Rajska wyspa zaprasza turystów, ale też ludzi, którzy szukają komfortowych warunków do pracy
Fot. unsplash.com/@anthonyingham
Autor Kamila Krótka - 14 Lipca 2020

Pracujesz zdalnie? Barbados zaprasza na swoje plaże. Niebywała propozycja rajskiej wyspy

Rajska wyspa jako miejsce pracy? Brzmi wspaniale, zwłaszcza że teraz może się to stać rzeczywistością. Barbados zaprasza na swoje plaże. Nie tylko turystów, lecz także tych, którzy chcieliby pracować w raju.

Wyspa Barbados zaproponowała rozwiązanie, które zachwyci każdego, kto ma możliwość pracy zdalnej i marzy o spędzeniu roku w ciepłych krajach. Taka okazja może się nie powtórzyć, a brzmi jak przygoda życia.

Nie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internetNie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internetCzytaj dalej

Wyspa zaprasza do pracy

Karaibski Barbados czeka na tych, którzy zamiast w biurze, chcą pracować… na plaży. Premier wyspy, Mia Mottley, przedstawiła specjalny program dla cudzoziemców, którzy chcieliby tam mieszkać i pracować zdalnie przez okres jednego roku. Eksperyment nazywa się “Barbados Welcome Stamp” i ma wesprzeć sektor turystyczny wyspy po tym, jak ucierpiał z powodu pandemii.

- Program pozwoli ludziom ze Stanów Zjednoczonych, Europy i Ameryki Łacińskiej na przyjazd i wykonywanie pracy zdalnej przez kilka miesięcy, a następnie powrót do domu, jeśli czują, że mogą lepiej pracować w bardziej relaksującej atmosferze, na przykład przy plaży - powiedziała Mia Mottley.

Pobyt na wyspie to okazja do poznania lokalnej kultury, kuchni i stylu życia mieszkańców. Mia Mottley podkreśliła, że aby zachęcić turystów, rząd oferuje atrakcyjne warunki pobytu.

Podróże na Barbados

Podróżni przybywający z krajów wysokiego ryzyka (kraje, w których występowało 10 000 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w ciągu ostatnich siedmiu dni) muszą wykonać test na COVID-19 w ciągu 72 godzin od wyjazdu. Osoby podróżujące z krajów niskiego ryzyka (mniej niż 100 przypadków w ciągu tygodnia) mogą zrobić test na tydzień przed wylotem.

Dzisiaj grzeje: 1. Kilka tysięcy Polaków dostanie 1700 zł dodatku do wynagrodzenia. Komu się należy?
2. NFZ zabiera pieniądze szpitalom, które walczyły z koronawirusem. Czy ma do tego prawo?

W przypadku niewykonania testu, podróżujący będą zobowiązani do zrobienia go po przybyciu na wyspę i przebycia kwarantanny aż do czasu otrzymania wyniku (ok. 2 dni). Jeśli wynik testu okaże się pozytywny, chorzy zostaną umieszczeni w izolacji i otrzymają opiekę medyczną.

ZOBACZ TAKŻE:

    1. Oddali suczkę do schroniska zaraz po tym, jak urodziła szczeniaki. Psia mama nie może przestać płakać
    2. Plastikowe butelki i puszki mają być zwrotne. Nowy pomysł Ministerstwa Klimatu
    3. Zrozumiał, że go adoptują i wychodzi ze schroniska. Wzruszająca reakcja uroczego psiaka
    4. 2-letnia Zuzia walczy z rakiem. Żeby jej pomóc, policjantka zebrała 1,5 tony nakrętek
    5. Chłopiec pomaga niewidomemu jelonkowi. Bez niego zginąłby z głodu
    6. Piękna partnerka gwiazdy Legii Warszawa wzbudziła zachwyt wśród kibiców. Wygląda obłędnie, prawdziwa petarda (FOTO)

źródlo: wakacyjnipiraci.pl / dobrewiadomosci.net.pl

Następny artykuł