Gołąb i szczeniaczek tworzą niesamowitą przyjaźń
Fot. facebook.com/LoveForMiaCleftPalateChihuahua
Autor Kamila Krótka - 30 Sierpnia 2020

Niezwykła przyjaźń gołębia i szczeniaczka. Rozczuli najtwardsze serce

Gołębia i szczeniaczka łączy niezwykła przyjaźń. Zwierzaki są nierozłączne, a podczas wspólnie spędzanego czasu bawią się i przytulają. Nagranie z udziałem tych słodziaków rozczuli absolutnie każdego.

Gołąb i pies stanowią niezwykle pozytywną parę przyjaciół. Spotkali się w fundacji zajmującej się pomocą zwierzętom z wadami wrodzonymi. Od tamtej pory tych dwoje nie może bez siebie żyć.

Francja w końcu zabroniła supermarketom wyrzucać niesprzedaną żywność. Koniec z marnowaniem jedzeniaFrancja w końcu zabroniła supermarketom wyrzucać niesprzedaną żywność. Koniec z marnowaniem jedzeniaCzytaj dalej

Gołąb i szczeniaczek są nierozłączni

Pies rasy chihuahua i gołąb po raz pierwszy zobaczyli się w organizacji non-profit The Mia Foundation. Gołębia o imieniu Herman znaleziono wcześniej w salonie samochodowym i skierowano na rehabilitację. Ptak odzyskał siły, ale nigdy nie przywrócono mu zdolności latania. Prawdopodobnie zaatakował go Wirus Zachodniego Nilu lub w inny sposób został uszkodzony jego mózg. Mimo urazu, regularnie zabierano ptaka na zewnątrz i właśnie podczas jednej z takich przechadzek, spotkał 8-tygodniowego pieska chihuahua o imieniu Lundy.

Lundy natomiast trafiła do organizacji, gdy miała zaledwie 4 tygodnie. Szczeniaczka oddał jeden hodowców z Południowej Karoliny, jak okazało się, że piesek ma problemy z chodzeniem, a dotychczasowy opiekun nie jest w stanie się nim zaopiekować. Poznając się na spacerze, Lundy i Herman od razu się zaprzyjaźnili.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. 296 zmarłych bez chorób współistniejących? Tak, to prawda

Sposób, w jaki się komunikowali był niesamowicie słodki - mówi Sue Rogers, dodając, że nie jest pewna, czy Herman to “on” po tym, jak zobaczyła matczyne zachowanie psiaka. Zobaczcie sami:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Chciał uśpić psa, bo "jest stary i śmierdzący". Na szczęście weterynarz zainterweniował
  2. Atomowa forteca ZSRR. K-278 Komsomolec miał być nuklearną dumą, ale zatonął
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Robert Lewandowski powiedział, kiedy zakończy karierę. Padła konkretna data

źródło: dobrewiadomosci.net.pl

Następny artykuł