Szczeniak chciał zakończyć zabawę ze swoim kocim przyjacielem
fot. Youtube - Jenny Miler
Autor Olga Szmańda - 8 Października 2020

Sieć podbija przekomiczne nagranie. Kot pokazał, kto rządzi w domu

Szczeniak i kot stali się hitem internetu. Czteromiesięczny kot „Seventeen” widoczny na nagraniu powstrzymuje dwumiesięcznego szczeniaka o przydomku Beng Beng przed opuszczeniem domu dla kotów. Niebywałe nagranie podbiło serca internautów. Na filmiku dostrzec można silną więź pomiędzy czworonogami. Urocze zwierzaki rozczulą najtwardsze serce.

Szczeniak po raz pierwszy nawiązał więź ze swoim starszym przyjacielem, przebywając właśnie w jego kocim domu. Wejście psa do miejsca przeznaczonego wyłącznie dla kotów z pewnością zdziwiło zwierzę. Jednak był to najwyraźniej nie pierwszy raz, kiedy Seventeen postanowił nauczyć inne zwierzę swoich zasad.

Ania z Ania z "Rolnik szuka żony" już tak nie wygląda. Przeszła metamorfozę, którą zachwyciła internautówCzytaj dalej

Właściciel zwierzęcia z miasta Lianyungang w północno-wschodnich Chinach udostępnił w sobotę zabawny materiał filmowy. Para futrzanego rodzeństwa bawiła się razem w domu dla kotów Seventeena, kiedy Bouncy najwyraźniej miał dość i chciał się wydostać. Jednak zadziorny kociak miał zupełnie inny plan dla swojego psiego przyjaciela. Postanowił dać szczeniakowi lekcję o nazwie „Skończymy, kiedy ja powiem, że skończyliśmy”.

Szczeniak przegrał walkę z dominującym kociakiem

Na nagraniu widać jak zwierzaki świetnie się bawią. Mimo to mały szczeniak postanowił zakończyć zabawę. Wtedy też wydarzyło się coś rozczulającego. Gdy mały Corgi próbował opuścić dom dla kotów, Seventeen trzyma szyję Bouncy'ego, aby zapobiec wyjściu psa z budki. Kociak wystawił nawet łapę, aby zakryć oczy szczeniaka i wepchnąć głowę szczeniaka z powrotem do środka. Bouncy stawiał opór przez kolejne kilka sekund, zanim poddał się i przestał walczyć.

Dzisiaj grzeje:
1. Pies, który potrafi szczekać szeptem. Niewiarygodne nagranie skradnie serce każdemu
2. Wysiadła z samochodu i zobaczyła nadbiegające psy. Niewiarygodne, jakie zgotowały jej powitanie, wszystko się nagrało
3. Dzieciństwo Joanny było piekłem. Nie wiedziała, że bezdomni zmienią jej życie o 180 stopni

Odkryli skarb sprzed milionów lat. Znalezisko zbiło z tropu naukowców badających teorię ewolucjiOdkryli skarb sprzed milionów lat. Znalezisko zbiło z tropu naukowców badających teorię ewolucjiCzytaj dalej

Setki tysięcy użytkowników mediów społecznościowych było rozbawionych zabawnym momentem, gdy właściciel zwierzaka udostępnił materiał na Douyin, chińskim odpowiedniku TikTok. Jeden z komentatorów napisał: „Tak zabawne! To mi przypomina, kiedy moja dziewczyna nie pozwala mi wychodzić z kumplami. Wygląda na to, że Seventeen zawsze rządził w domu, ponieważ inne klipy pokazują zadziorną zabawę małego kota, walczącego z Corgi - i wygrywającego za każdym razem. Poruszający i zabawny materiał filmowy pokazuje, jak pies czule liże swojego najlepszego przyjaciela, gdy para przytuliła się razem w ich domu w Guangzhou.

Pamiętacie „Matki, żony i kochanki”? Poruszające słowa Anny Romantowskiej, serialowej Wiktorii, o jej życiu uczuciowymPamiętacie „Matki, żony i kochanki”? Poruszające słowa Anny Romantowskiej, serialowej Wiktorii, o jej życiu uczuciowymCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
  2. Golden retriever zaprzyjaźnił się z dzikim zwierzęciem. Nie boi się dawać mu całusów
  3. Wchodzi nowy program 1500 plus. Wiemy, kto ma szansę dostać pieniądze
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Przeżyła śmierć kliniczną, potem nie pamiętała nawet swojej córki. Niewiarygodne, co potem zrobiła
  6. Najdziwniejsza misja kosmiczna w historii ludzkości? Wystrzelone w kosmos auto dotarło w niezwykłe miejsce

Źródło: dailymail.co.uk

Następny artykuł