Matka potrzebowała pomocy. Nieznajomy mężczyzna postanowił wyciągnąć do niej pomocną dłoń
fot. Twitter - CoolCalmPoch
Autor Olga Szmańda - 25 Października 2020

Bohaterski pasażer samolotu pomógł matce trojga dzieci. Mężczyzna opłacił im bagaż na lotnisku

Matka została zauważona na lotnisku. Kobieta była tam z trójką swoich dzieci i borykała się z nadmiarem bagażu. Nikt z obecnych nie zwracał na nią uwagi poza jednym pasażerem na lotnisku. Mężczyzna widząc problem matki postanowił jej pomóc. Zapłacił tym samym za nadbagaż, który miała i okazał jej ogromne wsparcie.

Matka stała się bohaterka nagrania, które obiegło internet w zaskakującym tempie. Mężczyzna, który zauważył kobietę podróżując samolotem z trójką dzieci od razu wiedział, że musi jej pomóc. Pasażer zaoferował jej pomocną dłoń kiedy ta dowiedziała się, że musi zapłacić za nadbagaż. Tajemniczy nieznajomy wykazał się niebywałą empatią i zrobił dużo więcej niż wszyscy na około łącznie z liniami lotniczymi.

Ma 56 lat i jest najstarszą dziewczyną Bonda. Monica Bellucci zdradziła sekret wiecznej młodościMa 56 lat i jest najstarszą dziewczyną Bonda. Monica Bellucci zdradziła sekret wiecznej młodościCzytaj dalej

Matka otrzymała pomoc od nieznajomego

Młody mężczyzna został nagrany i sfotografowany przypadkiem w trakcie pomocy, której udzielał matce trojga dzieci. Kobieta, która była zrozpaczona sytuacją, która spotkała ją na lotnisku nie wiedziała co musi zrobić by móc wylecieć ze swoimi pociechami w podróż. Wtedy na jej drodze stanął nieznajomy bohater i postanowił jej pomóc.

Młoda mama podróżowała z trojgiem małych dzieci. Miała zbyt dużą ilość bagażu, o której poinformowała ją obsługa linii lotniczych. Torba zdaniem firmy nie mieściła się w wyznaczonym zakresie. Kobieta z trudnością radziła sobie na lotnisku mając obszerne bagaże i troje dzieci. Niestety nie była w stanie przeprowadzić konstruktywnej rozmowy z liniami lotniczymi ponieważ cały czas starała się mieć oko na swoje pociechy.

Portal internetowy Świat Radosci"Taniec z gwiazdami": Edyta Zając wyjawiła, na co przeznaczy pieniądze z wygranej. Godna podziwu decyzja uczestniczkiCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje:
1. Bartłomiej Misiewicz i jego metamorfoza roku. 43 kilogramy mniej doceniono w prestiżowym konkursie
2. Po 3 latach poszukiwań odnalazł zaginionego psa. Reakcja zwierzęcia sprawiła, że właściciela zatkało, jest nagranie
3. Nie spodziewaliśmy się, że publiczność będzie aż tak wzruszona. Zjawiskowy występ w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Młody mężczyzna postanowił zapłacić za nadbagaż kobiety. Zrobiło mu się żal młodej matki, która nie była w stanie sobie poradzić sama z tą sytuacją. Tym samym postanowił, że od razu zapłaci za jej nadbagaż i pomoże wejść jej na pokład. W sekundę po tym podszedł do obsługi i uiścił opłatę kartą płatniczą. Mimo, że może media nazwały mężczyznę nad wyraz bohaterem to z pewnością jego czyn wykazuje niebywałe pokłady życzliwości i empatii w mężczyźnie. Internauci, którzy wiedzieli nagranie ze zdarzenia oszaleli na punkcie młodego mężczyzny. Gratulacjom w jego stronę nie było końca.

Wielkie zaskoczenie ze strony Biedronki. Sklep wprowadza udogodnienia w niedziele niehandloweWielkie zaskoczenie ze strony Biedronki. Sklep wprowadza udogodnienia w niedziele niehandloweCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowite. Powiedziała do swojego psa, że go kocha. Mały piesek odpowiedział i wzruszył ją do łez
  2. Pies rzucił się na małego chłopca. Niebywałe, co wydarzyło się sekundę później
  3. Pan Lech z Katowic wywija na TikToku. Emeryta śledzą tysiące internautów, wideo poderwie do tańca każdego
  4. Padła jasna deklaracja odnośnie dodatkowej emerytury. Seniorzy mogą mieć powody do radości
  5. Chihuahua chodzący na dwóch łapach miał zostać uśpiony. Kiedy weterynarz go zbadał, odkrył wstrząsającą prawdę
  6. Wampiry jednak istnieją. Nie wierzysz? Kot o nietypowej urodzie wygląda jak najprawdziwszy krwiopijca
  7. Tragedia w Sieradzu. Agresywne psy sąsiada rzuciły się na matkę z dzieckiem. 4-latek trafił do szpitala

Źródło: edziecko.pl

Następny artykuł