Kobieta wyszła za mąż za albinosa
fot. YouTube - Bera
Autor Olga Szmańda - 20 Sierpnia 2020

Kobieta zdecydowała się na związek z albinosem. Jak wygląda ich dziecko?

Albinos to osoba kojarzona z nietuzinkowym wyglądem, który przypomina niejako postać z bajki. Tak jest i w przypadku tego mężczyzny. Niezwykły model i muzyk Bera Ivanishvili poślubił modelkę Nanuk Gudavadze, po czym małżeństwo doczekało się potomka. Jak wygląda dziecko jednej z najbardziej wyjątkowych par świata? Zdjęcia tej rodziny zachwycają internautów.

Albinos Bera Ivanishvili jest znanym i lubianym muzykiem, a w swojej karierze zaistniał także jako model. Wszystko za sprawą nietuzinkowego wyglądu. Uroda inna niż reszty świata zagwarantowała mu wstęp do wielkiego świata mediów i sławy. Przez ostatnie 25 lat mężczyzna był modelem dla topowych marek modowych. Brak udział w sesjach do kampanii reklamowych oraz chodził po wybiegu. Jako muzyk spełnił się, grając na stadionie wśród 100 000 fanów. Jego wideo mają po 24 mln wyświetleń. Serce artysty skradła w końcu piękna modelka Nanuk Gudavadze, z którą w listopadzie 2019 roku powitał na świecie syna. Jak wygląda chłopiec tej wyjątkowej pary?

Wytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młodaWytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młodaCzytaj dalej

Albinos ze swoją piękną rodziną

Artysta jest wszechstronnie uzdolniony. Mimo odmiennego wyglądu rozwinął w swoim życiu wiele talentów. Potrafi grać na gitarze, pianinie, skrzypcach, perkusji oraz tworzy bity do utworów muzycznych. Serce mężczyzny skradła wcześniej wspomniana Nanuk Gudavadze. Para od lat jest razem i wspaniale celebruje swój związek. W listopadzie 2019 roku powitali na świecie syna o imieniu Beruka.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Szumowski kłamał ws. respiratorów dla WOŚP?

Fani w mediach społecznościowych mogą podziwiać zdjęcia całej rodziny. Niejednokrotnie gwiazdor udostępnia tam fotografie z sesji zdjęciowych czy prywatne wideo. Każde zdjęcie przyjmowane jest z zachwytem i empatią fanów. Według wielu z nich cała trójka wygląda jak postacie z bajek. Poza zachwycającym wyglądem całej rodziny panuje w niej niespotykana miłość, zrozumienie i empatia. Udostępnione zdjęcia na profilach pary, pokazują ogromną siłę ich uczucia. Model, jak widać, odnajduje się w roli ojca:

Nanuka GudavadzeNanuka Gudavadze

Nanuka Gudavadze

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szczeniak owczarka zaczął kąsać dziecko na ich pierwszym spotkaniu. Nagranie rozkłada na łopatki
  2. Ogromny tajemniczy obiekt znaleziony w Układzie Słonecznym. Naukowcy osłupieli ze zdziwienia
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Marta Linkiewicz pokazała swoją intymność w internecie. Przekroczyła ostatnią granicę, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)

źródło: planetapolska.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł