Tomasz Sekielski
fot. East News ; Piotr Zagiel
Autor Olga Szmańda - 30 Lipca 2020

Tomasz Sekielski przeszedł ogromną metamorfozę i pochwalił się nowymi zdjęciami. Jak udało mu się zrzucić 70 kilogramów?

Tomasz Sekielski chudnie na oczach milionów Polaków. Mężczyzna pochwalił się, że udało mu się zrzucić aż 70 kilogramów. Przyczyniła się do tego nie tylko dieta, treningi i zdrowy styl życia. Dokumentalista zdradził sekret swojej nowej sylwetki, a zdjęcia jego metamorfozy budzą podziw.

Jeszcze do niedawna znany twórca „Tylko nie mów nikomu” i „Zabawa w chowanego” zmagał się z otyłością. Mężczyzna przez lata opowiadał w mediach o tym, że jego wygląd zewnętrzny mu nie przeszkadza, a do swojej wagi podchodzi z dystansem. Otyłość stała się jednak zagrożeniem dla jego zdrowia i życia, dlatego mężczyzna postanowił pozbyć się nadmiernych kilogramów i zadbać o swoje zdrowie.

Jerzy Stuhr wyszedł ze szpitala! Jest pierwsze zdjęcie aktora. Jak się czuje?Jerzy Stuhr wyszedł ze szpitala! Jest pierwsze zdjęcie aktora. Jak się czuje?Czytaj dalej

Tomasz Sekielski „niknie w oczach

Jeszcze na początku 2019 roku Tomasz Sekielski ważył około 185 kilogramów. Mężczyzna postanowił wtedy diametralnie zmienić swoje życie. Przez nadmierne kilogramy zaczął dbać o swój stan zdrowia. Ogłosił wtedy w mediach, że rozpoczyna treningi i zmienia styl życia. Całość miała doprowadzić do poprawy jego formy.

Dziennikarz chętnie dzielił się ze swoimi fanami postępami w diecie i treningach. Jego regularne i odpowiedzialne podejście do zrzucenia wagi przynosiło coraz bardziej zauważalne efekty. Mimo to dziennikarz nie do końca był z nich zadowolony. Wtedy zdecydował się na ostateczny i odważny krok. Opowiedziała o nim jego żona, Anna Sekielska, w wywiadzie dla magazynu „Viva!”. Kobieta sama przyznała, że metamorfoza męża jest w dużej mierze jej zasługą.

"Próbowałam już wcześniej Tomka przekonać, aby to zrobił. Myślę, że to był ostatni dzwonek. Uświadamiałam mu, jak bardzo się boję o jego życie.”

Rozmowa pary dla magazynu odbyła się przy okazji sesji okładkowej. Wtedy też, czytelnicy mogli zauważyć niesamowitą metamorfozę Tomasza Sekielskiego. Widać było, że jego ciężka praca i dieta przyniosły rezultaty, jednak mężczyzna wciąż nie dawał za wygraną i nadal tracił na wadze. W tym samym wywiadzie dziennikarz przyznał, że schudł już 50 kilogramów, ale się nie poddaje.

Metamorfoza na miarę 70 kilogramów

Teraz Tomasz Sekielski dąży do uzyskania wymarzonej wagi dzięki znanej na całym świecie metodzie leczenia otyłości. Mężczyzna poddał się usunięciu 4/5 swojego żołądka. Dzięki operacji mógł zmienić styl swojego życia i gubić wagę. Jednak sam zabieg nie spowodował usunięcia tłuszczu z jego organizmu. Dziennikarz musi kierować się specjalną dietą, w której znajduje się m.in. zakaz spożywania alkoholu, słodyczy, drobiu i wieprzowiny. Dodatkowo zalecane jest zwiększenie picia wody, siedem godzin snu i dużo zajęć sportowych ogólnorozwojowych, jak np. pływanie.

Tomasz Sekielski zapowiada swoim obserwatorom na Instagramie, że to nie koniec jego metamorfozy, a zdrowy styl życia nastąpił przez ewolucję jego samego. Ma nadzieje, że to właśnie zdrowe i dojrzałe podejście spowoduje, że uniknie niechcianego efektu jojo. Jak widać, na razie wszystko w życiu dziennikarza idzie zgodnie z założonym planem. W poście umieścił zdjęcie, gdzie poinformował o kolejnych zgubionych 20 kilogramach.

"Nie będzie łatwo, to wiedzieliśmy, ale nie zamierzamy się poddać. Już -70 kg na liczniku”

Dzisiaj grzeje:
1. Wiele osób do samego końca walczyło o jej życie. Niestety, choroba zebrała nieubłagane żniwo
2. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice
3. Tęczowa flaga na pomniku Chrystusa w Warszawie. Profanacja czy manifest

Dziennikarz schudł do tej pory aż 70 kilogramów. Jak można domyślić się z jego relacji w mediach społecznościowych, to jeszcze nie koniec. Już osiągnięty wynik robi piorunujące wrażenie. Mężczyzna dalej jednak będzie walczył o swoje zdrowie i lepsze życie.Tomasz Sekielski i Mariusz KurpińskiTomasz Sekielski Tomasz Sekielski

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiany sportowiec zawiesza karierę. Jego 5-letni synek zachorował na raka
  2. Dziecko zostało samo z opiekunką, kiedy zaczęło krzyczeć. Kot rzucił się na pomoc
  3. Tajemnicze kręgi pod Toruniem. Naukowcy mówią o przełomowym odkryciu
  4. "Jacek Kurski weźmie drugą pierwszą komunię"? Internauci reagują na drugi ślub kościelny polityka
  5. Niezwykłe nagranie z córką Michała Wiśniewskiego. Wideo, którego nie zapomnicie
  6. Rekin chwycił chłopca w szczęki. Ojciec natychmiast wskoczył za nim do wody
  7. Włoskie media podały sensacyjną wiadomość. Leo Messi odejdzie z FC Barcelony, wiemy gdzie może zagrać

Źródło: plejada.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł