Pan Janusz Góraj odzyskał wzrok
fot. polsatnews.pl
Autor Olga Szmańda - 20 Sierpnia 2020

Przez 20 lat był niewidomy. Mężczyzna wpadł pod samochód i odzyskał wzrok

Wypadek mieszkańca Gorzowa Wielkopolskiego niespodziewanie pozwolił odzyskać mu wzrok. Potrącony przez samochód niewidomy znów mógł widzieć otaczający go świat, a pozornie nieszczęśliwe zdarzenie zmieniło jego życie na lepsze. Tajemnicze ozdrowienie zaskakuje nawet samych medyków.

Janusz Góraj przez 20 lat był prawie całkowicie niewidomy. Mężczyzna z Gorzowa Wielkopolskiego nie widział na jedno oko, drugie natomiast pozwalało mu dostrzec jedynie mocne światło i kontury przedmiotów. Przez większość życia przyzwyczajony był do przebywania w ciemności i niewyraźnego obrazu. Wszystko zmieniło się podczas jednego wypadku. Po potrąceniu przez samochód na przejściu dla pieszych odzyskał wzrok. Niesamowita historia mężczyzny pozostawia wiele pytań.

Wytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młodaWytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młodaCzytaj dalej

Wypadek dał mu nowe życie

- Uderzyłem głową w maskę auta. Później zsunąłem się na jezdnię - relacjonował "Wydarzeniom" stacji Polsat mężczyzna.

Pan Janusz Góraj po wypadku na pasach trafił do szpitala. Obrażenia obejmowały złamane biodro i lekkie otarcia. W trakcie pobytu na oddziale mężczyzna niespodziewanie zaczął odzyskiwać wzrok w lewym oku. Po około dwóch tygodniach widział już dosłownie wszystko, nawet bez okularów. Niesamowity cykl zdarzeń zaskoczył nie tylko samego niewidomego, ale i lekarze opiekujący się nim na oddziale nie ukrywali zszokowania. Nie byli w stanie wyjaśnić co, takiego się stało. Według przypuszczeń medyków na przywrócenie wzroku pana Janusza mogła mieć wpływ kombinacja leków, które otrzymywał w trakcie pobytu na oddziale. Jego farmakoterapia dotyczyła uszkodzeń ortopedycznych, mimo to wpłynęła pozytywnie na wzrok.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Szumowski deklarował w sierpniu, że nie opuści okrętu? Tak, to prawda

W dniu odzyskania wzroku, życie mężczyzny odmieniło się o 180 stopni. Od tamtej pory cieszy się nowym lepszym życiem. Może w stu procentach celebrować otaczający go świat, jest też w znacznie lepszej formie psychicznej i fizycznej. Zaczął częściej spotykać się z ludźmi, a nawet podjął nową pracę. Obecnie jest ochroniarzem w szpitalu, do którego został przyjęty po wypadku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Myślał, że nikt ich nie widzi. Żona przyłapała męża z psem na kanapie i wszystko nagrała
  2. Setki tysięcy klientów Biedronki padną z wrażenia. Niesamowicie zaskakujące rozwiązanie sprawi, że zakupy zmienią się nie do poznania
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Anna Lewandowska niespodziewanie pojawi się w TVN. Będzie rozpalać zmysły mężczyzn w stroju wartym tyle, co samochód (FOTO)

źródło: polsatnews.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł