Wzięli ślub mimo ogromnej różnicy wieku.
Fot. PlanetaLife
Autor Kamila Krótka - 27 Lipca 2020

17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?

Wzięli ślub mimo że była między nimi ogromna różnica wieku. 17-latek ożenił się z 51-latką i do dziś są razem. Przetrwali mimo przeciwności, z jakimi musieli się zmagać. Jak wygląda ich związek 20 lat później?

Każdy odradzał im ten związek, ale para czuła, że im się powiedzie i że będą razem szczęśliwi. Nie zważając na opinie postronnych, wzięli ślub. Od ceremonii minęło 18 lat, a oni wciąż są razem. Jak teraz wyglądają i co małżeństwo zmieniło w ich życiu?

35-latek wziął ślub z martwą panną młodą. Bo miłość jest silniejsza od śmierci35-latek wziął ślub z martwą panną młodą. Bo miłość jest silniejsza od śmierciCzytaj dalej

Ślub wbrew wszystkim

Pierwsze małżeństwo Lindy okazało się dla niej przykrym doświadczeniem. W wieku 51 lat zdecydowała się na rozwód. W tym czasie dwoje jej dzieci zaczynało dorastać, dlatego rozstanie było dla niej szczególnie trudne. Kobieta wierzyła jednak, że mimo dojrzałego już wieku jeszcze znajdzie prawdziwą miłość.

I właśnie wtedy poznała Jaya, który uczęszczał na kurs prawa jazdy prowadzony przez Lindę. Mężczyzna był od niej młodszy o 34 lata. Kobieta była przekonana, że ze względu na różnicę wieku mężczyzna nie zwróci na nią uwagi. Okazało się jednak, że para dzieli wspólne pasje i może rozmawiać ze sobą godzinami.

Pewnego dnia podczas jazdy samochodem Linda postanowiła zrobić pierwszy krok. W trakcie jej ulubionej piosenki pocałowała 17-latka. Wtedy okazało się, że wzajemnie darzą się uczuciem. Mimo sprzeciwu rodziny i przyjaciół zakochani po jakimś czasie postanowili się pobrać.

18 lat później

Dziś Linda ma 69, a Jay 36 lat. Do tej pory z uśmiechem na twarzy wspominają dzień ślubu. Do teraz są szczęśliwym małżeństwem, mimo że nigdy nie zdecydowali się na wspólne potomstwo. Ich dom wypełniają natomiast wnuki Lindy.

Dzisiaj grzeje:
1. Wnuczka zrobiła babci makijaż i odmłodziła ją o kilkadziesiąt lat. Niewiarygodna metamorfoza seniorki. Nagranie zwala z nóg
2. Pierwsi zatrzymani za znieważenie warszawskich pomników

Teraz różnica wieku między nimi jest jeszcze bardziej wyraźna niż 18 lat temu, co potrafi być dla pary kłopotliwe w towarzystwie. Wielokrotnie traktowano Lindę jako matkę Jaya, jednak mężczyźnie to nie przeszkadza. Najważniejsze jest dla niego uczucie, którym wzajemnie się darzą.

Wzięli ślub pomimo różnicy wieku

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dlaczego koty ignorują nas, kiedy wołamy je po imieniu? Naukowcy rozwiali wszelkie wątpliwości
  2. Ogromna dziura wypełniona kwasem. Jest tak duża, że widać ją z kosmosu
  3. "Statek kosmitów" 10-krotnie większy od Ziemi uchwycony przez NASA
  4. "Jacek Kurski weźmie drugą pierwszą komunię"? Internauci reagują na drugi ślub kościelny polityka
  5. Niezwykłe nagranie z córką Michała Wiśniewskiego. Wideo, którego nie zapomnicie
  6. Rekin chwycił chłopca w szczęki. Ojciec natychmiast wskoczył za nim do wody
  7. Justyna Żyła tuli się do młodego mężczyzny. Nie przeszkadza jej, że jest już zajęty (FOTO)

źródło: pikio.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł