Pocztówka, która przyszła do kobiety odmieniła jej życie
fot. commons.wikimedia.org - Triskaidekafil
Autor Olga Szmańda - 17 Września 2020

Pocztówka z 1920 roku niespodziewanie przyszła pod jej adres. Teraz kobieta szuka jej prawowitego właściciela

Pocztówka, która przyszła do Brittany Keech z Belding w stanie Michigan zmienił całkowicie życie kobiety. Niesamowite wydarzenie spadło na nią jak grom z jasnego nieba. Nie spodziewała się, że zwykły dzień może przysporzyć jej takich wrażeń. Kobieta otrzymała pocztą 8 września postrzępioną kartkę pocztową - wysłaną pocztą 29 października 1920 r. Stuletni list, który dotarł niespodziewanie, został zaadresowany do Roya McQueena i ozdobiony znakiem czasu, jednocentowym znaczkiem Jerzego Waszyngtona.

Pocztówka, którą otrzymała mieszkanka nie była zaadresowana do niej. Mimo to została przez nią odebrana. Jej życie zmieniło się niespodziewanie przez wielki przypadek. Keech, która mieszka w swoim domu od dwóch lat, już wcześniej odbierała pocztę po poprzednich mieszkańcach. Mimo to nigdy nie otrzymała niczego podobnego do tej kartki pocztowej.

Normalny banknot 10 zł może kosztować fortunę. Wystarczy, że posiada jedną cechęNormalny banknot 10 zł może kosztować fortunę. Wystarczy, że posiada jedną cechęCzytaj dalej

- Byłam szczerze zaskoczona. Nie sądziłam, że mogłabym to przeczytać najpierw, ale wiedziałam, że wygląda na starą. Kiedy więc zaczęłam się temu bliżej przyjrzeć, kiedy miałam więcej niż pół sekundy Patrząc na niego, zauważyłem, że był to naprawdę stary list z 1920 roku. Był zaadresowany na mój adres, ale nie do mnie - powiedziała NBC News.

Pocztówka z historią

Keech początkowo nie była pewna, czy pocztówka jest prawdziwa, czy fałszywa, ale kiedy zaczęła ją czytać, pomyślała, że ​​musi być autentyczna. Kobieta postanowiła podzielić się swoim znaleziskiem ze znajomymi na Facebooku. Zastanawiała się czy ktoś odpowie na nurtujące ją pytania i być może wspólnymi siłami dojdzie z nią do rozwiązania. Umieściła zdjęcie pocztówki także na stronie lokalnej społeczności i mieszkańców. Liczyła, że tam ktoś udzieli jej odpowiedzi.

- Po prostu na podstawie tego, co zawierał ich list i wszystko, co mówią, wiedziałam, że to coś więcej niż tylko, wiesz, kilka pocztówek, które można kupić w serwisie eBay i wysłać jako ogólne… pozdrowienie dla kogoś [...] Wiem, że wielu ludzi tutaj, w Belding, mieszka tu od dawna ... albo ich rodzina mieszkała tutaj i po prostu wrócili do swoich korzeni. Więc wiedziałam, że umieszczając stronę na „ Pozytywnie Belding ”da mi to trochę więcej niż sam fakt, że sam zaczynam się temu przyglądać - powiedziała kobieta w programie NBC News.

Dzisiaj grzeje:
1. Piotr Machalica przez lata związany był z Edytą Olszówką. Teraz ponownie się żeni. Kim jest wybranka?
2. Dziewczynka dała lwu buziaka przez szybę. Nie mogła się spodziewać, jak zareaguje dzikie zwierzę
3. Jerzy Stuhr z synem i wnukiem wybrali się na górską wycieczkę. Fani są pod wrażeniem ich wspólnego zdjęcia

Post przyciągnął uwagę całego kraju i stał się „znacznie większy” niż oczekiwała Keech. Myślała, że otrzyma tylko 20 lub 30 komentarzy, ale zamiast tego jej post został udostępniony setki razy i otrzymał prawie 200 komentarzy. Z reakcji, jakie otrzymała w mediach społecznościowych, Keech zebrała nawet kilka wskazówek dotyczących rodziny, dla której był przeznaczony oryginalny list. Keech jest tak zdeterminowana, by znaleźć bezpośredniego potomka Roya McQueena, że teraz z pomocą przyjaciół zajmuje się genealogią tej rodziny. Co ciekawe, nieoczekiwany list przyszedł w odpowiednim momencie dla kobiety. Wszystko dlatego, że poszukiwanie rodziny odbiorcy było miłym rozproszeniem podczas epidemii koronawirusa.

Pocztówka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na zdjęciu znajduje się kot, uda ci się go znaleźć? Aż 90% osób poddaje się po minucie
  2. 3 śliczne pieski odwiedziły dom królowej Elżbiety. Chwilę później zwijały się w niewyobrażalnych cierpieniach
  3. Jeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotych
  4. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam
  5. Adoptowali ją, gdy miała 8 miesięcy. Teraz szczera radość dziewczynki z zespołem Downa podbija serca internautów
  6. Naukowcy zbadali działanie maseczek ochronnych. Wyniki wprawią Cię w osłupienie

Źródło: today.com

Następny artykuł