Obrączka zagubiła się 40 lat temu
Fot. HillPark1 / Youtube
Autor Kamila Krótka - 10 Września 2020

Zgubiła obrączkę zaraz po ślubie. Niewiarygodne, gdzie znalazła ją kilka dni przed 40. rocznicą

Obrączka, którą zgubiła kobieta prawie 40 lat temu, właśnie się odnalazła. Zaraz po ślubie podczas zabawy z synem w ogrodzie straciła pierścionek i do tej pory nie udało się go zlokalizować. Miejsce odkrycia biżuterii zupełnie zaskakuje.

Obrączka zaginęła prawie cztery dekady temu, a udało się ją odnaleźć kilka dni przed czterdziestą rocznicą ślubu. 65-letnia kobieta zgubiła ją w 1983 roku, a mimo poszukiwań za pomocą wykrywacza metalu, zguby nigdy nikt nie zdołał zlokalizować. Aż do teraz.

Na Uniwersytecie Wrocławskim odnaleziono list, który dziadek napisał do wnuczki 23 lata temu. Treść wzrusza do łezNa Uniwersytecie Wrocławskim odnaleziono list, który dziadek napisał do wnuczki 23 lata temu. Treść wzrusza do łezCzytaj dalej

Odnaleziona obrączka

Angielka Paula Walter straciła cenną obrączkę podczas gry z synem przed domem w Plymouth w Devon. Pierścionek spadł jej z palca i pomimo długich i profesjonalnych przeszukiwań terenu nigdy go nie odnaleziono. Kobieta była załamana utratą biżuterii z 18-karatowego złota.

Jednak w zeszłym miesiącu udało się odnaleźć zagubiony pierścionek. Udało się to dzięki temu, że kilka dni przed rocznicą ślubu kobieta zatrudniła lokalną firmę zajmującą się projektowaniem krajobrazu, aby uporządkowała ogród.

Możesz załapać się nawet na 113 tys. złotych. Właśnie rozpoczął się nabór wnioskówMożesz załapać się nawet na 113 tys. złotych. Właśnie rozpoczął się nabór wnioskówCzytaj dalej

- Przyjechała firma ogrodnicza, która urządziła nam ogród i opowiedziałam im o obrączce i całej historii - mówi Paula Walter.

Choć w przeszłości ogród był wielokrotnie rozkopywany, nikt wcześniej nie odnalazł pierścionka. Dopiero ci ogrodnicy odnaleźli złoto zakopane w ziemi.

Dzisiaj grzeje:
1. Niesamowite odkrycie po 44 latach. Anna Jantar napisała wzruszające słowa w dniu narodzin Natalii Kukulskiej
2. Dziecko siedzi na podłodze z gigantycznym, 4-metrowym pytonem. Rodzice spokojnie nagrywają, internauci są oburzeni

- Niedługo potem wezwali mnie do ogrodu, mówiąc, że mają dla mnie niespodziankę, a potem wręczyli mi obrączkę - wykrzyknęła Walter. - Okazało się, że znalazła się ona w ogrodzie, gdzie grałam z synem w piłkę wiele lat temu. Byłam zszokowana, ale niesamowicie wdzięczna. Wspaniale mieć ten pierścionek z powrotem.

Tak dobrego momentu na dorwanie klasyków z PRL-u jeszcze nie było. Na liście są perełki w doskonałym stanieTak dobrego momentu na dorwanie klasyków z PRL-u jeszcze nie było. Na liście są perełki w doskonałym stanieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najbardziej uroczy piesek na świecie? Nagranie z maluchem wywołuje szeroki uśmiech na twarzy
  2. Sąsiedzi bali się owczarka niemieckiego. Pewnego dnia właściciel psa uchwycił jego spotkanie z listonoszem
  3. Jeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotych
  4. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam
  5. Adoptowali ją, gdy miała 8 miesięcy. Teraz szczera radość dziewczynki z zespołem Downa podbija serca internautów
  6. Deep Blue – jeden z największych rekinów w historii zarejestrowanych na nagraniu

źródło: goodnewsnetwork.org

Następny artykuł