Nastolatek wyskoczył z samochodu by ratować bezbronnego gota
fot. Facebook - Erin Brown
Autor Olga Szmańda - 18 Września 2020

Wyskoczył z samochodu na autostradzie. 14-latek uratował słodkiego malucha

Nastolatek postanowił zrobić coś niebywale ryzykownego. Podczas jazdy na przyjęcie ze swoją mamą chłopak wyskoczył z auta na autostradzie. Wszystko dlatego, ponieważ młodzieniec zauważył, że ktoś wyrzucił z pędzącego auta zwierzę. Pojazd przed nim i jego mamą w bestialski sposób potraktował małego puchatego czworonoga. Nastolatek nie mógł przejść obok tego obojętnie i od razu postanowił działać. Jego heroiczny czyn uratował kociakowi życie.

Nastolatek podróżował ze swoją mamą na przyjęcie. Erin Brown wiozła swojego syna samochodem, kiedy nagle ten na autostradzie spostrzegł tragedię. Młody chłopak zobaczył jak samochód przed nimi w trakcie szybkiej jazdy wyrzucił małego bezbronnego kotka. Oczom rodziny ukazało się zwierzę, które zaraz mogło zostać przejechane przez nieuważnego kierowcę. Nastolatek wiedział, co musi zrobić i podjął się niesamowitej akcji ratunkowej. Kazał zatrzymać samochód swojej mamie, by jak najszybciej wybiec i uratować zwierzę spod kół dziesiątek innych aut. Gavin i jego ostrzegli nadjeżdżających kierowców i ruszyli na pomoc. Brown mówi, że jej syn Gavin był przerażony, gdy patrzył, jak kot rozbija się o chodnik. Pobiegł na wiadukt, dostał się na górę i przyniósł niespokojnego kota.

Normalny banknot 10 zł może kosztować fortunę. Wystarczy, że posiada jedną cechęNormalny banknot 10 zł może kosztować fortunę. Wystarczy, że posiada jedną cechęCzytaj dalej

Nastolatek stał się bohaterem

Matka chłopca mówi, że Gavin był przerażony, gdy patrzył, jak kot rozbija się o chodnik. Kobieta wspominała, że ona też była zdezorientowana, widząc, jak jej syn wylatuje z samochodu, by uratować kota. Biedny kociak, widząc swojego wybawcę westchnął ciężko z szoku. Niestety zwierzak miał liczne rany spowodowane zbyt mocnym trzymaniem się chodnika. Zwierzę nie chciało spaść i mocniej oberwać. Dlatego, kiedy chłopiec wziął go na ręce zauważył jego zakrwawione pazury. Kociak przylgnął prosto do ramion Gavina, a chłopiec trzymał go mocno i po prostu głaskał. Wszystko, by pokazać mu, że jest bezpieczny i zdobyć zaufanie kota. Zabrali Lucky'ego do szpitala dla zwierząt BluePearl. Natomiast pracownicy zaczęli go leczyć. Dali mu leki łagodzące ból i podjęli się prób doprowadzenia kotka do zdrowia.

Dzisiaj grzeje:
1. Piotr Machalica przez lata związany był z Edytą Olszówką. Teraz ponownie się żeni. Kim jest wybranka?
2. Owca zabalowała u weterynarza. Przekomiczne wygibasy zwierzaka sprawiają, że aż samemu chce się tańczyć
3. Jerzy Stuhr z synem i wnukiem wybrali się na górską wycieczkę. Fani są pod wrażeniem ich wspólnego zdjęcia

Związek między kotem a nastolatkiem był natychmiastowy. Gavin był bardzo wzruszony swoim nowym przyjacielem. Później nastolatek przedstawił swoją historię na Facebooku. Obcy obserwatorzy zaproponowali, że wezmą odpowiedzialność za rachunki związane z kosztami leczenia kotka. Internauci chcieli pomóc chłopcu i jego mamie po tym co nastolatek zrobił dla zwierzęcia. Gavin był podekscytowany takim wsparciem i łzy płynęły mu z oczu. Nowy przyjaciel Gavina został nazwany Lucky, ze względu na swoje szczęśliwe zakończenie historii jaka go dotknęła. Kociak czuje się dobrze i coraz lepiej odnajduje się w swoim nowym domu. Dwaj przyjaciele byli bardzo przywiązani. Matka chłopca mówi, że Lucky wie, że Gavin go uratował, a ich związek jest nie do opisania. Mówi też, że Lucky to doskonały i żywy kot. Odważny chłopiec kocha zwierzęta i chciałby zostać weterynarzem, gdy dorośnie. Ciężko pracuje, aby to się spełniło. Nic więc dziwnego, że tak odważnie postąpił w sytuacji dotyczącej ratowania życia obcego zwierzaka.

Nastolatek uratował kota

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
  2. 3 śliczne pieski odwiedziły dom królowej Elżbiety. Chwilę później zwijały się w niewyobrażalnych cierpieniach
  3. Jeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotych
  4. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam
  5. Adoptowali ją, gdy miała 8 miesięcy. Teraz szczera radość dziewczynki z zespołem Downa podbija serca internautów
  6. Groźny wyciek z chińskiej fabryki. Kilka tysięcy zarażonych

Źródło: animalloversnews.com

Następny artykuł