Niedźwiedź
unspash.com ; Pete Nuij
Autor Olga Szmańda - 30 Lipca 2020

Niedźwiedź zaczepił turystkę. Zrobili wspólne "selfie" i zwierzę odeszło

Niedźwiedź chciał być uczestnikiem sesji zdjęciowej, a niesamowity filmik nagrany podczas tego zdarzenia podbija internet. Wszystko po tym, jak kobieta planowała zwykły wypad do lasu. Zwierzę ewidentnie chciało zaistnieć w mediach społecznościowych i jak widać - udało mu się.

Do sieci trafił przerażający filmik ze zdarzenia, do którego doszło w Meksyku. Jego uczestniczka nie spodziewała się takiego rozwoju sytuacji. Świadkowie nagrali sytuację, a wideo obecnie podbija internet - jego oglądalność rośnie z dnia na dzień.

Tomasz Sekielski przeszedł ogromną metamorfozę i pochwalił się nowymi zdjęciami. Jak udało mu się zrzucić 70 kilogramów?Tomasz Sekielski przeszedł ogromną metamorfozę i pochwalił się nowymi zdjęciami. Jak udało mu się zrzucić 70 kilogramów?Czytaj dalej

Niedźwiedź przed ekranem telefonu

Szlak turystyczny w Parku Ekologicznym Chipinque nigdy nie był miejscem sesji zdjęciowych z udziałem niedźwiedzi. Co jeszcze bardziej oczywiste, przebywający tam turyści nie napotykają często zwierząt z upodobaniem do selfie. Tym razem jeden z nich z pewnością miał ochotę zaistnieć w mediach społecznościowych.

Podczas spaceru po meksykańskim Parku Ekologicznym Chipinque grupa turystów spotkała na szlaku niedźwiedzia. Zwierzę niespodziewanie podeszło do stojącej na skraju drogi kobiety. Misio przechadzał się obok kobiet, jednak jego uwagę przykuła szczególnie konkretna dama. Zwierzę podeszło do niej i zaczęło ją... dotykać. Pełna spokoju kobieta zachowała kamienna twarz i nie dała ponieść się emocjom. Na dodatek zrobiła sobie ze zwierzakiem selfie.

Dzisiaj grzeje:
1. Sytuacja jest fatalna. Natychmiastowe spotkanie sztabu kryzysowego
2. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice
3. Tęczowa flaga na pomniku Chrystusa w Warszawie. Profanacja czy manifest

Chwilę później czworonożny olbrzym odszedł w swoją stronę. Nagranie, które zrobił uczestnik wycieczki, stało się hitem internetu. Z pozoru straszna i przerażająca sytuacja zakończyła się miłym akcentem w postaci zdjęcia z niedźwiedziem. W ciągu kilku dni obejrzało je około trzech milionów internautów.

Zobacz wideo

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagły apel Mateusza Morawieckiego. Premier zwrócił się do wszystkich Polaków
  2. Córka Anny Jantar w ważnej sprawie pokazała znajdkę i jej dziecko. Zwróciła się z apelem do fanów
  3. Dziura nazwana "Blizną Ziemi". Jest tak duża, że pochłania helikoptery
  4. "Jacek Kurski weźmie drugą pierwszą komunię"? Internauci reagują na drugi ślub kościelny polityka
  5. Niezwykłe nagranie z córką Michała Wiśniewskiego. Wideo, którego nie zapomnicie
  6. Rekin chwycił chłopca w szczęki. Ojciec natychmiast wskoczył za nim do wody
  7. Niespodziewane informacje. Polski piłkarz oficjalnie podpisał umowę z wielkim Liverpoolem

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl

Następny artykuł