Rock stał się pasją i życiowym celem, 13-letniej zwyciężczyni duńskiej edycji "Mam Talent"
fot. YouTube
Autor Olga Szmańda - 14 Września 2020

Od 6. roku życia marzyła o perkusji. Teraz ma 13 lat i ujawnia swoją rockową naturę. Wielki talent

Rock i gra na perkusji to życie 13-letniej gwiazdy muzyki. Mała dziewczynka marzyła od 6 roku życia o perkusji, kiedy tylko zasiadła za “sterami”instrumentu od razu znalazła ukochaną pasję. Zwyciężczyni duńskiej edycji popularnego programu rozrywkowego “Mam Talent” podbija serca internautów. Jej aranżacja i występ z piosenką „Killing In The Name Of” Rage Against The Machine i „Wholle Lotta Love” Led Zeppelin doprowadziły ją na szczyt rozpoznawalności w Danii. Zdolna nastolatka jest uwielbiana przez swoich fanów na całym świecie.

Rock zaistniał w życiu małej Johanne Astrid, gdy miała zaledwie 6 lat. Wtedy pierwszy raz zamarzyła o swojej perkusji. Chciała spróbować sił i zmierzyć się z atrybutem wszystkich najpopularniejszych zespołów rockowych. Ku zaskoczeniu rodziny dziewczynki, mała artystka okazała się być świetna w nowym fachu. Zaangażowanie w muzykę i ciężka praca spowodowały, że Johanne wystartowała w programie “Mam Talent”. Ku zaskoczeniu wszystkich okazało się, że wygrała i odniosła międzynarodowy sukces.

Nawet 6240 zł do twojej emerytury. Mało kto o tym wie, ale możesz liczyć na dodatkowe pieniądzeNawet 6240 zł do twojej emerytury. Mało kto o tym wie, ale możesz liczyć na dodatkowe pieniądzeCzytaj dalej

Rock gra w duszy 13-latki

Filmiki z występów 13-latki oraz jej domowych nagrań dzień w dzień odtwarzają setki widzów na całym świecie. Kilkaset tysięcy odtworzeń to marzenie, którego z pewnością się nie spodziewała. Talent 13-latki, jest popularny bardziej niż niejedno wideo znanego wokalisty. W sieci mała artystka pokazuje swoje aranżacje topowych hitów. W jej repertuarze znalazły się choćby utwory Metalliki. Co ciekawe, jej młody wiek nie przeszkadza by być równie dobrą, co “starsi” koledzy z branży.

Po wygranej w “Mam Talent” dziewczynka otrzymała kwotę 100 tys. złotych. Pytana niejednokrotnie po emisji ostatniego odcinka show, co zrobi z nagrodą odpowiadała jednoznacznie. Mała artystka chce nadal grać na bębnach i rozwijać swój talent. Jej jedynym marzeniem jest po prostu muzyka. Co ciekawe dziewczynka nie spodziewała się wygranej w jednym z najpopularniejszych programów świata. Talent i artystyczne zacięcie do bębnów tej małej rockowej gwiazdy jest szeroko komentowane w mediach. Wielu znanych muzyków jest zachwyconych tym, co reprezentuje sobą 13-latka.

Dzisiaj grzeje:
1. Niesamowite odkrycie po 44 latach. Anna Jantar napisała wzruszające słowa w dniu narodzin Natalii Kukulskiej
2. Dziecko siedzi na podłodze z gigantycznym, 4-metrowym pytonem. Rodzice spokojnie nagrywają, internauci są oburzeni

- To wyzwalające i ożywcze zobaczyć tak bardzo uzdolnioną i tak młodą dziewczynę w środowisku perkusistów, które jest zdominowane przez mężczyzn. Słyszałem ją kilkakrotnie i za każdym razem robiła na mnie olbrzymie wrażenie. Ma świetną technikę, co jest rzadkie u osób w jej wieku - skomentowała Mark Falgren, duński bębniarz.

Zobacz drugie wideo w serwisie Youtube

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najbardziej uroczy piesek na świecie? Nagranie z maluchem wywołuje szeroki uśmiech na twarzy
  2. Sąsiedzi bali się owczarka niemieckiego. Pewnego dnia właściciel psa uchwycił jego spotkanie z listonoszem
  3. Jeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotych
  4. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam
  5. Adoptowali ją, gdy miała 8 miesięcy. Teraz szczera radość dziewczynki z zespołem Downa podbija serca internautów
  6. Deep Blue – jeden z największych rekinów w historii zarejestrowanych na nagraniu

Źródło: kobieta.wp.pl

Następny artykuł