Dariusz Gnatowski wspomniany we wzruszający sposób przez stację Polsat
fot. East News - Jan Bielecki
Autor Olga Szmańda - 26 Października 2020

Polsat w wyjątkowy sposób pożegnał Dariusza Gnatowskiego. Nie sposób powstrzymać łez wzruszenia

Dariusz Gnatowski, który zmarł w minionym tygodniu został pięknie uhonorowany przez stację Polsat. Na profilu na Instagramie potentata telewizyjnych programów został umieszczony wpis opiewający zmarłego aktorka. Mimo, że Dariusz Gnatowski już od jakiegoś czasu nie grał w serialach to nadal Polsat wspomina go bardzo ciepło. Wzruszające słowa NIny Terentiew przejdą do historii wspomnień o serialowym Boczku. ,,Będzie nam wszystkim bardzo smutno bez Ciebie", napisała Nina Terentiew.

Dariusz Gnatowski zmarł bardzo szybko i nagle. Całą Polskę obiegła informacja o tragicznym odejściu jednego z najbardziej lubianych polskich aktorów. Nikt nie spodziewał się takiej tragedii. Wszystkim fanom wciąż trudno pogodzić się z okolicznościami odejścia aktora, który zmarł 20 października 2020 roku.

Krzysztof Krawczyk nie może narzekać na emeryturę. Wyznał, że swoją sytuację zawdzięcza mamie i żonieKrzysztof Krawczyk nie może narzekać na emeryturę. Wyznał, że swoją sytuację zawdzięcza mamie i żonieCzytaj dalej

Dariusz Gnatowski odszedł zbyt szybko

Dariusz Gnatowski trafił do krakowskiego szpitala z ciężką niewydolnością oddechową i dużym obrzękiem. Niestety lekarze nie zdołali uratować serialowego Boczka.

Dariusz Gnatowski miał niespełna 59 lat i nikt nie spodziewał się takiej tragedii. Swoją sympatię telewidzów zyskał dzięki roli Arnolda Boczka w serialu “Świat według Kiepskich”. Jego postać przeszła tym samym do historii kina.

Od momentu śmierci fani oraz przyjaciele i rodzina aktora dzielą się w mediach społecznościowych wspomnieniami związanymi z Dariuszem Gnatowskim. Niedawno na profilu na Instagramie o życzliwe słowa w stronę aktora pokusiła się także stacja Polsat.

Dzięki swojej roli w serialu Polsatu widzowie mogli oglądać Boczka przez około 21 lat. Nie obyło się więc bez wzruszających słów dyrektor programowej telewizji Polsat, Niny Terentiew.

"Dareczku, będzie nam wszystkim bardzo smutno bez Ciebie... Darek jak wiecie, przez 21 lat wcielał się w postać Arnolda Boczka w kultowym serialu "Świat według Kiepskich". Słyszałam, że poszukiwania do roli pana Boczka były bardzo długie i intensywne, ale kiedy pojawiłeś się Ty, nikt z produkcji nie miał wątpliwości, że to "Twoja" rola."

"[...] Cieszę się, że przez tyle lat mogliśmy razem pracować. Malująca się na Twojej twarzy życzliwość, czasami bezradność, a przede wszystkim cudowny uśmiech zjednywały Ci przyjaciół zarówno w życiu, jak i wśród widzów, a Twoje powiedzonka z serialu weszły do języka potocznego."

"[...] Ale przecież poznaliśmy się na długo przed erą "Kiepskich" w Twoim życiu. Było to w Krakowie w kultowym teatrze STU Krzysztofa Jasińskiego. Pamiętam wiele Twoich ról, ale najbardziej utkwiła mi w pamięci ta ze spektaklu PAN TWARDOWSKI - stworzyłeś niezapomnianego BELZEBUBA. Darku, jakbyś powiedział, W MORDĘ JEŻA, będzie mnie, nam Ciebie brakowało" - napisała na profilu na Instagramie stacji Polsat, Nina Terentiew.

Przerwali wesele, aby poprzeć protestujących. Rewelacyjna postawa nowożeńców przejdzie do historiiPrzerwali wesele, aby poprzeć protestujących. Rewelacyjna postawa nowożeńców przejdzie do historiiCzytaj dalej

Śmierć Dariusza Gnatowskiego

Informacja o śmierci aktora pojawiła się najpierw w stacji RMF FM. Okazuje się, że Dariusz Gnatowski od dawna chorował. Miał cukrzycę typu 2. Codziennie dla aktora wsparciem była jego żona i córka, które pomagały mu przejść ten ciężki okres.

Dzisiaj grzeje:
1. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": łzy, zachwyt i jak zwykle apetyt na więcej. Kto w ostatnim odcinku skradł serca jurorów?
2. Rottweiler śmiertelnie pogryzł noworodka, chciał go zakopać. Koszmar rodziny
3. Po tym jak ZUS wdroży nowe zmiany będzie mógł samodzielnie uzyskiwać dane z systemu informatycznego Centrum e-Zdrowia (systemu EWP), w którym to zapisane są wszystkie informacje o osobach, które zostały objęte kwarantanną i izolacją domową.

Niestety po trafieniu do szpitala z ciężką niewydolnością oddechową, lekarze nie byli w stanie uratować jego życia. Według ustaleń dziennikarzy RMF FM aktor był również zakażony koronawirusem. W minioną środę służby sanitarne otrzymały dodatni wynik testu aktora. Niestety z powodu pandemii pogrzeb aktora odbędzie się jedynie w towarzystwie jego żony Anny i córki Julii. Mimo to liczne komentarze wspomnień i wzruszeń uhonorowały pamięć o nim i jego wkład w polską kinematografię.Instagram Polsat

Nowe badania wskazują grupę osób odporną na zakażenie koronawirusem. Wiemy, kto się do niej zaliczaNowe badania wskazują grupę osób odporną na zakażenie koronawirusem. Wiemy, kto się do niej zaliczaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies przeszedł operację oczu i w końcu zobaczył swoją rodzinę. Wideo z jego reakcją jest hitem
  2. Mamy komentarz Agaty Dudy ws. Strajku Kobiet. Padły wiele znaczące słowa
  3. “Niebieski księżyc” pierwszy raz od 70 lat. Datę niezwykłego zjawiska lepiej od razu zapisz w kalendarzu
  4. Jest w śpiączce od 15 lat. Kamera właśnie zarejestrowała długo wyczekiwany znak życia
  5. Chihuahua chodzący na dwóch łapach miał zostać uśpiony. Kiedy weterynarz go zbadał, odkrył wstrząsającą prawdę
  6. Na oczach dziecka kopnął szczeniaka. Wstrząsające nagranie z Polski trafiło do sieci
  7. Monitoring przyłapał kobietę na parkingu. Gdy podchodzi do śmietnika, łzy same płyną do oczu

Źródło: viva.pl

Następny artykuł