Fiński pilot Tom Nystrom uwieczniony przez koleżankę z pracy podczas karmienia dziecka pasażerki.
fot. www.instagram.com/amipix/
Autor Olga Szmańda - 27 Lipca 2020

Pilot pomógł pasażerce z 4 dzieci. Urocze zdjęcie obiegło świat

Pilot pomógł matce w trakcie podróży i został dzięki temu bohaterem niejednej publikacji. Zdjęcie mężczyzny obiegło internet i zapewniło mu miano najbardziej pomocnego pilota fińskich linii lotniczych. Kapitan samolotu wykazał się niebywałą empatią względem pasażerki. Jego zdolności rodzicielskie przydały się w najmniej oczekiwanym momencie.

Podróż samolotem z dzieckiem jest coraz bardziej popularna wśród świeżo upieczonych mam. Każda kobieta, która decyduje się na taki wyjazd, musi liczyć się z czasem niezbyt przychylnymi reakcjami innych pasażerów. Niebywała troska, jaką trzeba otoczyć dziecko w trakcie lotu samolotem, może czasem irytować innych ludzi. Mamy, które podróżują ze swoimi dziećmi, muszą więc być gotowe na każdą ewentualność. Na szczęście czasem znajdzie się ktoś, kto poda w potrzebie pomocną dłoń.

17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?Czytaj dalej

Pilot z wielkim sercem


Tom Nystrom, pilot fińskich linii lotniczych, został bohaterem internetu. Jego koleżanka zrobiła mu zdjęcie i opublikowała je na profilu na Instagramie. Na fotografii widać mężczyznę karmiącego małe dziecko. Okazuje się, że wziął malucha na ręce, by pomóc matce podróżującej z czwórką dzieci pasażerce.

Fiński pilot został pochwalony w mediach społecznościowych za bezinteresowną pomoc i zaangażowanie. Postanowił wkroczyć do akcji, kiedy zauważył zaaferowaną matkę z czwórką synów. Kobieta próbowała nakarmić swoje dzieci i nie mogła sobie poradzić z tak wieloma pociechami. Wtedy Tom postanowił przyłączyć się do niej i podzielić się swoim ramieniem. Mężczyzna wziął więc dwoje z nich i po kolei je nakarmił. Zdarzenie uwieczniła koleżanka mężczyzny, która następnie wstawiła to zdjęcie do internetu. Pod fotografią dodała komentarz:

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące fanów modliło się za niego. Rodzina przekazała właśnie pilną wiadomość o Jerzym Stuhrze
2. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice
3. Bosak o konwencji stambulskiej: sfałszowany polski tekst

" Dzisiaj na pokładzie była mama podróżująca z czterema małymi chłopcami. Dwóch chłopców było bardzo małych. Oczywiście nie można podróżować z dwójką dzieci na kolanach, więc musieliśmy rozwiązać dylemat braku siedzenia, inaczej mama i dzieci nie byłyby obok siebie. Na szczęście mieliśmy na pokładzie naszą ekipę zajmującą się pozycjonowaniem i wspaniały Tom nie wahał się ani sekundy, kiedy poprosiłam go, aby zajął się dzieckiem i został „dodatkową mamą”. Czy nie uważacie ich za całkiem uroczych?! <3".Fiński pilot Tom Nystrom uwieczniony przez koleżankę z pracy podczas karmienia dziecka pasażerki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kamil: „55 kg to górna granica wagi kobiety. Od 60 zaczynają się wielkie uda i cellulit, ohydne”
  2. Ogromne poruszenie w sieci. Przed chwilą Michał Szpak pokazał miłość swojego życia, jest zdjęcie
  3. Czy starożytni grali w Angry Birds? Figurka datowana na 3000 lat wygląda jak świnia z popularnej gry
  4. "Jacek Kurski weźmie drugą pierwszą komunię"? Internauci reagują na drugi ślub kościelny polityka
  5. Niezwykłe nagranie z córką Michała Wiśniewskiego. Wideo, którego nie zapomnicie
  6. Rekin chwycił chłopca w szczęki. Ojciec natychmiast wskoczył za nim do wody
  7. Robert Lewandowski usłyszał fatalną wiadomość. Pozbawiono go szansy na największe wyróżnienie

Źródło: dobrewiadomosci.net

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł