Bezdomny zostawił kobiecie wiadomość
Fot. Facebook/Casey Fischer
Autor Kamila Krótka - 16 Września 2020

Podarowała bezdomnemu kawę i bajgla. Gdy wychodziła, wręczył jej kawałek papieru. Wtedy wszystko stało się jasne

Bezdomny zdecydowanie nie spodziewał się zachowaniem Casey, która kupiła mu kawę i bajgla. Jednak nie to jest w tej historii najważniejsze. Po posiłku i wspólnej rozmowie, mężczyzna wepchnął do ręki dziewczyny zmięty kawałek papieru.

Bezdomny przebywał przed popularną cukiernią, gdy Casey postanowiła wesprzeć go, kupując mężczyźnie kawę i bajgla. Potem zdecydowała się na chwilę rozmowy. Zakończenie tego zdarzenia zupełnie zaskoczyło kobietę.

Korzystasz z bankomatu? Możesz się mocno zdziwić. Przygotuj się na sporą zmianę przy wypłatachKorzystasz z bankomatu? Możesz się mocno zdziwić. Przygotuj się na sporą zmianę przy wypłatachCzytaj dalej


Bezdomny dostrzeżony przez studentkę


Jak można przeczytać na portalu Smakosze.pl, Casey Fisher dostrzegła bezdomnego, który spokojnie siedział przed popularną cukiernią. Nie zaczepiał nikogo, po prostu jej widok wzbudził w niej zainteresowanie. Zbierał monety z ziemi, po czym wszedł do lokalu, aby kupić pączka za znalezioną kwotę. Kobieta postanowiła kupić mu jedzenie i porozmawiać z mężczyzną. Mimo że niechętnie oddawał się rozmowie, nie spodziewała się, że ten gest tak bardzo wpłynie na jego życie.

Bezdomny otrzymał od Casey bajgla i kawę, po czym wręczył jej pomięty kawałek papieru, na którym znajdowała się tajemnicza wiadomość. Przed tym Chris niechętnie rozmawiał kobietą. Jak się okazało - ze wględu na to, że nie był przyzwyczajony do tego, że ludzie są dla niego mili. Powiedział jej, że to narkotyki stały się przyczyną jego bezdomności i nienawidzi samego siebie.

Wzruszające wyznanie

Po chwili rozmowy wyszło na jaw, że matka Chrisa zmarła na raka, a mężczyzna nigdy nie poznał swojego ojca. Kochał jednak mamę całym sercem i to dla niej chciałby się kiedyś zmienić. Po godzinie Casey musiała wrócić na zajęcia, jednak na swoim Facebooku umieściła post o treści: „Chris jest jedną z najbardziej szczerych osób, jakie spotkałam w swoim życiu".

Dzisiaj grzeje:
1. Piotr Machalica przez lata związany był z Edytą Olszówką. Teraz ponownie się żeni. Kim jest wybranka?
2. Dziewczynka dała lwu buziaka przez szybę. Nie mogła się spodziewać, jak zareaguje dzikie zwierzę
3. Jerzy Stuhr z synem i wnukiem wybrali się na górską wycieczkę. Fani są pod wrażeniem ich wspólnego zdjęcia

Pod koniec rozmowy bezdomny podarował jej niezwykły liścik. Poprosił, aby przeczytała go później. Na kartce znajdowało się wyznanie, które ogromnie ją zdziwiło: „Chciałem się dzisiaj zabić. Dzięki Tobie tego nie zrobię. Dziękuję Ci, przepiękny człowieku" - napisał Chris:

Bezdomny

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
  2. 3 śliczne pieski odwiedziły dom królowej Elżbiety. Chwilę później zwijały się w niewyobrażalnych cierpieniach
  3. Jeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotych
  4. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam
  5. Adoptowali ją, gdy miała 8 miesięcy. Teraz szczera radość dziewczynki z zespołem Downa podbija serca internautów
  6. Słońce wchodzi w zupełnie nowy cykl. Czy stanowi zagrożenie dla ludzkości? Co to oznacza? NASA wyjaśnia

źródło: smakosze.pl

Następny artykuł