Policjanci zrobili sobie zdjęcie podczas przygotowywania posiłku dla dzieci kobiety, która została odwieziona do szpitala.
Fot. dobrewiadomosci.net.pl
Autor Olga Szmańda - 11 Września 2020

Policjanci przygotowali posiłek dla pięciorga dzieci, których matka została zabrana do szpitala

Mama potrzebowała pomocy medycznej, w związku z czym jej dzieci zostały same w domu. Na szczęście na ratunek przybyli mundurowi. Dzięki szybkiej i dobrze skoordynowanej akcji służb, zarówno dzieci, jak i ich mama mogli spokojnie dotrwać do końca dnia.

Departament policji w Holandii otrzymał zgłoszenie o pomocy, która jest udzielana chorej na hipoglikemię kobiecie. Jej pięcioro dzieci nie było w stanie pojechać z mamą do szpitala. Siedziały więc w domu pozostawione same sobie, gdy kobietą zajmowała się służba zdrowia. Do akcji wkroczyli więc holenderscy policjanci, którzy z potrzeby serca zrobili więcej niż się od nich wymaga.

Zgubiła obrączkę zaraz po ślubie. Niewiarygodne, gdzie znalazła ją kilka dni przed 40. rocznicąZgubiła obrączkę zaraz po ślubie. Niewiarygodne, gdzie znalazła ją kilka dni przed 40. rocznicąCzytaj dalej

Mama w szpitalu

Do domu rodziny przyjechały patrol policji oraz karetka pogotowia. Kobieta musiała natychmiast zostać przewieziona do szpitala w celu zbadania i hospitalizacji. Matka wyszła więc z domu z lekarzami i odjechała.

Policjanci zostali na miejscu, by przypilnować dzieci do momentu przyjazdu opiekunów. Nie chcieli, by dzieci czuły się samotne i jeszcze bardziej zestresowane. Jak okazał się podczas wspólnie spędzonego czasu, cała piątka rodzeństwa nie zjadła tego dnia ani jednego posiłku. Niestety, z powodu złego samopoczucia mama nie była w stanie nic ugotować. Nie zastanawiając się długo, policjanci wpadli na wspaniały pomysł. Postanowili wykroczyć poza zakres swoich obowiązków na służbie i okazać serce dzieciakom.

Dzisiaj grzeje:
1. Niesamowite odkrycie po 44 latach. Anna Jantar napisała wzruszające słowa w dniu narodzin Natalii Kukulskiej
2. Dziecko siedzi na podłodze z gigantycznym, 4-metrowym pytonem. Rodzice spokojnie nagrywają, internauci są oburzeni

Funkcjonariusze zabrali się do roboty i spędzili trochę czasu w kuchni. Poświęcili go na przygotowanie obiadu dla całej rodziny. Chcieli, by dzieci zjadły smaczny, zdrowy i ciepły posiłek. Mężczyźni dodatkowo zrobili sobie zdjęcie podczas tego zajęcia. Fotografia podbija internet i rozczula wszystkich, którzy dostrzegają szczery uśmiech na twarzy gotujących policjantów i wierzą, że posiłek sprawił podobną radość dzieciom.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najbardziej uroczy piesek na świecie? Nagranie z maluchem wywołuje szeroki uśmiech na twarzy
  2. Sąsiedzi bali się owczarka niemieckiego. Pewnego dnia właściciel psa uchwycił jego spotkanie z listonoszem
  3. Jeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotych
  4. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam
  5. Adoptowali ją, gdy miała 8 miesięcy. Teraz szczera radość dziewczynki z zespołem Downa podbija serca internautów
  6. Strażnicy aż osłupieli. Gdy weszli do lasu, opadły im ręce, zdjęcia mówią wszystko

Źródło: dobrewiadomosci.net.pl

Następny artykuł