Pielęgniarka przeszła niesamowitą metamorfozę
fot. laykni.com
Autor Olga Szmańda - 30 Sierpnia 2020

Pielęgniarka chciała zmienić coś w swoim wyglądzie. Nie spodziewała się aż takiej metamorfozy

Pielęgniarka postanowiła poddać się niesamowitej metamorfozie. Kobieta chciała zmienić coś w swoim wyglądzie. Jej wygląd pozostawiał wiele do życzenia. Wtedy postanowiła poprosić o pomoc znanego stylistę. Wizażysta gwiazd znany z mediów społecznościowych Christopher Hopkins odmienił ją nie do poznania. To, jak wyglądała po wizycie u mężczyzny zszokowało jej męża. Ukochany nie mógł uwierzyć w to co zobaczył.

Pielęgniarka Tamara od dłuższego czasu chciała bardzo zmienić swój wygląd. Kobieta postanowiła diametralnie odnowić swoją garderobę i poddać się metamorfozie włosów i makijażu. Wszystko po to by poczuć się lepiej i na nowo odkryć swoją kobiecość. Na co dzień Tamara nie nakładała makijażu, nie dbała o swoją cerę. Od dawna wyglądała bardzo naturalnie. Dodatkowo z wiekiem jej włosy zaczęły siwieć, a zajęta pielęgniarka nie miała czasu by zając się odpowiednio fryzurą. Wygoda i praktyczność wzięły górę nad atrakcyjnością i kobiecością. Mimo to, postanowiła w końcu zrobić coś ze swoim wyglądem i postawić na dużą i świeżą zmianę.

Niezwykła przyjaźń gołębia i szczeniaczka. Rozczuli najtwardsze serceNiezwykła przyjaźń gołębia i szczeniaczka. Rozczuli najtwardsze serceCzytaj dalej

Pielęgniarka z nowym wyglądem, jak gwiazda Hollywood

Kobieta postanowiła odezwać się ze swoją historią do Christophera Hopkinsa. Znany na całym świecie i podbijający media społecznościowe stylista postanowił podjąć się wyzwania. Opowieść kobiety wzruszyła go i postanowił pomoc jej z wyglądem. Mężczyzna znany ze swoich radykalnych i bezprecedensowych posunięć od razu zabrał się do roboty. Jego wszystkie prace opierające się na poprawieniu wyglądu kobiet, niosą za sobą o wiele większe przesłanie.

Stylista znany jest ze swoich nietuzinkowych metamorfoz od razu podjął się wyzwania. Tamara zwróciła jego uwagę ponieważ była gotowa na nadchodzącą zmianę. Kobieta sama chciała doprowadzić się do stanu, w którym poczuje się spełniona, sensualna i apetyczna. Dlatego Christopher zaczął jej zmianę od pofarbowania włosów na jaśniejszy odcień. Atrybut kobiecości sprawił, że jej twarz nabrała blasku i świeżego odżywienia. To z kolei odjęło jej kilka lat. Następnie magik podciął jej włosy i sprawił, że stały się zdrowsze i bardziej naturalne. Następnie „wizerunkowy magiki” oddał swoją bohaterkę w ręce makijażysty. Ten nałożył jej naturalny makijaż i podkreślił jej atuty rozświetlając kąciki oczu i kości policzkowych.

Dzisiaj grzeje:
1. Czekała cała Polska, wreszcie się stało. Będą kary dla prawdziwych winowajców w sprawie Komendy
2. Podczas wybuchu z domów zniknęły zwierzęta. Nagranie z monitoringu wprawia w osłupienie

Kiedy mąż Tamary zobaczył ją w studio wizażu nie mógł uwierzyć własnym oczom. Emocje na jego twarzy wskazywały na radość, wzruszenie i szczęście. Sam przyznał, że nie rozpoznał ukochanej od razu. Mimo to, powiedział, że jego żona wygląda powalająco i oszałamiająco. Kobieta sama była bardzo zadowolona z metamorfozy jaką przeszła. W piękny sposób pokazała, że w każdym wieku, niezależnie od zawodu należy dbać o siebie. Jej postawa zmotywowała wiele innych kobiet do zaangażowania się w celebrowanie swojej kobiecości.Pielęgniarka Tamara Pielęgniarka Tamara

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miał tylko 31-lat, całe życie było przed nim. Media przekazały właśnie wiadomość o tragicznej śmierci
  2. Porażające nagranie z udziałem Dagmary Kaźmierskiej trafiło do sieci. „Żeby mój Conanek nie zobaczył”
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Piękna narzeczona Arkadiusza Milika ma wielkie problemy. Wszystko przez jej ukochanego, wyjątkowo przykre szczegóły

Źródło: planetapolska.com

Następny artykuł