Szczeniak o zielonej sierści
Fot. Cristian Mallocci / Facebook
Autor Kamila Krótka - 22 Października 2020

Na świat przyszedł szczeniak o zielonej sierści. Niesamowite, co było powodem wyjątkowego koloru

Szczeniak o takim kolorze sierści nie rodzi się często. Właściwie był to zupełny ewenement. Piesek przyszedł na świat w Sardynii, a rolnik, który odbierał poród nie mógł uwierzyć własnym oczom. Jak podała agencja Reutera, na świat wydała go suczka rasy mieszanej Spelacchia. W jaki sposób sierść zabarwiła się na zielono?

Rolnik Cristian Mallocci był zszokowany, gdy zobaczył tego szczeniaka. Zupełnie nie spodziewał się, że pies może urodzić się z takim kolorem sierści. A jednak tak się stało.

Padła jasna deklaracja odnośnie dodatkowej emerytury. Seniorzy mogą mieć powody do radościPadła jasna deklaracja odnośnie dodatkowej emerytury. Seniorzy mogą mieć powody do radościCzytaj dalej

Szczeniak o imieniu Pistacja

Rolnik mieszkający w Sardynii był zupełnie zdumiony, gdy suczce rasy mieszanej urodził się szczeniak o zielonej sierści. Poinformowała o tym dziś agencja Reutera.

Pieskowi, ze względu na wyjątkowy kolor, nadano imię Pisstacchio, czyli Pistacja. To jeden z pięciu szczeniąt, które urodziły się 9 października. Oprócz tego szczeniaka, pozostałe miały białą sierść, tak samo jak ich mama.

Pistacja ma zostać na farmie rolnika i pilnować owiec wraz ze swoją mamą. Inne szczeniaki urodzone tego samego dnia trafią do nowych domów.

Bank proponuje rozwiązanie, jakiego jeszcze nie było. To dobry moment, żeby sięgnąć po dodatkową gotówkęBank proponuje rozwiązanie, jakiego jeszcze nie było. To dobry moment, żeby sięgnąć po dodatkową gotówkęCzytaj dalej

Powód niezwykłej przypadłości

Zielony kolor pieska został uznany za symbol nadziei i szczęścia w tym trudnym okresie pandemii koronawirusa. Okazuje się jednak, że to tylko tymczasowa barwa, która z czasem na pewno zniknie. Z każdym dniem szczeniak jest bowiem coraz bielszy.

Dzisiaj grzeje:
1. Bartłomiej Misiewicz i jego metamorfoza roku. 43 kilogramy mniej doceniono w prestiżowym konkursie
2. Skandal. Rzuciła szczeniakiem używając go jak broni. Zwierzę cierpiało, nic nie zrobiła, aby mu pomóc
3. Nie spodziewaliśmy się, że publiczność będzie aż tak wzruszona. Zjawiskowy występ w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Psy z zieloną sierścią rodzą się niezwykle rzadko. Szczenięta o jasnym kolorze mogą ulec zabarwieniu w łonie matki, a za przyczynę tego zjawiska uznaje się organiczny związek chemiczny zwany biliwerdyną.

szczeniak

Marlena z Marlena z "Rolnik szuka żony" zdecydowała się na radykalną zmianę. Miała ważny powód, aby to zrobićCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ukryta kamera zarejestrowała zdarzenie, którego nie sposób wyjaśnić. Tylko dla osób o mocnych nerwach
  2. Pies rzucił się na małego chłopca. Niebywałe, co wydarzyło się sekundę później
  3. Starsi ludzie naprawdę się ucieszą. Naukowcy znaleźli sposób na popularną i dotkliwą chorobę
  4. Polacy ustawiają się w kolejkach po konkretne produkty. Ich skład nie pozostawia wątpliwości
  5. Ciężarna suczka straciła wszystkie szczenięta. Wolontariusze wpadli na wzruszający pomysł, jak przyjść jej z pomocą
  6. Nawet 2 tysiące złotych nowej emerytury. Wystarczy spełnić jeden warunek, chodzi o zwierzęta

źródło: polsatnews.pl

Następny artykuł