Dzieci Aleksandry Woźniak, tak bliźniaczki wyglądają po latach
fot. East News - TRICOLORS
Autor Olga Szmańda - 15 Września 2020

Kasia z "13 posterunku" ma dwie córki. Ukochane bliźniaczki Aleksandry Woźniak

Dzieci Aleksandry Woźniak, czyli ukochanej postaci z “13 posterunku” są już nastolatkami. Dwie bliźniaczki słynnej ekranowej postaci Kasi, mają teraz po szesnaście lat. Ich wygląd oszałamia a stylizacje powalają obserwujących w mediach społecznościowych. Obie nastolatki uwielbiają eksperymentować ze swoim wyglądem i nie boją się kontrowersyjnych stylizacji.

Dzieci Aleksandry Woźniak istnieją w mediach społecznościowych od dawna. Jej córki zbierają na swoich profilach na Instagramie po dziesiątki tysięcy polubień i fanów. Obecnie szesnastolatki pokazują na swoich zdjęciach przeróżne stylizacje i upiększające makijaże. Julia i Anna regularnie udzielają się w mediach społecznościowych. Fani i widzowie niejednokrotnie komentują wygląd dziewczynek. Dzieci kultowej postaci Kasi z “13 posterunku” mają swój styl i nie boją się go pokazać w mediach.

Nawet 6240 zł do twojej emerytury. Mało kto o tym wie, ale możesz liczyć na dodatkowe pieniądzeNawet 6240 zł do twojej emerytury. Mało kto o tym wie, ale możesz liczyć na dodatkowe pieniądzeCzytaj dalej

Dzieci Kasi z "13 posterunku"

Aleksandra Woźniak została mamą bliźniaczek ponad szesnaście lat temu. Jej córki Anna i Julia są oczkiem w głowie swojej matki. Kobieta zaistniała w mediach rolą w kultowym serialu “13 posterunek” i od tamtej pory, grana przez nią policjantka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych charakterów polskiego kina. Po emisji ostatniego odcinka produkcji aktorka rozpoczęła zupełnie inna karierę niż artystyczną.

Kilka miesięcy temu na swoich mediach społecznościowych Aleksandra Woźniak poinformowała o wielkiej zmianie w swoim życiu. Kobieta otworzyła gabinet psychologiczny i odnajduje się w roli terapeuty. Prywatnie jej życie wypełnia szczęśliwe małżeństwo i opieka nad bliźniaczkami. Julia i Anna są powodem do dumy dla byłej aktorki. Ojciec dziewczynek Szymon Miszewski w trakcie jednego z wywiadów dla “Dzień Dobry TVN” wypowiadał się na temat swoich ukochanych córeczek. Mężczyzna wspomniał wtedy o ich artystycznej duszy. Z pewnością to właśnie zamiłowanie do sztuki i kreacji powoduje, że obie nastolatki mają taką łatwość w kreowaniu co i rusz nowych wizerunków.

Dzisiaj grzeje:
1. Piotr Machalica przez lata związany był z Edytą Olszówką. Teraz ponownie się żeni. Kim jest wybranka?
2. Gdy odnalazł zaginiony telefon, zdębiał. W galerii pojawiły się niesamowite zdjęcia złodziei

- Dziewczyny są obdarzone talentem artystycznym. Julia koncentruje się na makijażu artystycznym, profesjonalnym, bardzo mocnym i na social mediach. Ania z kolei wróciła do malowania, śpiewania i bardzo mocno swoją obecność zaakcentowała w portalach społecznościowych - powiedział wywiadzie dla „Dzień Dobry TVN” mąż Aleksandry Woźniak, Szymon Miszewski.Dzieci Aleksandry Woźniak Dzieci Aleksandry Woźniak Dzieci Aleksandry Woźniak

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiewiórka znieruchomiała, kiedy zobaczyła ogrom orzeszków. Zabawne nagranie podbija internet
  2. Szczeniak urodził się z pięcioma łapkami. Jego wygląd odbiera mowę, jest niezwykły
  3. Jeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotych
  4. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam
  5. Adoptowali ją, gdy miała 8 miesięcy. Teraz szczera radość dziewczynki z zespołem Downa podbija serca internautów
  6. Tajemnica Stanów Zjednoczonych wyszła na jaw. Pracowali nad tym 20 lat, eksperci aż osłupieli

Źródło: rmf.fm

Następny artykuł