Marek Gelata przemierzył na rowerze pół Polski
fot. Marek Gelata
Autor Olga Szmańda - 3 Września 2020

Wsiadł na rower i ruszył w drogę dookoła Polski. Cel podróży jest wyjątkowo wzruszający

Rower, którym porusza się Marek Gelata uzdrawia. Mężczyzna w niezwykły sposób pomaga pewnej kobiecie. Kilometry naliczane dzięki trasie, którą przemierza pomogą chorej na raka pacjentce. Na leczenie kobiety zbierane są pieniądze dzięki niesamowitej akcji, którą mężczyzna sam zorganizował. Jego celem jest pomoc chorej na raka szyjki macicy. Trasa dookoła Polski przyniesie wiele dobrego.

Marek Gelata przemierza na rowerze całą Polskę. W ten sposób chce pomóc zebrać pieniądze na leczenie kobiety chorej na raka. To matka dwójki dzieci. Rower, którym Marek Galeta pokona trasę dookoła Polski, jest z pewnością wyjątkowy. Mężczyzna wyruszył w trasę w miniony poniedziałek z Łapszanki na Podhalu. Jego szczytny cel przyniesie środki na leczenie chorej na raka szyjki macicy kobiety. Pacjentką, którą dotknęła straszliwa choroba, jest jego koleżanka Ela.

Czekała cała Polska, wreszcie się stało. Będą kary dla prawdziwych winowajców w sprawie KomendyCzekała cała Polska, wreszcie się stało. Będą kary dla prawdziwych winowajców w sprawie KomendyCzytaj dalej

- Chcę objechać granice naszego kraju i w ten sposób pomóc w zebraniu pieniędzy na bardzo drogi lek dla pani Eli, matki dwójki małych dzieci - tłumaczy Marek Gelata.

Rower w słusznej sprawie

Trasa, którą pokona mężczyzna obejmować będzie Świnoujście i powrót do Zakopanego. W jedną stronę Marek Gazeta będzie podróżował wschodnią częścią kraju. Na powrót zaplanował zachodnią część Polski. Łącznie przejedzie 3800 km.

- Jeden kilometr przejechany przeze mnie jest wyceniany na 1 grosz, więc jeśli ktoś chce wpłacić za całość trasy, to będzie to 38 zł - dodaje Marek Gelata.

Dzisiaj grzeje:
1. Córka Andrzeja Gołoty wygląda oszałamiająco. Na zdjęciach jest jak mama w młodości
2. Vega posiada taśmy sutenerów, na których są politycy? Sprawdzono, czy reżyser mówi prawdę

Na profilu na Facebooku, mężczyzna stworzył wydarzenie pod nazwą „Akcja pomocy- kilometry dla Eli”. Wszyscy chętni mogą znaleźć tam niezbędne informacje dotyczące wpłat i pomocy. Dodatkowo została utworzona zbiórka na popularnym portalu charytatywnym. Chętni mogą wpłacać pieniądze na pomagam.pl/elki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Był najzimniejszy dzień w roku. Mężczyzna zdjął koszulę, aby otulić nią bezpańskiego psa
  2. Twarz diabła sprzed 7000 lat. Niesamowite odkrycie polskich naukowców
  3. Ona ma 98 lat, a on 94. Wzięli ślub, niewiarygodne gdzie się poznali
  4. Po 78 latach przyznał się, że jest gejem. Teraz szuka utraconej miłości
  5. Była w rozsypce i bała się o swojego kota. Uratowała mu życie w niezwykły sposób, przez który stał się żółty jak kurczak
  6. Robert Lewandowski nie ochrzcił swojej córki. Znamy powody jego decyzji

Źródło: sadeczanin.info

Następny artykuł