Pies uratował chłopca przed tragedią
fot. planetapolska.com - Facebook Shelby
Autor Olga Szmańda - 12 Sierpnia 2020

Pozornie groźny pies uchronił dziecko przed tragicznym wypadkiem. Bohaterska postawa czworonoga

Pies uratował niewinne i bezbronne dziecko, czym zachwycił obserwatorów zdarzenia. Mimo łatki najgroźniejszych czworonogów, pupil wykazał się bohaterską postawą. Gdyby nie jego szybka reakcja i poświęcenie, mogłoby dojść do tragicznego wypadku.

Pitbull imieniem Hurley jest uważany przez swojego właściciela za niezwykłe czarującego i kochanego. Mężczyzna bardzo ufa swojemu psu i niejednokrotnie powierzyłby mu swoje życie. Zwierzak nie raz udowodnił swoją lojalność, dlatego mógł biegać po parku bez smyczy. Jak się okazało - była to dobra decyzja.

- Hurley to prawdziwy kłębek miłości i łaski - mówi Shelby, jego właściciel.

Przełomowa decyzja w Mińsku. Władze Białorusi wreszcie to zrobiłyPrzełomowa decyzja w Mińsku. Władze Białorusi wreszcie to zrobiłyCzytaj dalej

Pies bohater

Podczas jednego ze spacerów, kiedy Hurley biegał swobodnie bez smyczy po pobliskim parku, nagle rozległ się krzyk dziecka. Shelby od razu rozejrzał się, aby dowiedzieć się, skąd dobiega ten dźwięk. Kiedy chciał zlokalizować swojego pupila, zobaczył, że zwierzak rzucił się w pogoń za dobiegającym dźwiękiem przerażonego malucha. Po tym, jak mężczyzna stracił psa z oczu, od razu ruszył za nim. Kiedy dotarł do miejsca zdarzenia, zauważył małego chłopca, swojego pitbulla i bardzo jadowitego węża (mokasyna miedziogłowca) w nietypowej sytuacji. Gad chciał zaatakować chłopczyka, ale kiedy ten zaczął krzyczeć, Hurley go usłyszał i przybiegł na pomoc. Pies odciągnął psa od dziecka i przytrzymał go zębami. W ten sposób uratował życie małemu chłopcu.

Dzisiaj grzeje:
1. Wnuczka zrobiła babci makijaż i odmłodziła ją o kilkadziesiąt lat. Niewiarygodna metamorfoza seniorki. Nagranie zwala z nóg
2. Białoruskie media chwalą się gratulacjami z Polski dla Łukaszenki. To oficjalne gratulacje polskich władz?

W trakcie walki z wężem, pies niestety został ukąszony. Na miejsce po całym zdarzeniu zostały wezwane służby. Niestety zwierzak trafił do kliniki weterynaryjnej z obrażeniami. Jego szyja była mocno spuchnięta, a warga nosiła ślady ukąszenia. Dodatkowo z pyska toczyła się piana. Na szczęście psiak został szybko zdiagnozowany i lekarze udzielili mu pomocy. W klinice dzielny psi pacjent otrzymał należną pomoc. Teraz stał się ulubionym psem małego chłopca. Całość historii rozprzestrzeniła się w mediach społecznościowych dzięki opublikowaniu jej przez siostrę Shelbyego. Hurley zbiera od tamtej pory same pochwały od internautów.

Pies uratował chłopca

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zachowanie golden retrievera rozkłada na łopatki. Woda zburzyła jego zamek z piasku
  2. Na planecie w Układzie Słonecznym może istnieć życie. Pod powierzchnią znajduje się ciekły ocean
  3. Uratowana puma znalazła nowy dom. Na nagraniu widać, że jest szczęśliwa
  4. Wielki powrót zakażeń? Jest na to sposób. 5 złotych rad lekarza, który kierował szpitalem w Wuhan
  5. Szwecja zadziwiła wszystkich swoim podejściem do pandemii. Jak na tym wyszła?
  6. Ogromna tragedia w górach. Nie żyje polski sportowiec, miał tylko 27 lat

źródło: planetapolska.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł