Wędkarz złapał coś, co nie było rybą
Fot. Rod & Rifle TackleWorld Katherine / Facebook
Autor Kamila Krótka - 21 Października 2020

Myślał, że złowił dużą rybę. Nieprawdopodobne, co naprawdę chwycił na wędkę, jest wideo

Wędkarz był przekonany, że właśnie ma szansę złowić rybę. Prawda okazała się inna, a zdarzenie zdumiało nie tylko jego, ale też innych bohaterów wyprawy. Cała sytuacja miała miejsce podczas rejsu po rzece. Na szczęście uczestnikom udało się w porę włączyć kamerę.

To z pewnością nie była ryba. Przekonał się o tym pewien wędkarz z Katherine w Australii. Właśnie uczestniczył w rejsie po rzece Victoria, na który wybrał się ze znajomymi. Okazało się, że ta wyprawa przejdzie do historii.

Jej ciążą żył cały świat, nikt nie mógł uwierzyć. Jak niezwykła rodzina radzi sobie 23 lata później?Jej ciążą żył cały świat, nikt nie mógł uwierzyć. Jak niezwykła rodzina radzi sobie 23 lata później?Czytaj dalej

Jak ryba w wodzie

Ten wędkarz chciał po prostu przetestować swój nowy sprzęt wędkarski, jednak nagle zdarzyło się coś nieoczekiwanego. Okazało się, że zamiast ryby, na wędkę natknął się… krokodyl.

Sytuacja zdumiała uczestników zdarzenia, jednak na szczęście udało się nagrać jak wędkarz nabiera na wędkę zupełnie inne zwierzę niż przewidywał.

Rząd zapowiedział finansowe wsparcie Polaków. Znamy konkretne rozwiązania w ramach walki z koronawirusemRząd zapowiedział finansowe wsparcie Polaków. Znamy konkretne rozwiązania w ramach walki z koronawirusemCzytaj dalej

Nagranie ze zdarzenia

Wideo z wydarzenia opublikowano na Facebooku sklepu wędkarskiego Rod & Rifle TackleWorld Katherine. Wędkarz, który był uczestnikiem wyprawy, jest członkiem rodziny prowadzącej sklep.

Film przedstawia jak krokodyl sporych rozmiarów wynurza się z rzeki. Wędkarz z pewnością musiał być oszołomiony tym widokiem. Gdy gad chwycił za przynętę i wcale nie zamierzał jej puścić, mężczyzna dumnie toczył walkę ze zwierzęciem. Jak powiedział potem w rozmowie z “Daily Mail”, przynęta była zbyt dobrej jakości i za wartościowa.

Na początku krokodyl zdawał się nie reagować. Wędkarz siłą wyciągnął go siłą na wierzch, próbując doprowadzić do pęknięcia żyłki. Zwierzę szarpało się jednak w wodzie i w wyniku obciążenia, spora część wędki uległa zanurzeniu.

W końcu wędkarzowi udało się uwolnić wędkę. Pokazał potem przynętę w całości pogryzioną przez krokodyla. Nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu.

Dzisiaj grzeje:
1. Największa metamorfoza ostatnich lat. Boczek ze "Świata według Kiepskich" nie przypomina już dawnego siebie
. Twój kot się nudzi? Niezawodne sposoby na rozerwanie mruczka
3. Nie spodziewaliśmy się, że publiczność będzie aż tak wzruszona. Zjawiskowy występ w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Wideo z tego wyjątkowego zdarzenia robi wrażenie:

Padła jasna deklaracja odnośnie dodatkowej emerytury. Seniorzy mogą mieć powody do radościPadła jasna deklaracja odnośnie dodatkowej emerytury. Seniorzy mogą mieć powody do radościCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ukryta kamera nagrała, co chłopiec robi z kotem sąsiadów, gdy nikt nie patrzy
  2. Pies rzucił się na małego chłopca. Niebywałe, co wydarzyło się sekundę później
  3. Starsi ludzie naprawdę się ucieszą. Naukowcy znaleźli sposób na popularną i dotkliwą chorobę
  4. Polacy ustawiają się w kolejkach po konkretne produkty. Ich skład nie pozostawia wątpliwości
  5. Kobieta zatrzymała się przy autostradzie. Nie mogła postąpić inaczej, na drodze było zwierzę w potrzebie
  6. Wolontariusze tonęli we łzach na widok pitbulla. Miał zaledwie 2-lata, kiedy spotkała go niewyobrażalna tragedia

źródło: podroze.onet.pl

Następny artykuł