ING Bank Śląski
Fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Autor Kamila Krótka - 22 Października 2020

Bank proponuje rozwiązanie, jakiego jeszcze nie było. To dobry moment, żeby sięgnąć po dodatkową gotówkę

ING Bank Śląski zaproponował zupełnie wyjątkową ofertę, która nie tylko wzbudza zainteresowanie klientów, ale i popiera działania zgodne z ochroną środowiska. Tym razem wyszedł naprzeciw osobom chcącym zadbać o ekologię, jednak potrzebują dodatkowych pieniędzy na realizację swojego celu.

ING Bank Śląski po raz kolejny zaskakuje. Jak informuje na swojej stronie internetowej, wspiera on postanowienia świadomych ekologicznie Polaków. Podkreśla, jak bardzo zmieniliśmy się przez ostatnie lata i przekazuje, jak zamierza wspierać swoich klientów.

Grażyna Szapołowska zachwyciła zdjęciem sprzed lat. Fani są zdumieni jej kolorem włosówGrażyna Szapołowska zachwyciła zdjęciem sprzed lat. Fani są zdumieni jej kolorem włosówCzytaj dalej

Oferta ING Banku Śląskiego

Okazuje się, że co piąta osoba zamierza stawiać na produkty przyjazne dla środowiska, 40 proc. chce kupować mniej, a 83 proc. zamierza oszczędzać pieniądze. Co ciekawe, 20 proc. z nich nie planowało tego wcześniej.

Badania ING skłoniły bank do dużych zmian. Dlatego proponuje tzw. Ekopożyczkę. To dodatkowe pieniądze, które można wykorzystać na rozwiązania wspierające walkę ze zmianami klimatycznymi. Za pożyczkę kupimy zatem rower, hulajnogę czy panele solarne - wszystko to, co jest zgodne z ochroną środowiska.

ING oferuje zwrot prowizji w promocji Ekopożyczki. Wszystko po to, aby wspierać ekologiczne postawy i zachęcić Polaków do działania.

- W ten sposób z jednej strony zachęcamy Polaków do dalszego działania, z drugiej – dajemy konkretne narzędzia, bo łatwiej robić swoje mając ogarnięte finanse, a ING chce w tym aktywnie pomagać - mówi Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

Pamiętacie ponętną pielęgniarkę z Pamiętacie ponętną pielęgniarkę z "13 posterunku"? Dziś Joanna Jędrejek obchodzi urodziny, wiemy jak wygląda i co u niej słychaćCzytaj dalej

ING walczy o środowisko

ING Bank Śląski podkreśla, że postawy ekologiczne to nie tylko bieżące działania, które staramy się wykonywać. To też stawianie na długoterminowe rozwiązania, przynoszące pozytywny wpływ nie tylko na środowisko, ale i finanse.

Ze względu na to stworzono spot reklamowy, który przedstawia aktywnych bohaterów, przekonanych o tym, że to, co robią, jest dobre i ważne.

Dzisiaj grzeje:
1. Bartłomiej Misiewicz i jego metamorfoza roku. 43 kilogramy mniej doceniono w prestiżowym konkursie
2. Wspaniały gest miłosierdzia. Piękne zachowanie psa, kiedy zobaczył kotka na śniegu
3. Nie spodziewaliśmy się, że publiczność będzie aż tak wzruszona. Zjawiskowy występ w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

W spocie podkreślono też, jak pomocna jest aplikacja Moje ING, która jest banalnie łatwa w obsłudze i intuicyjna. Aplikacja ma pomagać klientom, ale też sugerować im najlepsze rozwiązania.

Jej ciążą żył cały świat, nikt nie mógł uwierzyć. Jak niezwykła rodzina radzi sobie 23 lata później?Jej ciążą żył cały świat, nikt nie mógł uwierzyć. Jak niezwykła rodzina radzi sobie 23 lata później?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kamera nagrała, co dziecko robi z psem za zamkniętymi drzwiami. Rodzice zaniemówili na widok nagrania
  2. Pies rzucił się na małego chłopca. Niebywałe, co wydarzyło się sekundę później
  3. Starsi ludzie naprawdę się ucieszą. Naukowcy znaleźli sposób na popularną i dotkliwą chorobę
  4. Polacy ustawiają się w kolejkach po konkretne produkty. Ich skład nie pozostawia wątpliwości
  5. Ciężarna suczka straciła wszystkie szczenięta. Wolontariusze wpadli na wzruszający pomysł, jak przyjść jej z pomocą
  6. Wielkie serce Stiflera. Tak kocha swoje psy, że wytatuował je na ciele

źródło: infowire.pl / ing.pl

Następny artykuł