Rolnik szuka żony - Marlena
Fot. Kadr z programu "Rolnik szuka żony"
Autor Kamila Krótka - 22 Października 2020

Marlena z "Rolnik szuka żony" zdecydowała się na radykalną zmianę. Miała ważny powód, aby to zrobić

Marlena z “Rolnik szuka żony”, podobnie jak ostatnio wiele uczestniczek programu, postanowiła przejść metamorfozę. Ta przemiana miała jednak za sobą większy cel, bo rolniczka postanowiła wesprzeć swoim działaniem organizację charytatywną. Jak wygląda po zmianie i kto może być jej wdzięczny?

“Rolnik szuka żony” w ostatnim czasie funduje nam wiele estetycznych doznań. Tym razem metamorfoza dotyczy Marleny, uczestniczki 6. edycji programu. Możecie jej nie poznać.

Grażyna Szapołowska zachwyciła zdjęciem sprzed lat. Fani są zdumieni jej kolorem włosówGrażyna Szapołowska zachwyciła zdjęciem sprzed lat. Fani są zdumieni jej kolorem włosówCzytaj dalej

“Rolnik szuka żony” zmienia na lepsze?

Marlena Bazylczuk z programu nie wygląda już tak jak wcześniej. Mocno skróciła włosy, fundując sobie świeży, młodzieńczy wygląd. Jak napisała na Instagramie: “Po roku nadszedł czas na zmiany. 35cm ścięte".

Rewolucja miała za sobą głębszy sens. Okazało się, że Marlena przekaże włosy na rzecz fundacji wspierającej osoby zmagające się z chorobami nowotworowymi.

"Cudownie się dzielić. Oddanie włosów na fundację to wspaniały gest i cudowne doświadczenie. Uszczęśliwia nie tylko dawce, ale przede wszystkim osobę, która na nie czeka" - napisała uczestniczka programu na Instagramie.

Fanki dopytywały się, czy nie żałuje swojej decyzji. W końcu ścięcie włosów to dla kobiety prawdziwa rewolucja.

"Moje włosy bardzo szybko rosną. Ważne, żeby była zadowolona osoba, która je będzie nosić. Radość takich osób jest bezcenna. Za rok znów będą takie długie. Warto pomagać. Dobro wraca" - odpowiedziała Marlena.

Pamiętacie ponętną pielęgniarkę z Pamiętacie ponętną pielęgniarkę z "13 posterunku"? Dziś Joanna Jędrejek obchodzi urodziny, wiemy jak wygląda i co u niej słychaćCzytaj dalej

Losy uczestników programu “Rolnik szuka żony”


Jak ją zapamiętaliśmy? Marlena była związana z Sewerynem Nowakiem, a ich huczną kłótnię zapamiętali chyba wszyscy widzowie 6. edycji programu “Rolnik szuka żony”. Po kilku miesiącach od rozstania przyznali, że są szczęśliwi, niestety jednak osobno.

Dzisiaj grzeje:
1. Największa metamorfoza ostatnich lat. Boczek ze "Świata według Kiepskich" nie przypomina już dawnego siebie
2. Podeszli porozmawiać o wierze. Reakcji owczarka nikt nie przewidział, jest nagranie
3. Nie spodziewaliśmy się, że publiczność będzie aż tak wzruszona. Zjawiskowy występ w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Okazało się, że oboje mają już nowych partnerów. W przypadku Marleny jest to Błażej Bieganek - finalista Konkursu Mistera Wielkopolski 2019. Mimo że żyją na odległość, nie ma to dla nich większego znaczenia.

rolnik szuka żony

rolnik szuka żony

Jej ciążą żył cały świat, nikt nie mógł uwierzyć. Jak niezwykła rodzina radzi sobie 23 lata później?Jej ciążą żył cały świat, nikt nie mógł uwierzyć. Jak niezwykła rodzina radzi sobie 23 lata później?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kamera nagrała, co dziecko robi z psem za zamkniętymi drzwiami. Rodzice zaniemówili na widok nagrania
  2. Pies rzucił się na małego chłopca. Niebywałe, co wydarzyło się sekundę później
  3. Starsi ludzie naprawdę się ucieszą. Naukowcy znaleźli sposób na popularną i dotkliwą chorobę
  4. Polacy ustawiają się w kolejkach po konkretne produkty. Ich skład nie pozostawia wątpliwości
  5. Ciężarna suczka straciła wszystkie szczenięta. Wolontariusze wpadli na wzruszający pomysł, jak przyjść jej z pomocą
  6. Wielkie serce Stiflera. Tak kocha swoje psy, że wytatuował je na ciele

źródło: wp.pl

Następny artykuł