Gospodyni programu "Nasz nowy dom" obiecuje, że nie zostawi pokrzywdzonej rodziny w potrzebie
Fot. kadr z programu "Nasz nowy dom"
Autor Kamila Krótka - 24 Lipca 2020

Spłonął dom wyremontowany w programie "Nasz nowy dom". "Nie zostawimy ich w potrzebie", obiecuje Katarzyna Dowbor

Bohaterowie programu “Nasz nowy dom” stracili dach nad głową. Po kilku latach od zakończenia prac remontowych, ich dom doszczętnie spłonął. Katarzyna Dowbor od razu zareagowała na tę sytuację i skomentowała ją w mediach społecznościowych.

Program “Nasz nowy dom” otrzymał wiadomość o dramacie rodziny, u której kilka lat temu gościła ekipa Katarzyny Dowbor. Budynek został strawiony przez płomienie, a jego mieszkańcy zostali bez dachu nad głową. Gospodyni programu nie mogła tak po prostu zostawić tej sprawy. Zareagowała natychmiast, by dodać otuchy poszkodowanym.

Dotarli do rodziny, która brała udział w programie Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemniceCzytaj dalej

Wsparcie od programu “Nasz nowy dom”

Dramat spotkał rodzinę Beaty z Antonina, która już kilka lat cieszyła się wyremontowanym przez ekipę programu domem. Samotna matka z dwójką dzieci została pozbawiona miejsca zamieszkania. Sprawa nie pozostała bez echa w mediach społecznościowych. Katarzyna Dowbor skomentowała to zdarzenie na Facebooku, dodając rodzinie otuchy.

Dowbor w jednym z wywiadów powiedziała o tym, że najprawdopodobniej było to podpalenie. Teraz zdradziła więcej szczegółów:

"Nasi koledzy ciężko pracowali, by ta cudowna rodzina wreszcie mogła poczuć się bezpieczna, a sąsiad z zazdrości podłożył ogień i spalił ich najważniejsze miejsce na Ziemi. Jakim trzeba być podłym człowiekiem, by coś takiego zrobić?" – napisała na Facebooku.

Pomoc dla rodziny

Na szczęście w momencie zdarzenia nie było w domu ani pani Beaty, ani jej dzieci. Jedyną ofiarą pożaru był kot, któremu niestety nie udało się uciec z płomieni. Dowbor poinformowała, że właśnie trwają rozmowy między producentami programu a stacją na temat wsparcia poszkodowanej rodziny.

Dzisiaj grzeje:
1. Dzień po pogrzebie usłyszeli dźwięki dochodzące z trumny. Gdy ją otworzyli, ich oczom ukazał się wstrząsający widok
2. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice
3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem

"Nie zostawimy ich w potrzebie. Wiem, że nasza producentka Olga rozmawia z Polsatem i wspólnie zastanawiają się, jak pomóc naszej rodzinie. Wyremontowaliśmy już 200 domów i losem tych 200 rodzin zawsze będziemy się interesować. Dla nas są bardzo ważni!!!" – dodała Dowbor.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zenon Martyniuk błaga o pomoc. Liczy się każde wsparcie, sytuacja jest dramatyczna
  2. Suczka przez całe życie mieszkała w klatce. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy wyszła na trawę
  3. Chiny wysyłały rakietę na Marsa. NASA potwierdza
  4. "Jacek Kurski weźmie drugą pierwszą komunię"? Internauci reagują na drugi ślub kościelny polityka
  5. Niezwykłe nagranie z córką Michała Wiśniewskiego. Wideo, którego nie zapomnicie
  6. Rekin chwycił chłopca w szczęki. Ojciec natychmiast wskoczył za nim do wody
  7. Adam Małysz został upokorzony przez swojego fana. Mistrz wyznał całą prawdę, wyjątkowo smutne

źródło: natemat.pl

Następny artykuł