Anna Romantowska z serialu "Matki, żony i kochanki"
Fot. Materiały prasowe / kadr z serialu "Matki, żony i kochanki"
Autor Kamila Krótka - 9 Października 2020

Pamiętacie „Matki, żony i kochanki”? Poruszające słowa Anny Romantowskiej, serialowej Wiktorii, o byłym mężu

Anna Romantowska to aktorka znana nie tylko z serialu “Matki, żony i kochanki”, jednak wywarła na tę kultową produkcję ogromny wpływ. Mało kto zna szczegóły jej prywatnego życia i fakt ten nie dziwi, bo aktorka zawsze stroniła od mediów. Kobieta w tym roku skończyła 70 lat i podzieliła się wzruszającym wyznaniem.

Anna Romantowska już od dzieciństwa marzyła o tym, aby swoje życie poświęcić karierze aktorskiej. Dlatego ukończyła PWST w Warszawie, co dało jej wstęp na scenę m.in. Teatru Śląskiego im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach, ale i Teatru Studio w stolicy. To jednak życie zawodowe, w którym nie mogła narzekać na brak sukcesów i popularności. Jak przebiegało jej życie uczuciowe?

Ania z Ania z "Rolnik szuka żony" wygląda teraz zupełnie inaczej. Przeszła metamorfozę, którą zachwyciła internautówCzytaj dalej

Anna Romantowska z serialu “Matki, żony i kochanki”

Anna Romantowska związała się z aktorem Krzysztofem Kolbergiem, a ich córka - Julia Koeberger jest reżyserką i aktorką filmową. Aktorka jednak w jednym z wywiadów przyznała, że nie potrafi - jak jej mama - stać na straży domowego ogniska.

- Do dziś pamiętam zapachy wszystkich potraw - mówiła w jednym z wywiadów przy okazji wspomnień o rodzinnych świętach. - W dorosłym życiu nigdy nie udało mi tej wyjątkowej atmosfery powtórzyć.

Odkryli skarb sprzed milionów lat. Znalezisko zbiło z tropu naukowców badających teorię ewolucjiOdkryli skarb sprzed milionów lat. Znalezisko zbiło z tropu naukowców badających teorię ewolucjiCzytaj dalej

Relacje po rozwodzie

Aktorka rozwiodła się z mężem, gdy ich córka miała zaledwie kilka lat. Córka została przy niej, a para wciąż się przyjaźniła i tworzyła udany sceniczny duet. Koelberg bywał często w domu Romantowskiej, nawet gdy ta wyszła już za drugiego mężczyznę, reżysera Jacka Bromskiego. Koelberg czasem grał nawet w jego filmach, a Romantowska wspierała go w trudniejszych momentach - na przykład wtedy, gdy jego siostra zmarła na nowotwór, odeszła jego matka, a potem, kiedy on sam próbował zwalczyć chorobę. Zmarł 7 stycznia 2011 roku.

Dzisiaj grzeje:
1. Intymny list Ireny Santor. Ujawniła nieznaną dotąd prawdę nt. swojego życia
2. Uratował suczkę przed byciem zjedzoną. Kiedy wziął ją w ramiona wydarzyła się piękna rzecz, wzruszające wideo
3. Przeżyła śmierć kliniczną, potem nie pamiętała nawet swojej córki. Niewiarygodne, co potem zrobiła

- Nie przychodzi mi do głowy żadna negatywna cecha jego charakteru, chyba zrobię z niego anioła - mówiła Romantowska o byłym mężu.

Anna Romantowska

Przez nadwagę rzucił ją chłopak, zapragnęła zemsty. Niewiarygodne jak teraz wyglądaPrzez nadwagę rzucił ją chłopak, zapragnęła zemsty. Niewiarygodne jak teraz wyglądaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. PILNE: Kolejny atak agresywnego psa, rzucił się na dziecko. 13-latka z obrażeniami
  2. Golden retriever zaprzyjaźnił się z dzikim zwierzęciem. Nie boi się dawać mu całusów
  3. Niespodziewany finał poszukiwań zaginionego Kordianka. Wielu będzie zaskoczonych
  4. Mimo niepełnosprawności Agnieszka samodzielnie pokonała drogę do Morskiego Oka. Jest przykładem dla innych
  5. Katarzyna Dowbor uratowała mu życie. Teraz dzieli się szczegółami poruszającego momentu
  6. PGE i Energa ostrzegają przed oszustami. Można stracić majątek

źródło: viva.pl / interia.pl

Następny artykuł