Kobieta schudła i zmieniła swoje życie. Teraz ma tytuł najpiękniejszej kobiety w kraju
fot. Facebook - Jen Atkin
Autor Olga Szmańda - 9 Października 2020

Przez nadwagę rzucił ją chłopak, zapragnęła zemsty. Niewiarygodne jak teraz wygląda

Kobieta ważyła 108 kilogramów i z tego powodu zerwał z nią chłopak. Mężczyzna nie chciał z nią być, bo była za gruba. Po rozstaniu Jen Atkin całkowicie zmieniła swoje życie. Przeszła spektakularną metamorfozę i wystartowała w wyborach miss. Teraz uznawana jest za najpiękniejszą kobietę w Wielkiej Brytanii. Jej ciężka praca zaowocowała nowym wyglądem i zmianą podejścia do samej siebie.

Kobieta przed metamorfozą ważyła 108 kilogramów. Jej waga nie miała wpływu na to, jak wyglądać będzie jej życie. Dzieliła je z ukochanym mężczyzną, który w pewnym momencie postanowił zostawić kobietę. Powodem była... jej waga. Uważał, że Jen Atkin jest znacznie za gruba i postanowił się z nią rozstać. Mimo, że wydawało jej się, że kocha ją za to jaka jest, musiała pogodzić się z rozstaniem.

Ania z Ania z "Rolnik szuka żony" wygląda teraz zupełnie inaczej. Przeszła metamorfozę, którą zachwyciła internautówCzytaj dalej

Kobieta po metamorfozie została uznana najpiękniejszą w swoim kraju

Po rozstaniu porzucona narzeczona postanowiła zmienić coś w swoim życiu. Nie chciała zostać sama i użalać się nad sobą. Nie załamała się i walczyła o lepsze życie i zdrowszą sylwetkę. Postanowiła, że skończy z objadaniem się i przejdzie na zdrową dietę. Skończyła z fast foodami i słodyczami. Zaczęła chodzić na treningi i trenować na siłowni. Skupiła się na zmianie wyglądu i pogodzeniu się z rozstaniem przed ślubem. To, co osiągnęła przeszło najśmielsze oczekiwania wszystkich i z pewnością zaskoczyły byłego narzeczonego.

Pamiętacie „Matki, żony i kochanki”? Poruszające słowa Anny Romantowskiej, serialowej Wiktorii, o byłym mężuPamiętacie „Matki, żony i kochanki”? Poruszające słowa Anny Romantowskiej, serialowej Wiktorii, o byłym mężuCzytaj dalej

Jen Atkin ważyła na początku 108 kilogramów. Gdy zaczęła o siebie dbać, a w szczególności ćwiczyć, schudła aż 56 kilogramów. Co ciekawe, postanowiła nie kończyć na tym swojej przygody. Kobieta dalej ćwiczyła i chodziła pięć razy w tygodniu na siłownię. Kiedy inni nie wierzyli w jej możliwości, postanowiła iść o krok dalej. Wystartowała w konkursie Miss Wielkiej Brytanii i zdobyła tytuł. Metamorfoza kobiety zrobiła tak ogromne wrażenie na jury konkursu, że ogłoszono ją pierwszą wicemiss w wyborach miss.

Dzisiaj grzeje:
1. Intymny list Ireny Santor. Ujawniła nieznaną dotąd prawdę nt. swojego życia
2. Uratował suczkę przed byciem zjedzoną. Kiedy wziął ją w ramiona wydarzyła się piękna rzecz, wzruszające wideo
3. Przeżyła śmierć kliniczną, potem nie pamiętała nawet swojej córki. Niewiarygodne, co potem zrobiła

- Nie przychodzi mi do głowy żadna negatywna cecha jego charakteru, chyba zrobię z niego anioła - mówiła Romantowska o byłym mężu.

W 2018 roku zdobyła drugie miejsce w konkursie Miss Wielkiej Brytanii, a fani pokochali ją i jej historię. Obecnie Jen Atkin udziela się w mediach społecznościowych i prezentuje swoje wdzięki na zdjęciach. Jej profil obserwują tysiące fanów i każdego dnia zachwalają jej wygląd. Każdy jej dzień oparty jest na odpowiedniej diecie i prowadzeniu aktywnego trybu życia. Do tej pory chodzi na siłownię i regularnie poddaje się karkołomnym treningom. Jej konto na Instagramie zbiera same pozytywne komentarze, ponieważ Jen pokazała innym kobietom, że nie należy załamywać się po rozstaniu. Miss namawia swoje obserwatorki do dbania o siebie i doceniania siebie jako kobiety. Na swoim przykładzie pokazuje, jak może zmienić się życie kogo kto pragnie zawalczyć o swoje zdrowie. Dziś Jen ma męża, który dzieli jej pasję do ćwiczeń i kocha ją bezwarunkowo. Partner akceptuje każdy centymetr ciała kobiety i pragnie by była szczęśliwa.

Jen AtkinJen AtkinJen Atkin

Odkryli skarb sprzed milionów lat. Znalezisko zbiło z tropu naukowców badających teorię ewolucjiOdkryli skarb sprzed milionów lat. Znalezisko zbiło z tropu naukowców badających teorię ewolucjiCzytaj dalej

Źródło: chillizet.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
  2. Maleńki pies utknął w dziurze. Właściciel nie mógł opanować łez gdy go ratował, wzruszające nagranie
  3. Niespodziewany finał poszukiwań zaginionego Kordianka. Wielu będzie zaskoczonych
  4. Mimo niepełnosprawności Agnieszka samodzielnie pokonała drogę do Morskiego Oka. Jest przykładem dla innych
  5. Katarzyna Dowbor uratowała mu życie. Teraz dzieli się szczegółami poruszającego momentu
  6. PGE i Energa ostrzegają przed oszustami. Można stracić majątek

Następny artykuł