Biedronka wprowadza nowe udogodnienia dla klientów w niedziele niehandlowe
fot. East News - Marek BAZAK
Autor Olga Szmańda - 24 Października 2020

Wielkie zaskoczenie ze strony Biedronki. Sklep wprowadza udogodnienia w niedziele niehandlowe

Biedronka wprowadza nowe udogodnienia dla klientów. Tym razem duży market spożywczy będzie dostępny dla swoich konsumentów także w niedziele niehandlowe. Dyskont uruchomi tym samym nowy format sklepów polegających na franczyzie. Pierwszy powstał już w Dobrzycy koło Kalisza. Biedronka tym samym ponownie wychodzi naprzeciw konsumentom i proponuje innowacyjne udogodnienia.

Biedronka od samego początku istnienia w Polsce stała się jednym z ulubionych marketów. tym samym sieć dyskontów zaskarbiła sobie uwielbienie polaków. Niejednokrotnie organizowane przez Biedronkę promocje przyciągają rzesze stałych i nowych konsumentów. Tym razem sklep postanowił zaproponować nowość, która znacznie ułatwi dokonywanie zakupów w niedziele niehandlowe.

Policjantka zareagowała w zdumiewający sposób na protestujących we Wrocławiu. Jej zachowanie zupełnie nas urzekłoPolicjantka zareagowała w zdumiewający sposób na protestujących we Wrocławiu. Jej zachowanie zupełnie nas urzekłoCzytaj dalej

Biedronka czynna w niedziele niehandlowe

Biedronka po raz pierwszy w miniony czwartek 22 października uruchomiła swój pierwszy sklep franczyzowy. Tym samym dyskont czynny może być także w niedzielę niehandlową. Do tej pory takie możliwości miały jedynie sieciówki takie jak Żabka.

Pierwszym sklepem czynnym w trakcie zamknięcia wszystkich innych sklepów spożywczych jest Biedronka w Dobrzycy koło Kalisza. Market zatrudnia tam 20 osób, które pracują w niedziele niehandlowe. Nowe przepisy umożliwiają sklepowi franczyzowemu pracę w dni zakazujące handlu. Jedynym warunkiem jest to, że za ladą marketu musi stanąć właściciel placówki.

Wprowadzona ustawa dotycząca zakazu handlu w niedzielę przewiduje jednak jeden warunek: sklep, który jest jednocześnie placówką pocztową może być otwarty w niedziele niehandlowe. Tym samym InPost rozpoczął z Biedronką testy w swojej pierwszej otwartej w niedzielę lokalizacji. Tam też znajdzie się punkt PUDO tj. punkt odbioru i nadań przesyłek.

Polsat w wyjątkowy sposób pożegnał Dariusza Gnatowskiego. Nie sposób powstrzymać łzy wzruszeniaPolsat w wyjątkowy sposób pożegnał Dariusza Gnatowskiego. Nie sposób powstrzymać łzy wzruszeniaCzytaj dalej

Od zakazu handlu w niedziele minęły dwa lata. Z początku jedynie jedna niedziela w miesiącu była pozbawiona możliwości dokonywania zakupów. Jednak stopniowo rozpoczęto wprowadzanie mniejszej ilości takich dni w miesiącu. Zakazem obecnie objętych jest więc więcej niedziel. Obecnie w 2020 roku jedynie siedem dni świątecznych jest udostępnionych klientom w celu dokonywania zakupów.

Biedronka jako jeden z największych i najpopularniejszych dyskontów w Polsce wprowadził rzeczone udogodnienia. W tym momencie aż 7 sklepów ma możliwość pracy w niedziele niehandlowe. Sklepy tym samym mogą być czynne siódmego dnia tygodnia jeśli znajdują się na terenie węzłów komunikacyjnych takich jak: dworce kolejowe i autobusowe.

Dzisiaj grzeje:
1. Bartłomiej Misiewicz i jego metamorfoza roku. 43 kilogramy mniej doceniono w prestiżowym konkursie
2. Na starość trafił pod ścianę domu. Okropne, co zrobili mu właściciele
3. Nie spodziewaliśmy się, że publiczność będzie aż tak wzruszona. Zjawiskowy występ w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Nikt wcześniej nie złowił ryby podobnej wielkości. Kolejny rekord na mapie Polski, wędkarz ma powody do świętowaniaNikt wcześniej nie złowił ryby podobnej wielkości. Kolejny rekord na mapie Polski, wędkarz ma powody do świętowaniaCzytaj dalej

Biedronka poza stworzeniem swoich sklepów franczyzowych już wcześniej wprowadziła udogodnienia dla klientów. Dzięki wejściu dyskontu do aplikacji Glovo użytkownicy mogą zrobić zakupy za pomocą telefonu komórkowego, tabletu lub innego urządzenia mobilnego. Tym samym użytkownik jest w stanie dokonać zakupów bez wychodzenia z domu, a kurier firmy Glovo dostarczy rzeczone zakupy pod wskazany adres. Takie udogodnienie jest zwłaszcza przydatne w trakcie obecnej pandemii koronawirusa. Wiele osób znajdujących się na kwarantannie lub izolacji domowej nie musi tym samym samodzielnie dokonywać zakupów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilna wiadomość od Ministerstwa Zdrowia. Chodzi o Polaków po 55. roku życia
  2. Rafał i Gabriel wywołali burzę. Chodzi o Zenka Martyniuka
  3. Pan Lech z Katowic wywija na TikToku. Emeryta śledzą tysiące internautów, wideo poderwie do tańca każdego

Źródło: bankier.pl

Następny artykuł