Pieniądze dla wygranych w konkursie "Innowator Mazowsza"
fot. pixabay.com - pasja1000
Autor Olga Szmańda - 9 Września 2020

Możesz załapać się nawet na 113 tys. złotych. Właśnie rozpoczął się nabór wniosków

Dodatkowe pieniądze dla kolejnych osób w kraju. Kwota 113 tys. będzie przysługiwała temu, kto zgłosi najlepszy pomysł w konkursie „Innowator Mazowsza”. Inicjatywa przygotowana dla przedsiębiorców i naukowców działających na terenie województwa mazowieckiego rozpoczęła się we wrześniu 2020 roku. Wszyscy zainteresowani mogą wziąć udział w opłacalnym przedsięwzięciu.

Pieniądze do wykorzystania w konkursie zainicjowanym dla naukowców i przedsiębiorstw na terenie województwa mazowieckiego pozwala wygranemu otrzymać kwotę 113 tysięcy złotych. Akcja skierowana jest do wszystkich firm i grup naukowych. Jej celem jest wyróżnienie najlepszego i najbardziej kreatywnego talentu dążącego do innowacyjnych rozwiązań.

Na Uniwersytecie Wrocławskim odnaleziono list, który dziadek napisał do wnuczki 23 lata temu. Treść wzrusza do łezNa Uniwersytecie Wrocławskim odnaleziono list, który dziadek napisał do wnuczki 23 lata temu. Treść wzrusza do łezCzytaj dalej

Pieniądze dla wygranych

W akcji mogą wziąć udział naukowcy i przedsiębiorcy z sektora mikro i makro. Całość opiera się na przekazaniu organizatorom konkursu pomysłów na jak najbardziej nowatorskie pomysły, które będą mogły zostać wdrożone w województwie mazowieckim. Również ci, którzy opracowali już taki pomysł i wdrożyli go w życie mogą udokumentować pomysł i wysłać do „Innowatora Mazowsza”.

Do konkursu może przystąpić każdy, kto pracuje nad innowacyjnym produktem lub pomysłem, który zwiększy wydajność i potencjał branży biznesowej. Całość zależna jest od idei firmy, która pracuje nad organizacja wdrożenia nowych pomysłów. Pomysłodawcy konkursu rozdzielają dwie kategorie, w których można wystartować. Jedna z nich to Innowacyjna Firma i Innowacyjny Naukowiec. Dokładne zasady składania zgłoszeń i kryteriów oceny zostały przedstawione 9 września o godzinie 10.00. W trakcie spotkania online przedstawiciele opowiedzieli o tym, czego powinni oczekiwać konkursowicze.

Dzisiaj grzeje:
1. Niesamowite odkrycie po 44 latach. Anna Jantar napisała wzruszające słowa w dniu narodzin Natalii Kukulskiej
2. Pomorskie. Gigantyczna kraksa na drodze, przed auto wyskoczył łoś. Doszło do tragedii

Na koniec wrześniowego spotkania, uczestniczy mogli zadawać swoim prelegentom pytania dotyczące „Innowatora Mazowsza. Rejestracja dla każdego, kto chce wziąć udział i dostać 116 tys. złotych odbywa się poprzez stronę internetową. Pod linkiem https://evenea.pl/pl. Jest to już siódma edycja konkursu w województwie mazowieckim.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszyscy myśleli, że pies wraca na grób swojego pana. Gdy poznali prawdę, musieli natychmiast zareagować
  2. Chłopak chciał kopnąć bezpańskiego psa. Nie minęło 5 sekund i gorzko pożałował
  3. Jeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotych
  4. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam
  5. Adoptowali ją, gdy miała 8 miesięcy. Teraz szczera radość dziewczynki z zespołem Downa podbija serca internautów
  6. Dramatyczne wyniki badań. Populacja zwierząt na Ziemi spadła o 68% w ciągu ostatnich 50 lat

Źródło: mambiznes.pl

Następny artykuł