Metamorfoza panny młodej, która teraz wygląda oszałamiająco
fot. worldlifestyle.com
Autor Olga Szmańda - 3 Września 2020

Obrażali ją z powodu wyglądu. Wzięła się za siebie i teraz jest piękna. Zazdrośnicy nie mogą tego przeboleć

Metamorfoza „najbrzydszej panny młodej” okazała się spektakularna. Kobieta, której zdjęcie obiegło internet teraz wygląda zupełnie inaczej. Jej fotografia ślubna przedostała się do internetu i zszokowała internautów. Komentatorzy nie szczędzili słów krytyki dla niej i jej narzeczonego. Co ciekawe, teraz kobieta wygląda zupełnie inaczej.

Metamorfoza „najbrzydszej panny młodej” okazała się zupełnym sukcesem. Kobieta w dniu swojego ślubu wyglądała na szczęśliwą i uradowaną weselem. Zdjęcia z jej ślubu, które obiegły internet, zmusiły ją do przekonania się o własnym wyglądzie. Fotografia, którą komentowali obserwatorzy całkowicie zmieniła jej światopogląd i postrzeganie samej siebie. Obecnie jej życie wygląda zupełnie inaczej niż wtedy.

Sylvester Stallone pokazał swoją córkę. Młoda kobieta zachwyca urodą. Wyglada jak tataSylvester Stallone pokazał swoją córkę. Młoda kobieta zachwyca urodą. Wyglada jak tataCzytaj dalej

Według wielu zainteresowanych sprawą, nie wiadomo do tej pory, jak zdjęcie znalazło się w internecie. To, co wzbudziło największe zainteresowanie komentatorów, to wygląd panny młodej. Ich zdaniem kobieta zupełnie nie pasowała do swojego męża. Nie szczędzone były krytyczne opinie dotyczące jej tuszy i znacznej różnicy między nią a jej narzeczonym. Zdaniem niektórych przeciwieństwa się przyciągają, ale to o czym pisali ludzie w sieci nie miało na celu żartów, a jedynie obrazę panny młodej.

Metamorfoza „najbrzydszej panny młodej”

Pomimo wielu nieżyczliwych komentarzy skierowanych do młodego małżeństwa ich życie ułożyło się doskonale. Kobieta niedługo po zawarciu związku małżeńskiego doczekała się syna. Mały chłopiec okazał się być kopią swojego ojca. Co ciekawe jakiś czas po porodzie jej waga znacznie się zmniejszyła. Kobieta zauważyła jak zmienia się jej wygląd i nie chciała zaprzepaścić tego, co sprezentowała jej natura. Postanowiła od razu zabrać się za zmianę tryby życia. Odstawiła całkowicie śmieciowe jedzenie i rozpoczęła treningi na siłowni. Jej wysiłek sfinalizował się spektakularna metamorfozą.

Dzisiaj grzeje:
1. Czekała cała Polska, wreszcie się stało. Będą kary dla prawdziwych winowajców w sprawie Komendy
2. Podczas wybuchu z domów zniknęły zwierzęta. Nagranie z monitoringu wprawia w osłupienie

Cała metamorfoza kobiety nie ujrzałaby światła dziennego, gdyby nie jeden z rosyjskich dziennikarzy. Mężczyzna postanowił odnaleźć kobietę ze zdjęcia i dowiedzieć się co takiego dzieje się w jej życiu. Po kilku miesiącach usilnych poszukiwań odnalazł kobietę i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Okazało się, że kobieta schudła, zadbała o siebie i wygląda zupełnie inaczej niż wcześniej. W dniu, w którym ją zobaczył wyglądała nieziemsko. Miała pofarbowane na blond włosy, pomalowaną twarz i idealnie dobraną stylizację. „Najbrzydsza panna młoda” przeszła spektakularną metamorfozę i pokazała internautom z przeszłości, jak świetnie wygląda.Metamorfoza panny młodej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właśnie się dowiedzieliśmy. Zmarł legendarny polski aktor
  2. Policjanci z płaczem wyszli z mieszkania. Wcześniej 11-latek wysłał koledze zatrważającą wiadomość
  3. Ona ma 98 lat, a on 94. Wzięli ślub, niewiarygodne gdzie się poznali
  4. Po 78 latach przyznał się, że jest gejem. Teraz szuka utraconej miłości
  5. Czekała cała Polska, wreszcie się stało. Będą kary dla prawdziwych winowajców w sprawie Komendy
  6. Amerykanie testują broń przed którą nie ma obrony. Rosjanie przodują w tej technologii

Źródło: pikio.pl

Następny artykuł