, aby zapobiec przyszłym grzybicom" - wyjaśniła Thammapa.

Dzisiaj grzeje:
1. Córka Andrzeja Gołoty wygląda oszałamiająco. Na zdjęciach jest jak mama w młodości
2. Oddał pięknego psa po 3 dniach z powrotem do schroniska. Okropny powód, zwierzę nie zawiniło

Właścicielka kota, nie spodziewała się, że leczenie przyniesie takie efekty. Kot przestał z dnia na dzień drapać się i wylizywać rany. Kuracja zakończyła się powodzeniem. Jednak mimo to kobiety nie przewidziały jednej rzeczy. Po nałożeniu kurkumy na kota i stosowaniu terapii, jego białe futro zabarwiło się na żółto. Co ciekawe odbarwienie go do poprzedniego koloru nie jest takie łatwe. Specyficzna barwa pozostanie z nim na długo. Cała sytuacja nie przeszkodziła kobietom obrócić całą sytuację w żart. Teraz mały żółty kot imieniem Ka-Pwong wygląda jak kaczątko. Najbardziej jednak w całej sytuacji ciekawy jest fakt, że maluch nie odczuwa jakiejkolwiek zmiany w swoim wyglądzie. Jest radosny, szczęśliwy i zdrowy. Z pewnością koci kurczak nie zdaje sobie sprawy, że wygląda jak postać z bajki. Cieszy się jedynie, że choroba minęła i dalej może być ulubieńcem rodziny Thammapy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Nie żyje uwielbiany ksiądz, miał koronawirusa
  2. Fani są załamani, nie żyje uwielbiany muzyk. Miał 62 lata
  3. Ona ma 98 lat, a on 94. Wzięli ślub, niewiarygodne gdzie się poznali
  4. Po 78 latach przyznał się, że jest gejem. Teraz szuka utraconej miłości
  5. Była w rozsypce i bała się o swojego kota. Uratowała mu życie w niezwykły sposób, przez który stał się żółty jak kurczak
  6. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?

Źródło: smakosze.pl

Następny artykuł